Editörler : swat3410
«157315741575157615771578157915801581158215831584»

oncevatan51
Memur
01 Mart 2024 23:58

arkadaşlar Danıştayda bugün itibariyle karar verildi yazıyor ne zaman açıklanır

Emre200916
Memur
02 Mart 2024 00:14

Kod sc scc 2023 1700 lerde dosya yerel olumsuz idi. Müslümanlar şu kadarını söyleyim. Eğer ki zerre bu yapıyla alakanız yoksa emin olun döneceksinizdir. Ben öyle düşünüyorum. Herkes kendini bilir. Bana atılan suçlamaları delillendiremeyip uydurma suç oluşturmaya çalıştılar fakat Rabbim oyunlarını boşa çevirdi hamdolsun. Sizlerde sabrediniz hak elbet yerini bulacaktır.

Pelegrinli
Memur
02 Mart 2024 00:14

Hemen de açıklanıyor 3-5 ayı bulduğu da oluyor mus daha önce yazmışlardı yanlış hatırlamıyorsam

oncevatan51, 2 ay önce
arkadaşlar Danıştayda bugün itibariyle karar verildi yazıyor ne zaman açıklanır
02 Mart 2024 00:25

Benim de ilk mahkeme olumsuz bende Ankara 2.idareyi bekliyorum bunu görünce içime umut doldu sanırım Ankara 2 ılımlı doğru mu hocam
Emre200916, 2 ay önce
Kod sc scc 2023 1700 lerde dosya yerel olumsuz idi. Müslümanlar şu kadarını söyleyim. Eğer ki zerre bu yapıyla alakanız yoksa emin olun döneceksinizdir. Ben öyle düşünüyorum. Herkes kendini bilir. Bana atılan suçlamaları delillendiremeyip uydurma suç oluşturmaya çalıştılar fakat Rabbim oyunlarını boşa çevirdi hamdolsun. Sizlerde sabrediniz hak elbet yerini bulacaktır.

Dimatao
Yasaklı
02 Mart 2024 00:31

Zeym1 özeline bir bak..

Zeym1
Aday Memur
02 Mart 2024 01:17

asalak gibi burayı meşgul etme buradan bilgi paylaşımı bekleyen haber bekleyen bir sürü insan var sana bu forumdan son cevabım . Seninle burada münakaşaya girip ne başkasının hakkına girerim ne de seni amacına ulaştırırım Yiyorsa küfür edip özelini kapatma . .

Dimatao, 2 ay önce

Zeym1 özeline bir bak..

Nickname8
Şube Müdürü
02 Mart 2024 01:48

Küfürlerin ve saçma sapan atışmaların arasından okuyabildigim kadarıyla son zamanlarda hele ki zor denilen Ankara gibi BİM lerde hatta ilk derece red olmalarına rağmen iadeler daha çoğunlukta gibi.

Zeym1
Aday Memur
02 Mart 2024 02:39

Bizler içinde bir umut oluyor . Kararı onanan arkadaşlar adına mutlu oluyoruz . Bizim gibi karar bekleyenlerde rabbim tez zamanda olumlu haberler nasip etsin

Nickname8, 2 ay önce
Küfürlerin ve saçma sapan atışmaların arasından okuyabildigim kadarıyla son zamanlarda hele ki zor denilen Ankara gibi BİM lerde hatta ilk derece red olmalarına rağmen iadeler daha çoğunlukta gibi.

Aynasız3434
Aday Memur
02 Mart 2024 03:34

köklemişsin garibim sensiyoya yazık
Zeym1, 2 ay önce

asalak gibi burayı meşgul etme buradan bilgi paylaşımı bekleyen haber bekleyen bir sürü insan var sana bu forumdan son cevabım . Seninle burada münakaşaya girip ne başkasının hakkına girerim ne de seni amacına ulaştırırım Yiyorsa küfür edip özelini kapatma . .

madenlli
Aday Memur
02 Mart 2024 07:50

Merhaba özelinize bakabilirmisiniz aynı durum bende de geçerli özelden bi göreşebilirmiyiz

jicks, 2 ay önce
2017 26 Nisan açık 2021 Aralık ihraç 2023 Temmuz 10 iade idareyi kazanmıştım bugün de çok şükür BİM 2.idare den bölgeyi de kazandım Kod dil dosya no 2023/2763 sıra Danıştaya gelecek bakalım hayırlısı olsun hakkımızda

Emre200916
Memur
02 Mart 2024 08:20

Bulunduğumuz il de olumlu karar alan çok 2. idareden
Pıtır00, 2 ay önce
Benim de ilk mahkeme olumsuz bende Ankara 2.idareyi bekliyorum bunu görünce içime umut doldu sanırım Ankara 2 ılımlı doğru mu hocam
02 Mart 2024 08:22

kaç ayda karar verildi peki 6 aydır bekliyorum Ankara 2.bimi
Emre200916, 2 ay önce
Bulunduğumuz il de olumlu karar alan çok 2. idareden

Hazgilcan
Aday Memur
02 Mart 2024 11:33

sa devrelerim hayırlı günler size bir konuda danışmam yada bildi almam lazım. 2021 temmuz ihraciyim, mesleğe belki dönerim ümidiyle yoklamaya düştüm 2023 Ağustos ayında uygulamada yoklama bakaya tutanağı tutuldu. ben Aralık ayında bedelliye başvuru yaptım nasipse temmuzda askere gideceğim. ancak dün polis merkesi arayarak askerlik suçuna muhalefetten savcı ifademi istemiş ve gittim ifademi verdim. benim olay gibi bir durum yaşayan oldumu,ifademi alan polisede sordum ancak pek bişey bilmiyor. yardımcı olursanız sevinirim

positivty
Aday Memur
02 Mart 2024 11:43

arkadaşlar merhaba yargitay almis oldugum iki beraat kararını da bozdu 2015 mart a kadar olan ea kodlamadan ceza verilmesini istedi danistay kararı beklerken böyle Bi durumla karşılaştık aramızda var mi yargitay kararı açıklanan bu şekilde olupta olumlu ya da olumsuz olan süreç nasıl işliyor tekrar yüz yüze yargılama mi olacak dosya üzerinden karar mi verilecek bilgisi olan var sa sevinirim

28nisaniade
Aday Memur
02 Mart 2024 11:52

Benimde yerel red Ankara bekliyorum Aralıkta gitti

Pıtır00, 2 ay önce

İtirazçiçegi
Aday Memur
02 Mart 2024 11:59

Öncelikle geçmiş olsun.Yalnız şunu belirtmek isterim üslubunuzu hiç tasvip etmedim.Sizde bu derde düşmüş biri olarak kurtulunca aynı yaftaya devam etmek ne kadar mantıklı bir düşünün derim.Sizinle aynı kodu olup red alan bir sürü insan var bu sizden kaynaklanmıyor bu durum tamamen mahkemenin inisiyatifi.Erzurum ve Ankara 2 olumlu veriyor genelde.Samsun, İzmir, İstanbul red veriyor lütfen kimseyi zan altında bırakmayın herkes kurtulsun inşallah
Emre200916, 2 ay önce

Kaanim
Aday Memur
02 Mart 2024 12:33

Tekrar ilk derece mahkemede yargilamaniz başlar itiraz olursa silsile belli. Bu arada sadece EA dan yargıtay bozulani duymadım ifade ihbar başka kriter varmı dosyanızda

positivty, 2 ay önce
arkadaşlar merhaba yargitay almis oldugum iki beraat kararını da bozdu 2015 mart a kadar olan ea kodlamadan ceza verilmesini istedi danistay kararı beklerken böyle Bi durumla karşılaştık aramızda var mi yargitay kararı açıklanan bu şekilde olupta olumlu ya da olumsuz olan süreç nasıl işliyor tekrar yüz yüze yargılama mi olacak dosya üzerinden karar mi verilecek bilgisi olan var sa sevinirim

Emre200916
Memur
02 Mart 2024 12:46

İlk derece mahkeme ile bölge idare mahkemesi kararları arasında bir kaç gün farkla 1 sene var.
Pıtır00, 2 ay önce
kaç ayda karar verildi peki 6 aydır bekliyorum Ankara 2.bimi

Emre200916
Memur
02 Mart 2024 12:59

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Demek istediğinizi anladım. Psikolojiniz bazı şeyleri okuyunca otomatik sizi birileri suçluyor zannediyorsunuz. Fakat kodlama vs bunlar soyut ve desteksiz kaldığı sürece herkes suçsuz bu net. Adli dosyası devam edip aynı kodlamaya sahip olduğum aynı yerde çalıştığım kişi ankara 2. idareyi kazanamadı malesef. Kısacası herkes ben de suçsuzum diyor fakat kimse esasları söyleyemiyor. Neticede özel bilgiler. Yaftalama fiiliyle ithamınızı kabul etmiyorum. Genelleme ve doğru olan bir açıklama yaptım.
İtirazçiçegi, 2 ay önce
Öncelikle geçmiş olsun.Yalnız şunu belirtmek isterim üslubunuzu hiç tasvip etmedim.Sizde bu derde düşmüş biri olarak kurtulunca aynı yaftaya devam etmek ne kadar mantıklı bir düşünün derim.Sizinle aynı kodu olup red alan bir sürü insan var bu sizden kaynaklanmıyor bu durum tamamen mahkemenin inisiyatifi.Erzurum ve Ankara 2 olumlu veriyor genelde.Samsun, İzmir, İstanbul red veriyor lütfen kimseyi zan altında bırakmayın herkes kurtulsun inşallah

Emre200916
Memur
02 Mart 2024 13:06

Mahkemelere yönelik genellemelerinize de katılmıyorum. Duyumdan başka deliliniz yok. Zan altında kalanlar zamanında bu yapıya mensup olup hak yiyenlerdir bunlara bu forumda bu başlık altında ne kadar lanet edildi. Harici herkes umutlansın diye yorumumu paylaştım. Zan altında kalman seni şüpheye düşürür. Burda da genelleme yapıp herkesin zan altında kaldığı düşüncesini paylaşıyorsunuz buna da katılmıyorum. Konu sanki siz de ağır bir durum olduğu konusunu ortaya koyuyor. İnşallah sizin durumlarınız konuştuğumuz durumların tersi olur ve hakkınızda olumlu güzel sonuçlar alırsınız.
İtirazçiçegi, 2 ay önce
Toplam 32701 mesaj
«157315741575157615771578157915801581158215831584»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi