Editörler : swat3410
12345678910111213»

Cilekes1004
Genel Müdür
01 Mart 2021 00:13

Sayfa hayırlı olsun gölgecan.. Selamın başımla beraber kardeşim eyvallah... İnşallah bende 2 aya kalmadan iade haberini veririm buradan, çilekeş bacı ile idare mahkemesi günlükleri programı buradan devam etsin o zaman :)) herkese iyi geceler..
Beyazgul06, 3 yıl önce

Devremm takipteyim yine yaparsin guncellemeyi ne gunlerdi yha Efsane 4 Ekim:)KILLIBOĞAN FILIZABLA KORLUDAG ABT CILEKES sayamadiklarimda var Hepsine Slm olsun beraber güldk beraber agladik ne gunler geceler gecerdik hepiniz birbirinizden degerlisiniz GOLGE devremm eski anilar geldi aklima Cansin Ahh devrem ne gunlerdi Guzel gunesli gunler hepimizi bekliyo ...

golge0607
Genel Müdür
01 Mart 2021 00:18

Bak kıymetli devrem seni anlayabiliyorum ama lütfen sen de empati yap burdaki arkadaslari düşünmuyor olsa idik ne işimiz vardi hurda gelip haber verelim..burda kararın paylaşılmasının da kimseye bir faydası da olmaz emsal de olmaz zaten..sadece olumlu kararlar çıkıyor bunu bilmek bile bir umuttur..ve zaten daha bir hafta olmuş yani zaten süreç devam ediyor..lütfen sakin bir şekilde ve de sabırla bekleyin inan ben dava açtım öyle bekledim ve zaten de ne yapabiliriz ki..karar var mı yok mu diye gelip bakmadım bile buraya kendi kararimi da umut olsun diye geldim paylaştım ..bu konuda kendi adıma anlayışınıza sığınıyorum..süreci lehinize çevirin bakın bu sürede adalet bitirdim ustune hukuk kazandım olumlu yönlerini görün ..sabır ve dua en büyük sır ve güç gerisi boş candevrem..güzel geceler

trachowski, 3 yıl önce

Iade alanlara hayırlısı olsun darısı tüm masumların başına. YD veya esastan olumlu karar alan arkadaşlar kimlik bilgilerini gizleyerek kararı aşağıdaki siteye yükleyip linkini buraya atarsa olumlu kararlar daha hızlı artacaktır diye düşünüyorum. Çekimser kalan hakimleri masumlar için olumlu yönde etkileyebilir iade kararları. Ama aldığı olumlu kararı paylaşmamayı tercih ediyor çoğu meslektaşımız. Kimsenin kimseye fayda sağlamak gibi bir niyeti yok. Herkes kendi derdinin peşinde. Herkesin kendi kararıdır elbette. Maalesef bu tutuma şaşıramıyorum. Özelden yazdığım 5-6 meslektaştan bu şekil geri dönüş aldığım için yazdım bunları.

Masum olan herkesin haklarını geri alması dileklerimle...

golge0607
Genel Müdür
01 Mart 2021 00:21

Ooo çilekeş yılların eskitemedigi efsane keş...devrem canı gönülden diliyorum güzel haberler alıp sevinç yaşamayı göreve başladım başladık demeyi de tez vakitte nasip etsin Rabbim..

Cilekes1004, 3 yıl önce
Sayfa hayırlı olsun gölgecan.. Selamın başımla beraber kardeşim eyvallah... İnşallah bende 2 aya kalmadan iade haberini veririm buradan, çilekeş bacı ile idare mahkemesi günlükleri programı buradan devam etsin o zaman :)) herkese iyi geceler..

trachowski
Aday Memur
01 Mart 2021 02:05

Mesajımda belirttiğim gibi devrem herkesin kendi kararı saygı duymak zorundayız. Sadece dayanışma varmış gibi göstermeye gerek yok. Herkesin birilerine yardım etme seviyesi kendisine tehlike gelebileceğini düşündüğü yerin çok çok ilerisine geçmiş durumda. Gemisini kurtaran kaptan oluyor ve mahkemesi devam edenler için yapabileceği bir şey varken yapmıyor. Karar numaralarının paylaşılmamasını açıklayabilen yok ve olamaz da. Hukuk okuduysan sen daha iyi bilirsin kimse senin kararın emsal gösterildi diye gidip onu bozmaz böyle bir şeyden nasıl korkuluyor ilginç. Bu arada BIM kararları hâkimlerce uygulanmak zorunda değildir fakat emsal nitelikte oldukları tartışmaya kapalıdır. Düşüncelerim bunlar umarım kimseyi incitmemiştir. Tekrardan olumlu karar alan arkadaşlara hayırlı olsun. Masumların da en kısa sürede olumlu sonuç alması dileklerimle...

golge0607, 3 yıl önce

Bak kıymetli devrem seni anlayabiliyorum ama lütfen sen de empati yap burdaki arkadaslari düşünmuyor olsa idik ne işimiz vardi hurda gelip haber verelim..burda kararın paylaşılmasının da kimseye bir faydası da olmaz emsal de olmaz zaten..sadece olumlu kararlar çıkıyor bunu bilmek bile bir umuttur..ve zaten daha bir hafta olmuş yani zaten süreç devam ediyor..lütfen sakin bir şekilde ve de sabırla bekleyin inan ben dava açtım öyle bekledim ve zaten de ne yapabiliriz ki..karar var mı yok mu diye gelip bakmadım bile buraya kendi kararimi da umut olsun diye geldim paylaştım ..bu konuda kendi adıma anlayışınıza sığınıyorum..süreci lehinize çevirin bakın bu sürede adalet bitirdim ustune hukuk kazandım olumlu yönlerini görün ..sabır ve dua en büyük sır ve güç gerisi boş candevrem..güzel geceler

golge0607
Genel Müdür
01 Mart 2021 09:02

Günaydın..Mart ayının bize hediyeleri mucizeleri müjdeleri neler......güzel bir hafta güzel bir ay müjde ve mucize dolu günler diliyorum.....

golge0607
Genel Müdür
01 Mart 2021 17:41

Hadi sayfanın ilk günceli gelsin bakalım...

G u n c e l....

güzel insan adalet
Aday Memur
01 Mart 2021 21:45

YD alan arkadaşlara bir sorum olacak. Emniyet maddi hakkınızı verdimi?

güzel insan adalet
Aday Memur
01 Mart 2021 21:47

İhraç olduğunuz günden YD aldığınız güne kadar sosyal haklarınızı da geri verdimi?

güzel insan adalet
Aday Memur
01 Mart 2021 21:48

Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

golge0607
Genel Müdür
02 Mart 2021 11:23

...2mart günceli...Mart ayinda kimler bu sayfaya dahil olur..haydi bakalım ...

02 Mart 2021 14:41

Mrb arkadaşlar ocakta ihraç oldum idari dava süreci başladı. Esastan dosyayı sonuçlanan arkadaşlar kod bilgileri neler acaba bir çoğumuzu ea denen illet yaktı tüm liste ea güncel liste SC scd olup esastan olumlu karar alan var mı acaba ?

golge0607
Genel Müdür
02 Mart 2021 15:09

Devrem EA ne demek bilmiyorum ama scd kodu adlı olarak zaten berat aldı..rahat ol önemli olan güncel listede scd olman ve takipsizlik vs var ise rahat ol ayrıca idare mh en son adlı idari soruşturma olup olmadigini soruyor ve ona gore karar veriyor..

yörükoglu42, 3 yıl önce

Mrb arkadaşlar ocakta ihraç oldum idari dava süreci başladı. Esastan dosyayı sonuçlanan arkadaşlar kod bilgileri neler acaba bir çoğumuzu ea denen illet yaktı tüm liste ea güncel liste SC scd olup esastan olumlu karar alan var mı acaba ?

Kıryabur32
Aday Memur
02 Mart 2021 15:23

Devrem öncelikle iaden hayırlı olsun bende 26 haziran ihracıyım 26 şubatta duruşmam oldu tüm listede ea güncel ad scd olarak kodlanmışım başka da hiçbir isnat yok adli syok aldım Allahım bu bekleyişi hayırla sonuçlandırsın inşaAllah

golge0607, 3 yıl önce

Devrem EA ne demek bilmiyorum ama scd kodu adlı olarak zaten berat aldı..rahat ol önemli olan güncel listede scd olman ve takipsizlik vs var ise rahat ol ayrıca idare mh en son adlı idari soruşturma olup olmadigini soruyor ve ona gore karar veriyor..

Yörük4627
Aday Memur
03 Mart 2021 09:47

Yd aldik ama 6.aya girdik halen karar uygulanmadi maalesef

golge0607
Genel Müdür
03 Mart 2021 11:39

Yörük devrem sanki ilk yd alan sensin aldığın zaman da okumuştum sanki..istinaf itiraz vs tüm süreçlerin bitti tabi..peki bu süreçte emniyetten sana hiç dönüş bilgi vs olmadı mı ..bu arada ozelinden ulaşamadım mahsuru yoksa cevaplarsan sevinirim..ama için rahattır en azından devrem

Yörük4627, 3 yıl önce

Yd aldik ama 6.aya girdik halen karar uygulanmadi maalesef

03 Mart 2021 12:23

Arkadaşlar YD alan devremiz varsa özelden karar paylaşabilir mi? Duruşmam var nisan ayında en azından sunarız

Cilekes1004
Genel Müdür
03 Mart 2021 16:49

Yörük4627 devre, mesaj atamıyorum sana, mesaj alma kısmını açıp bana dönüş yaparsan çok sevinirim..

Yörük4627
Aday Memur
03 Mart 2021 18:35

Idare mahkemesinden yd aldim egm itiraz etti bime gitti bimde de egm nin otorazi reddedildi tekrardan idare mahkemesine geldi karar yine itiraz edilmesi icin sure verilmis 30 gun nasil olacak bilmiyorum ankarayi aradim emnoyet genel mudurlugunu sizinle ilgili islem baslstilmis yazinizi yazdik bakan beyin onayina sumduk diyorlar ama gelisme yok aylardir ayni seyleri soyluyorlar

golge0607, 3 yıl önce

Yörük devrem sanki ilk yd alan sensin aldığın zaman da okumuştum sanki..istinaf itiraz vs tüm süreçlerin bitti tabi..peki bu süreçte emniyetten sana hiç dönüş bilgi vs olmadı mı ..bu arada ozelinden ulaşamadım mahsuru yoksa cevaplarsan sevinirim..ama için rahattır en azından devrem

Cilekes1004
Genel Müdür
03 Mart 2021 18:37

Mesaj yollayamıyorum devrem sana..
Yörük4627, 3 yıl önce

Idare mahkemesinden yd aldim egm itiraz etti bime gitti bimde de egm nin otorazi reddedildi tekrardan idare mahkemesine geldi karar yine itiraz edilmesi icin sure verilmis 30 gun nasil olacak bilmiyorum ankarayi aradim emnoyet genel mudurlugunu sizinle ilgili islem baslstilmis yazinizi yazdik bakan beyin onayina sumduk diyorlar ama gelisme yok aylardir ayni seyleri soyluyorlar

golge0607
Genel Müdür
03 Mart 2021 18:41

Çok sağol devrem tez vakitte sonuçlanır başlarsın inşallah ...

Yörük4627, 3 yıl önce

Toplam 32701 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi