Editörler : swat3410
«283284285286287288289290291292293294»

turkuaz ulugbey
Genel Müdür
08 Ağustos 2022 17:26

Varda siyasi olarak adamını bulup referans ile başlayan var devrem
hasan___, 2 yıl önce
Teşeklür ederim. İlk derece mahkemeden iade alıp başlayan olmadı o zaman beklemeye devam yani. İade kararı aldık diye seviniyoruz bizde yine hüsran anlaşılan..

ates213
Aday Memur
08 Ağustos 2022 17:38

Abi cidden varmı ben bu konuda çok katı olduklarınıDuydum kimseyi almayın diye bende biri duydum ama tam emin değilim

turkuaz ulugbey, 2 yıl önce
Varda siyasi olarak adamını bulup referans ile başlayan var devrem

hasan___
Aday Memur
08 Ağustos 2022 17:50

Çok teşekkür ederim. Sırasıyla yapalım o zaman hepsini. Öncelikle bakanlık dilekçeden başlayalım.

Hayırlı olsun devrem aramıza hoşgeldin,daha doğrusu Adaletsizliklere, akıl almayacak uygulamalara,kanunun boşa yazılmış olduğunu, Mahkemelerin Boşuna karar verdiğini yaşamaya hoşgeldin... Öncelikle Devrem Yazıyorum yapacaklarını: 1) Bulunduğun İlin İl Başkanlarıyla Görüşme 2) Muhalefet Partileri İle İktidarın Genel Başkan ve yatırımcılarına ulaşıp E-mail atma, Telefonda Arayıp Randevu oluşturma Uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili,(Google da var TBMM Milletvekilleri numaraları), 3)TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanlığına İster Elden Evrak Adrese teslim şeklinde,ister Sitesinden Başvuru Yapma, 4) içişleri bakanlığına Uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili dilekçe yazıp Adresine gönderme 5)EGM adesine uygulanmayan Mahkeme Kararıyla ilgili dikekce Gönderme, 6) Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Başkanlığına dilekçe yazıp Adresine gönderme, 7)Kamu Denetçiliği Kurumuna Başvuru Yapma İnternet sitesi veya evrak olarak adresine gönderme 8)TV ve basın , gazete yazarlarına,köşe yazarlarına Uygulanmayan mahkeme kararlarını gündeme getirmelerini için yazacaksın. 9) Milletvekillerine TBMM iletişim numaralarından arayıp Uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili Randevu talep edeceksin.... Bu Konu başlığının geçmiş sayfalarını kontrol edeceksin... 10) Uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili Suç Duyurusunda bulunacaksın 11)Tam Yargı Davası Manevi Tazminat davası açacaksın...Bunu bende yapmayı düşünüyorum Bilmediğim için başvuru yapamadım henüz..... Ulaşabildiğin kadar İnsana Ulaşıp Bu Rezil Durumu,Bu Rezaleti, Adaletsizlikleri, Haksızlıkları, kanunsuzlukları, Hukuksuzlukları Hem sosyal medyadan hemde Çevrene Anlatacaksın....Sosyal medyada Da Gündeme gelmesi için çaba Göstereceksin....Bunları mecburen Senin Ve İdari olarak Mahkemesini kazananların Yapması lazım yoksa Yıllarca bekler herkes...

Karaaa27
Aday Memur
08 Ağustos 2022 17:51

Gaziantep bölge idare mahkemesiyle görüstüm bugün daha bir sene sürer diyo adli tatilden sonra tekrar arayin dedi tam bilgi icin bu arada gaziantep bolge idare mahkemesi 5 idari dava dairesinde dosyaları olan 6606 dahilisi lazim olan olursa kaydetsin dahili noyu

turkuaz ulugbey
Genel Müdür
08 Ağustos 2022 17:59

Var kardeşim aynen siyasi olan başladı komiser yardımcısı hemde... İstanbul'da mükafat olarakta tem'e vermişler
ates213, 2 yıl önce

Abi cidden varmı ben bu konuda çok katı olduklarınıDuydum kimseyi almayın diye bende biri duydum ama tam emin değilim

turkuaz ulugbey
Genel Müdür
08 Ağustos 2022 18:01

Mecburen bu şekilde yapması gerekir adli ve idari davasını kazanan herkesin bunları yapmaları gerekir...Bir kaç kişinin G... nü yırtmasıyla olmuyor devrem... Bazıları çekilmiş kenara bekliyor...Bekleme ile olmaz Hukuken her türlü yolu deneyecek herkes siyasi olarakta son günlerde muhalefet gündeme getiriyor iktidarda yapıyor bir çözüm buluyor.... seçim öncesi olur kısa zamanda inşallah bir şeyler...
hasan___, 2 yıl önce

Çok teşekkür ederim. Sırasıyla yapalım o zaman hepsini. Öncelikle bakanlık dilekçeden başlayalım.

ates213
Aday Memur
08 Ağustos 2022 18:04

Benim dediğim adam da komiser yardımcısı idi YD alıp mı başladı bizimki öyle oldu

Var kardeşim aynen siyasi olan başladı komiser yardımcısı hemde... İstanbul'da mükafat olarakta tem'e vermişler

Polat30
Memur
08 Ağustos 2022 18:15

Dava açalın ne kadar oldu devrem bi de ilk derece mahkemesi Antep miydi?

Karaaa27, 2 yıl önce

Gaziantep bölge idare mahkemesiyle görüstüm bugün daha bir sene sürer diyo adli tatilden sonra tekrar arayin dedi tam bilgi icin bu arada gaziantep bolge idare mahkemesi 5 idari dava dairesinde dosyaları olan 6606 dahilisi lazim olan olursa kaydetsin dahili noyu

egmhasan155
Aday Memur
08 Ağustos 2022 19:16

Çok açıklayıcı yazmışsınız ellerinize sağlık.
Hayırlı olsun devrem aramıza hoşgeldin,daha doğrusu Adaletsizliklere, akıl almayacak uygulamalara,kanunun boşa yazılmış olduğunu, Mahkemelerin Boşuna karar verdiğini yaşamaya hoşgeldin... Öncelikle Devrem Yazıyorum yapacaklarını: 1) Bulunduğun İlin İl Başkanlarıyla Görüşme 2) Muhalefet Partileri İle İktidarın Genel Başkan ve yatırımcılarına ulaşıp E-mail atma, Telefonda Arayıp Randevu oluşturma Uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili,(Google da var TBMM Milletvekilleri numaraları), 3)TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanlığına İster Elden Evrak Adrese teslim şeklinde,ister Sitesinden Başvuru Yapma, 4) içişleri bakanlığına Uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili dilekçe yazıp Adresine gönderme 5)EGM adesine uygulanmayan Mahkeme Kararıyla ilgili dikekce Gönderme, 6) Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Başkanlığına dilekçe yazıp Adresine gönderme, 7)Kamu Denetçiliği Kurumuna Başvuru Yapma İnternet sitesi veya evrak olarak adresine gönderme 8)TV ve basın , gazete yazarlarına,köşe yazarlarına Uygulanmayan mahkeme kararlarını gündeme getirmelerini için yazacaksın. 9) Milletvekillerine TBMM iletişim numaralarından arayıp Uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili Randevu talep edeceksin.... Bu Konu başlığının geçmiş sayfalarını kontrol edeceksin... 10) Uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili Suç Duyurusunda bulunacaksın 11)Tam Yargı Davası Manevi Tazminat davası açacaksın...Bunu bende yapmayı düşünüyorum Bilmediğim için başvuru yapamadım henüz..... Ulaşabildiğin kadar İnsana Ulaşıp Bu Rezil Durumu,Bu Rezaleti, Adaletsizlikleri, Haksızlıkları, kanunsuzlukları, Hukuksuzlukları Hem sosyal medyadan hemde Çevrene Anlatacaksın....Sosyal medyada Da Gündeme gelmesi için çaba Göstereceksin....Bunları mecburen Senin Ve İdari olarak Mahkemesini kazananların Yapması lazım yoksa Yıllarca bekler herkes...

turkuaz ulugbey
Genel Müdür
08 Ağustos 2022 22:24

Eyvallah devrem.mecburen bu şekilde yapması lazım herkesin ben bu şekilde Uğraşıyorum baya baya ama Herkesin böyle çaba göstermesi gerekir
egmhasan155, 2 yıl önce
Çok açıklayıcı yazmışsınız ellerinize sağlık.

polike
Memur
08 Ağustos 2022 22:51

EGM ye Tam yargı davası açmıştım bu gün dilekçe red kararı geldi idareye karşı mahkeme iptal kararını uygulamamaktan dilekçe örneği lazım
sosyal_zede, 2 yıl önce

Polis okulunda ilk öğrettikleri adaletin ilk kapısı karakoldur demişlerdi, hak arayana hakkını, garibana mazluma düşküne kol kanat gereceksiniz demişlerdi, adaletten nokta şaşmayın demişlerdi pomemde öyle hatırlıyorum

Keremiso
Aday Memur
08 Ağustos 2022 23:37

Red gerekçede yazar neden dolayı red etmiş ?

polike
Memur
08 Ağustos 2022 23:49

Mahkemeye vermiş olduğum dilekçe olmamış düzeltmem gerekiyor
Keremiso, 2 yıl önce
Red gerekçede yazar neden dolayı red etmiş ?

Keremiso
Aday Memur
08 Ağustos 2022 23:57

Bir gerekçesi vardır mesela manevi tazminat yasal faizli ise hangi tarihten itibaren işletilecek yasal faizi olduğu belirtilmemişse red veriyor, sizinkinin gerekçesi kararda yazar ona göre düzeltme yapabilirsiniz, her sayfa imzalı ve numaralı olacak 2 nüsha olacak biri ekli biri eksiz konu kısmı ile netice ve talep aynı olacak bunun gibi detaylar var bildiğim
polike, 2 yıl önce
Mahkemeye vermiş olduğum dilekçe olmamış düzeltmem gerekiyor

polike
Memur
09 Ağustos 2022 00:00

Aynen dediğiniz gibi şablonu tam oturtamamışım
Keremiso, 2 yıl önce
Bir gerekçesi vardır mesela manevi tazminat yasal faizli ise hangi tarihten itibaren işletilecek yasal faizi olduğu belirtilmemişse red veriyor, sizinkinin gerekçesi kararda yazar ona göre düzeltme yapabilirsiniz, her sayfa imzalı ve numaralı olacak 2 nüsha olacak biri ekli biri eksiz konu kısmı ile netice ve talep aynı olacak bunun gibi detaylar var bildiğim

turkuaz ulugbey
Genel Müdür
09 Ağustos 2022 10:35

Bunu Mahkemesini kazanan herkesin yapması lazım çaba göstermeniz gerekiyor arkadaşlar bir köşede oturup beklemeyelim...Bir kaç kişi ile olmuyor herkes elinden geleni yapsın

turkuaz ulugbey
Genel Müdür
09 Ağustos 2022 10:37

Süreçteki Mahkeme Kararlarını yazacaksın devrem güzel bir üslup ile internette hepsinin örneği var kendine uyarlayarak dilekçeleri gönderebilirsin her kuruma...Cimer vardı bir de ailenle birlikte başvuru yap Muhakak devrem
hasan___, 2 yıl önce

turkuaz ulugbey
Genel Müdür
09 Ağustos 2022 10:40

Devrem tam yargı davası için özelden atar mısın bana tazminat için suç duyurusu tamam ama tam yargı davası açmadım örnek dilekçe varsa gönderir misin ayrıca nereye açıyoruz bu davayı harç ücreti vs bilgi veren olursa iyi olurdu bu konuda tecrübesi bolgiis olan özelden atarsa
Keremiso, 2 yıl önce

Keremiso
Aday Memur
09 Ağustos 2022 13:16

İkamet iline açılıyor özelin kapalı
Devrem tam yargı davası için özelden atar mısın bana tazminat için suç duyurusu tamam ama tam yargı davası açmadım örnek dilekçe varsa gönderir misin ayrıca nereye açıyoruz bu davayı harç ücreti vs bilgi veren olursa iyi olurdu bu konuda tecrübesi bolgiis olan özelden atarsa

mahonimamy
Şube Müdürü
09 Ağustos 2022 13:27

Uygulanmayan mahkeme kararını hangi ilin idare mahkemesi vermişse tam yargı (tazminat) davasını da o ilde açıyorsun. İyuk 28/3. Ben bulunduğum ilde açtım yetkisizlik verdi iptal kararı veren idare mahkemesine dosyayı gönderdi bulunduğum il idare mahkemesi

Keremiso, 2 yıl önce
İkamet iline açılıyor özelin kapalı
Toplam 32634 mesaj
«283284285286287288289290291292293294»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi