Editörler : Kubil ay
«33343536373839404142434445
28 Temmuz 2021 14:42

DevletEbetMüddet
Şef
.......... (1.) İDARE MAHKEMESİNE DAVACI : T.C. Kimlik no : Adres: Telefon: Email: ........ DAVALI : İÇİŞLERİ BAKANLIĞI - EGM / ANKARA DAVANIN KONUSU :....... AÇIKLAMALAR: (savunma bu kısma yazılacak) .......... TALEP SONUCU : 1- Öncelikle ADLİ YARDIM TALEBİMİN KABULÜNÜ, 2- Yargılamanın DURUŞMALI YAPILMASINI, Haksız ve hukuka açıkça aykırı olarak kamu görevinden çıkarılmasına ilişkin işlemin uygulanması halinde telafisi güç veya imkansız zararların işlem hakkında öncelikle YÜRÜTMENİN DURDURULMASINA KARAR VERİLMESİNİ, 3-Dava konusu İçişleri Bakanlığı Bakanlık Makamının........ tarih ve 2021/... sayılı onayı ile kamu görevinden çıkarılmasına ilişkin işlemin İPTAL EDİLMESİNİ, 4-Vekalet ücreti ve masrafların KARŞI TARAFA YÜKLENMESİNE, BU İŞLEM NEDENİYLE YOKSUN KALINAN PARASAL VE ÖZLÜK HAKLARININ YASAL FAİZİYLE BİRLİKTE TAHSİLİNE KARAR VERİLMESİNİ, VEKALETEN ARZ VE TALEP EDERİM. İsim, soyisim, tarih, imza
28 Temmuz 2021 23:35

nefer42
Aday Memur
Mrb arkadaşlar bende 12 temmuzda ihraç oldum idare mahkemesine dava açacam fakat anlamadığım yürütmeyi durdurma-adli yardım talepli ve duruşmalı gibi durumlar mı var. Tam olarak davayı nasıl açmam gerek anlayamadım
polisoffiseryakup, 2 hafta önce - Alıntıya git
YD li açmak vakit kaybı mahkeme YD verse bile degişen birşey yok
29 Temmuz 2021 12:35

aysunckrli
Aday Memur
Mrb bu avukatın numarasını ve adını yazabilir misiniz
polisoffiseryakup, 1 hafta önce - Alıntıya git

yazdım avukat numarasını geçmiş olsun. Yd devletebetmüddet in dediği biraz haklı biraz değil gibi biz mesela yd aldık ama başlatmadı emniyet, vakit kaybı mı değil mi onun tekniğini bilemiyorum avukata onu da danışın açarken.

29 Temmuz 2021 12:59

Cilekes1004
Genel Müdür
Abla mrb gözün aydın. Bişey sormak isterim. Banada ihraç tebliği yapıldı idare mahkemesine itiraz edecem ama nasıl bir yol izlemem gerek. Yürütmeyi durdurma dilekçesi farklı mı itiraz farklı mı. Adli yardım talebi gerekli mi simdiden sağ ol
polisoffiseryakup, 1 hafta önce - Alıntıya git
Sağolasın ablacım, yd aldık ama maalesef başlatma yapılmadı, ikisi ayrı dilekçeler değil önce yd görülüyor sonradan esastan dava devam ediyor ve benim hala bi karar çıkmadı maalesef.. Yaptığımız en iyi şeyi yapmaya devam, beklemek:((
29 Temmuz 2021 13:24

polisoffiseryakup
Aday Memur
.......... (1.) İDARE MAHKEMESİNE DAVACI : T.C. Kimlik no : Adres: Telefon: Email: ........ DAVALI : İÇİŞLERİ BAKANLIĞI - EGM / ANKARA DAVANIN KONUSU :....... AÇIKLAMALAR: (savunma bu kısma yazılacak) .......... TALEP SONUCU : 1- Öncelikle ADLİ YARDIM TALEBİMİN KABULÜNÜ, 2- Yargılamanın DURUŞMALI YAPILMASINI, Haksız ve hukuka açıkça aykırı olarak kamu görevinden çıkarılmasına ilişkin işlemin uygulanması halinde telafisi güç veya imkansız zararların işlem hakkında öncelikle YÜRÜTMENİN DURDURULMASINA KARAR VERİLMESİNİ, 3-Dava konusu İçişleri Bakanlığı Bakanlık Makamının........ tarih ve 2021/... sayılı onayı ile kamu görevinden çıkarılmasına ilişkin işlemin İPTAL EDİLMESİNİ, 4-Vekalet ücreti ve masrafların KARŞI TARAFA YÜKLENMESİNE, BU İŞLEM NEDENİYLE YOKSUN KALINAN PARASAL VE ÖZLÜK HAKLARININ YASAL FAİZİYLE BİRLİKTE TAHSİLİNE KARAR VERİLMESİNİ, VEKALETEN ARZ VE TALEP EDERİM. İsim, soyisim, tarih, imza
DevletEbetMüddet, 1 hafta önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim devrem dualarımdasınız
29 Temmuz 2021 13:25

polisoffiseryakup
Aday Memur
YD li açmak vakit kaybı mahkeme YD verse bile degişen birşey yok
nefer42, 1 hafta önce - Alıntıya git
Teşekkürler
29 Temmuz 2021 13:26

polisoffiseryakup
Aday Memur

yazdım avukat numarasını geçmiş olsun. Yd devletebetmüddet in dediği biraz haklı biraz değil gibi biz mesela yd aldık ama başlatmadı emniyet, vakit kaybı mı değil mi onun tekniğini bilemiyorum avukata onu da danışın açarken.

aysunckrli, 6 gün önce - Alıntıya git
İnşallah hep birlikte döneceğiz teşekkür ederim
29 Temmuz 2021 13:30

polisoffiseryakup
Aday Memur
Sağolasın ablacım, yd aldık ama maalesef başlatma yapılmadı, ikisi ayrı dilekçeler değil önce yd görülüyor sonradan esastan dava devam ediyor ve benim hala bi karar çıkmadı maalesef.. Yaptığımız en iyi şeyi yapmaya devam, beklemek:((
Cilekes1004, 6 gün önce - Alıntıya git
Güzel günler yakındır inşallah abla. gahırlanmıyorum top sende :)) masum olan haksızlığa uğrayan herkesin rabbim yüzünü güldürsün
29 Temmuz 2021 20:58

ozy30
Aday Memur

11 temmuzda ihraç olduk ankarada iş konusunda yardimci olabilecek varmi arkadaslar is bulamadim ya da ne işler yapiyosunuz

29 Temmuz 2021 21:17

Cilekes1004
Genel Müdür
Güzel günler yakındır inşallah abla. gahırlanmıyorum top sende :)) masum olan haksızlığa uğrayan herkesin rabbim yüzünü güldürsün
polisoffiseryakup, 6 gün önce - Alıntıya git
İnşallah ablacım be, aynen öyle sakın gahırlanma, malum top bende :)) bi gün mutlaka güzel günler göreceğiz güneşli günler :))
29 Temmuz 2021 22:37

Dirtyhary
Aday Memur

11 temmuzda ihraç olduk ankarada iş konusunda yardimci olabilecek varmi arkadaslar is bulamadim ya da ne işler yapiyosunuz

ozy30, 6 gün önce - Alıntıya git
Motorlu kuryeyim Rabbım korusun 4 buçuk yıl açıkta kaldım bu zamanda garsonluk dahil birçok iş yaptım 3 çocuk ev bark mart ayında ihrac edildim bi motor aldım kuryelik yapıyorum bir arkadaş var oda kurye sonradan tanıştık burda ekmek parası rızktan korkumuz yok ama iftira ağırmış buna şükür suçsuz yere cezaevinde yatanları duyuyorum ne dedik şükürler olsun
31 Temmuz 2021 14:31

nefer42
Aday Memur
Cevaba cevap dilekce si örnegi nin oldugu Bi site var mı arkadaşlar
03 Ağustos 2021 06:55

10agustos
Aday Memur

İdare mahkemesini kazanıp iade olan yokmu hiç

03 Ağustos 2021 16:58

Nisayscc13
Aday Memur

*Adlî tatilde yd kararı açıklanıyor mu?

*Adlî tatildeyken yd kararı alan var mı?red/kabul

03 Ağustos 2021 20:30

Kartalll1234
Aday Memur

*Adlî tatilde yd kararı açıklanıyor mu?

*Adlî tatildeyken yd kararı alan var mı?red/kabul

Nisayscc13, Dün - Alıntıya git

Bildigim kadarıyla yd kararlarını, adlı tatil etkilemiyor. Mahkeme kalemini arayarak teyit edebilirsiniz

03 Ağustos 2021 22:17

shiann
Aday Memur
YD alanlar kriterlerini yazarsa hepimiz için fikir olur, herkese geçmiş olsun.
Toplam 896 mesaj
«33343536373839404142434445

ANKET
Türkiye'nin yangınla mücadelesini nasıl buluyorsunuz?