Editörler : gubaz
28 Şubat 2021 22:01   

Üniversitede Alınan Kınama Cezası Hk.

Merhaba,

Üniversitede alınan disiplin cezalarının memuriyete engel teşkil etmediğini biliyorum.

(Terörle bağlantılı veya devlet güvenliğini tehdit edecek suçlar hariç)

Benim durumumda,Kpss A kadroları için (muhendis uzman yardımcısı) kurum mülakattan önce

okuldan böyle bir talepte bulunuyor mu? Kinama/uyarı gibi cezalar adli sicil kaydına işlemediği

için arşiv ve güvenlik soruşturmasında çıkmıyor dolayısıyla kurulun özellikle böyle bir talepte

bulunması gerek.Sizden ricam benim durumumda bulunmuş olup durumu tecrübe eden birileri veya konuyla alakalı NET bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi?

28 Şubat 2021 23:34

psikolojikdanışman42
Genel Müdür

mülakat öncesi veya sonrası üniversiteden herhangi bir bilgi talebinde bulunulmuyor. sorun çıkmaz.

01 Mart 2021 00:08

Akn05
Aday Memur

Teşekkür ederim hocam

01 Mart 2021 00:26

Maliye ist1
Aday Memur

Sorun çıkar. Çıkmaz diyenler boş yapmış. Bizzat biliyorum konuyu.

01 Mart 2021 00:28

Akn05
Aday Memur

Sorun çıkar. Çıkmaz diyenler boş yapmış. Bizzat biliyorum konuyu.

Maliye ist1, 2 ay önce - Alıntıya git

Nedir peki hocam tecrübelerinizden bahseder misiniz?

01 Mart 2021 01:14

Akn05
Aday Memur

Hocalarım bir konuda bilginiz var ise somut argümanlarla destekleyerek cevap verirseniz sevinirim konu hakkında bilgi ve tecrübenizi yoksa "boş yapmışlar vs" gibi söylemler gülünç oluyor.

02 Mart 2021 11:45

Keresi
Aday Memur

Hocalarım bir konuda bilginiz var ise somut argümanlarla destekleyerek cevap verirseniz sevinirim konu hakkında bilgi ve tecrübenizi yoksa "boş yapmışlar vs" gibi söylemler gülünç oluyor.

Akn05, 2 ay önce - Alıntıya git

Kurumun isteğine kalmis bir sey mi bilemiyorum ama pek sanmam. Okulda disiplin cezasi alip gelir uzmani olan tanıdığım var.

02 Mart 2021 15:41

Akn05
Aday Memur

Kurumun isteğine kalmis bir sey mi bilemiyorum ama pek sanmam. Okulda disiplin cezasi alip gelir uzmani olan tanıdığım var.

Keresi, 2 ay önce - Alıntıya git

Cevabınız için teşekkür ederim hocam,ben de öyle tahmin ediyorum.

02 Mart 2021 20:12

Keresi
Aday Memur

Cevabınız için teşekkür ederim hocam,ben de öyle tahmin ediyorum.

Akn05, 2 ay önce - Alıntıya git

Rica ederim.

Toplam 8 mesaj