Editörler : ayşegül bgm
28 Şubat 2021 23:06   

235 kişilik alım

Geçen haftalarda Twitter da 235 alım kabul edilemez etkinliği akabinde bakan bizzat açıklama yapıp o 235 kişilik alımın boş kalan kontenjanlar için olduğunu söylemişti. Peki nerede bu 235'lik alım. Sonraki atama ile birleştirilebilir mi ? Eğer öyle olacaksa alım tarihi uzakta olmasa gerek

01 Mart 2021 07:35

agizdis
Memur

tekrar söylüyorum , o alım falan değil sadece boş kalan kontenjanı açıkladılar , önümüzdeki alımda onu da doldururlar merak etme ayrıca bi alım yapmaz öyle bi şey mümkün değil kılavuz gitti falan diyordunuz burda öyle bi şey yok bi silin kafanızdan onu

01 Mart 2021 10:09

Bayblade
Memur

tekrar söylüyorum , o alım falan değil sadece boş kalan kontenjanı açıkladılar , önümüzdeki alımda onu da doldururlar merak etme ayrıca bi alım yapmaz öyle bi şey mümkün değil kılavuz gitti falan diyordunuz burda öyle bi şey yok bi silin kafanızdan onu

agizdis, 2 ay önce - Alıntıya git

Özellikle belirttim boş kalan kontejyan için yapılacak alım diye. Yeni bir alım demedim. Bakanın attığı tweeti söyledim.Olmayacak bir 235 kişilik alım için bakan neden açıklama yapma gereği duysun. Bizzat kendi boş kalan kadrolara alım yapacağız dedi. Kendi aklımdan uydurdugum bir şey yok. Burada merak ettiğim husus ise bakanın bile açıkladığı bu alım neden yayınlanmadı?. Yeni alıma mi eklenecek?

01 Mart 2021 10:24

Fevkaladesaglikci
Aday Memur

Özellikle belirttim boş kalan kontejyan için yapılacak alım diye. Yeni bir alım demedim. Bakanın attığı tweeti söyledim.Olmayacak bir 235 kişilik alım için bakan neden açıklama yapma gereği duysun. Bizzat kendi boş kalan kadrolara alım yapacağız dedi. Kendi aklımdan uydurdugum bir şey yok. Burada merak ettiğim husus ise bakanın bile açıkladığı bu alım neden yayınlanmadı?. Yeni alıma mi eklenecek?

Bayblade, 2 ay önce - Alıntıya git
Aynen dostum bakan bu 235 boş kalan yerlerdir dedi bu ayrı bi atamanın sayısı değildir dedi yani bir sonra ki alımda bu sayıyı temin edecekler ayrıca bi 235 lik alım olmayacak
01 Mart 2021 10:50

Bayblade
Memur
Aynen dostum bakan bu 235 boş kalan yerlerdir dedi bu ayrı bi atamanın sayısı değildir dedi yani bir sonra ki alımda bu sayıyı temin edecekler ayrıca bi 235 lik alım olmayacak
Fevkaladesaglikci, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam

01 Mart 2021 10:52

Fevkaladesaglikci
Aday Memur

Teşekkür ederim hocam

Ne demek rica ederim
01 Mart 2021 20:49

etzel45
Şef

boş kalan yerler için alım yapacağız demedi bakan nasıl okuyup yorum yapıyorsunuz anlamıyorum. Aras ali ve yanındaki passat çıkıp bir yaygara kopardılar 235 kişlik alım olacak yok ösymye klavuz gitmiş bilmem ne diye ondan sonra da bakan çıkıp o sayı atama sayısı değil boş kalan kadro sayısı dedi. o boş kalan kontenjanlar için ayrı alıma çıkacağız demedi yani çoğu insan öyle dedi diyor ama bu tamemen o bahsettiğim kişilerin uydurukları bir şey

Toplam 6 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?