Editörler : Mehmet Balci
01 Mart 2021 20:47   

Kamuya alım hakkında

Arkadaşlar Cumhurbaşkanının konuşmasını dinleyen oldu mu? Sanki haftaya kamu alımları hakkında rekabetçi bir yöntem getireceklerine dair sanki bir kapalı bir söylemi oldu sanki ama haftaya açıklama yapılacakmış. Sizde dinlediniz mi? Yoksa ben mi yanlış anladım

01 Mart 2021 21:01

Farukssss
Memur
kitlerle ilgili açıklaması oldu.alımlar merkezi olacak zaten.
01 Mart 2021 21:04

muhendis.bey60
Aday Memur
kitlerle ilgili açıklaması oldu.alımlar merkezi olacak zaten.
Farukssss, 2 ay önce - Alıntıya git

Rekabet olacak dediği kitler miydi? Alımların merkezi olacağı hakkında birşey demedi sanki

01 Mart 2021 21:23

Farukssss
Memur

Rekabet olacak dediği kitler miydi? Alımların merkezi olacağı hakkında birşey demedi sanki

muhendis.bey60, 2 ay önce - Alıntıya git
kitlerle ilgili kesin bir şey duydum da tam olarak ne anlamadım.9 martta açıklama yapacak Cumhurbaşkanı
01 Mart 2021 21:30

mimar20
Aday Memur

Kabine toplantısında Bakanlıklara tasarruf yapın demiş. Bakanlıklar bu tasarrufu sadece memur alımlarında uygulayacakmış gibime geliyor

01 Mart 2021 21:35

muhendis.bey60
Aday Memur

Kabine toplantısında Bakanlıklara tasarruf yapın demiş. Bakanlıklar bu tasarrufu sadece memur alımlarında uygulayacakmış gibime geliyor

mimar20, 2 ay önce - Alıntıya git

Özel sektöre yönlendirme mi yapacaklar acaba milleti? Özel sektöründe durumu belli,bakalım hayırlısı olsun ne olacak

01 Mart 2021 21:37

muhendis.bey60
Aday Memur
kitlerle ilgili kesin bir şey duydum da tam olarak ne anlamadım.9 martta açıklama yapacak Cumhurbaşkanı

Kitler tam olarak hangi kuruluşlar oluyor?

01 Mart 2021 21:40

BilinmeyenMaceracı
Şube Müdürü

Kitler tam olarak hangi kuruluşlar oluyor?

teiaş eüaş dhmi eti maden tcdd tmo falan filan.Kitlerde düzenlemeye gidecez dedi.Kimbilr napacak

01 Mart 2021 21:40

muhendis.bey60
Aday Memur

teiaş eüaş dhmi eti maden tcdd tmo falan filan.Kitlerde düzenlemeye gidecez dedi.Kimbilr napacak

BilinmeyenMaceracı, 2 ay önce - Alıntıya git

Belediyelerde giriyor mu kit e

01 Mart 2021 21:42

BilinmeyenMaceracı
Şube Müdürü

Belediyelerde giriyor mu kit e

yok belediye kadrolu kitler sözleşmeli

01 Mart 2021 21:45

muhendis.bey60
Aday Memur

yok belediye kadrolu kitler sözleşmeli

BilinmeyenMaceracı, 2 ay önce - Alıntıya git

Bu belediyelere alınan sözleşmeli işçi statüsündekiler kit oluyor mu acaba?

01 Mart 2021 21:49

Farukssss
Memur

Özel sektöre yönlendirme mi yapacaklar acaba milleti? Özel sektöründe durumu belli,bakalım hayırlısı olsun ne olacak

yok öyle bir şey.
01 Mart 2021 21:59

ziraat5345

Evet kitlerle ilgili açıklama oldu. Acaba özelle

şecek mi veya yeniden yapılandırma mı

01 Mart 2021 22:16

ecenazz
Şef
2 mart denilen açıklama haftaya kaldı ve mülakat kalkacak gibi bir algı da yok yine mi boşa ümitlendik
01 Mart 2021 22:37

Farukssss
Memur
2 mart denilen açıklama haftaya kaldı ve mülakat kalkacak gibi bir algı da yok yine mi boşa ümitlendik
ecenazz, 2 ay önce - Alıntıya git
böyle bir şey yok.yarın saat 13.30 da beştepe de insan hakları eylem planı açıklanacak.haftaya 9 martta ekonomik reform pakedi açıklanacak.ikisi ayrı.yanıltıcı bilgiler vermeyelim.bilerek yazdığınız anlamında söylemiyorum.insanların kafası karışmasın diye yazdım.önce yarın insan hakları eylem planı açıklanacak
01 Mart 2021 22:50

muhendis.bey60
Aday Memur
böyle bir şey yok.yarın saat 13.30 da beştepe de insan hakları eylem planı açıklanacak.haftaya 9 martta ekonomik reform pakedi açıklanacak.ikisi ayrı.yanıltıcı bilgiler vermeyelim.bilerek yazdığınız anlamında söylemiyorum.insanların kafası karışmasın diye yazdım.önce yarın insan hakları eylem planı açıklanacak

"görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında mülakat kaldırılacak. Atamalar sadece merkezi sınav sonuçlarına göre yapılacak." deniliyor ama görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında ibaresi ile mülakata devam edebilirler mi acaba?

01 Mart 2021 22:51

Farukssss
Memur

"görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında mülakat kaldırılacak. Atamalar sadece merkezi sınav sonuçlarına göre yapılacak." deniliyor ama görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında ibaresi ile mülakata devam edebilirler mi acaba?

yok yok.sadece işin niteliği gereği. mesela katipliği düşün onun gibi.diğerleri merkezi
01 Mart 2021 22:53

muhendis.bey60
Aday Memur
yok yok.sadece işin niteliği gereği. mesela katipliği düşün onun gibi.diğerleri merkezi

mühendisler için nasıl olur acaba? En çok belediyeler mühendis alıyor ve görevin niteliği açısından deyip mülakatlar yapabilirler mi acaba?

01 Mart 2021 22:58

kasapbey
Daire Başkanı

Bazı hemşireler iğne vururken canımı acıtıyor kolum morarıyor ,mülakat yapılıp en az acıtan seçilmelidir yok öyle mülakatsız atanma. görev tanımı bu sonuçta

01 Mart 2021 23:11

Farukssss
Memur

mühendisler için nasıl olur acaba? En çok belediyeler mühendis alıyor ve görevin niteliği açısından deyip mülakatlar yapabilirler mi acaba?

yok
01 Mart 2021 23:57

BilinmeyenMaceracı
Şube Müdürü

kpssden 88 alan birisine mülakatta 0 verip elemişler.Konu danıştaya gitmiş danıştay da kpssden 88 alan birisi mülakattan 0 alamaz demiş.Yani danıştay da bu konuda arkamızda.O mülakat kalkacak

Toplam 28 mesaj