Editörler : Pangaea
01 Mart 2021 20:47

Kamuya alım hakkında

Arkadaşlar Cumhurbaşkanının konuşmasını dinleyen oldu mu? Sanki haftaya kamu alımları hakkında rekabetçi bir yöntem getireceklerine dair sanki bir kapalı bir söylemi oldu sanki ama haftaya açıklama yapılacakmış. Sizde dinlediniz mi? Yoksa ben mi yanlış anladım

Farukssss
Daire Başkanı
01 Mart 2021 21:01

kitlerle ilgili açıklaması oldu.alımlar merkezi olacak zaten.
01 Mart 2021 21:04

Rekabet olacak dediği kitler miydi? Alımların merkezi olacağı hakkında birşey demedi sanki

Farukssss, 3 yıl önce
kitlerle ilgili açıklaması oldu.alımlar merkezi olacak zaten.

Farukssss
Daire Başkanı
01 Mart 2021 21:23

kitlerle ilgili kesin bir şey duydum da tam olarak ne anlamadım.9 martta açıklama yapacak Cumhurbaşkanı
muhendis.bey60, 3 yıl önce

Rekabet olacak dediği kitler miydi? Alımların merkezi olacağı hakkında birşey demedi sanki

mimar20
Kapalı
01 Mart 2021 21:30

Kabine toplantısında Bakanlıklara tasarruf yapın demiş. Bakanlıklar bu tasarrufu sadece memur alımlarında uygulayacakmış gibime geliyor

01 Mart 2021 21:35

Özel sektöre yönlendirme mi yapacaklar acaba milleti? Özel sektöründe durumu belli,bakalım hayırlısı olsun ne olacak

mimar20, 3 yıl önce

Kabine toplantısında Bakanlıklara tasarruf yapın demiş. Bakanlıklar bu tasarrufu sadece memur alımlarında uygulayacakmış gibime geliyor

01 Mart 2021 21:37

Kitler tam olarak hangi kuruluşlar oluyor?

Farukssss, 3 yıl önce
kitlerle ilgili kesin bir şey duydum da tam olarak ne anlamadım.9 martta açıklama yapacak Cumhurbaşkanı
01 Mart 2021 21:40

teiaş eüaş dhmi eti maden tcdd tmo falan filan.Kitlerde düzenlemeye gidecez dedi.Kimbilr napacak

Kitler tam olarak hangi kuruluşlar oluyor?

01 Mart 2021 21:40

Belediyelerde giriyor mu kit e

BilinmeyenMaceracı, 3 yıl önce

teiaş eüaş dhmi eti maden tcdd tmo falan filan.Kitlerde düzenlemeye gidecez dedi.Kimbilr napacak

01 Mart 2021 21:42

yok belediye kadrolu kitler sözleşmeli

Belediyelerde giriyor mu kit e

01 Mart 2021 21:45

Bu belediyelere alınan sözleşmeli işçi statüsündekiler kit oluyor mu acaba?

BilinmeyenMaceracı, 3 yıl önce

yok belediye kadrolu kitler sözleşmeli

Farukssss
Daire Başkanı
01 Mart 2021 21:49

yok öyle bir şey.

Özel sektöre yönlendirme mi yapacaklar acaba milleti? Özel sektöründe durumu belli,bakalım hayırlısı olsun ne olacak

01 Mart 2021 21:59

Evet kitlerle ilgili açıklama oldu. Acaba özelle

şecek mi veya yeniden yapılandırma mı

ecenazz
Şef
01 Mart 2021 22:16

2 mart denilen açıklama haftaya kaldı ve mülakat kalkacak gibi bir algı da yok yine mi boşa ümitlendik

Farukssss
Daire Başkanı
01 Mart 2021 22:37

böyle bir şey yok.yarın saat 13.30 da beştepe de insan hakları eylem planı açıklanacak.haftaya 9 martta ekonomik reform pakedi açıklanacak.ikisi ayrı.yanıltıcı bilgiler vermeyelim.bilerek yazdığınız anlamında söylemiyorum.insanların kafası karışmasın diye yazdım.önce yarın insan hakları eylem planı açıklanacak
ecenazz, 3 yıl önce
2 mart denilen açıklama haftaya kaldı ve mülakat kalkacak gibi bir algı da yok yine mi boşa ümitlendik
01 Mart 2021 22:50

"görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında mülakat kaldırılacak. Atamalar sadece merkezi sınav sonuçlarına göre yapılacak." deniliyor ama görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında ibaresi ile mülakata devam edebilirler mi acaba?

Farukssss, 3 yıl önce
böyle bir şey yok.yarın saat 13.30 da beştepe de insan hakları eylem planı açıklanacak.haftaya 9 martta ekonomik reform pakedi açıklanacak.ikisi ayrı.yanıltıcı bilgiler vermeyelim.bilerek yazdığınız anlamında söylemiyorum.insanların kafası karışmasın diye yazdım.önce yarın insan hakları eylem planı açıklanacak

Farukssss
Daire Başkanı
01 Mart 2021 22:51

yok yok.sadece işin niteliği gereği. mesela katipliği düşün onun gibi.diğerleri merkezi

"görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında mülakat kaldırılacak. Atamalar sadece merkezi sınav sonuçlarına göre yapılacak." deniliyor ama görevin niteliğinin gerektirdiği haller dışında ibaresi ile mülakata devam edebilirler mi acaba?

01 Mart 2021 22:53

mühendisler için nasıl olur acaba? En çok belediyeler mühendis alıyor ve görevin niteliği açısından deyip mülakatlar yapabilirler mi acaba?

Farukssss, 3 yıl önce
yok yok.sadece işin niteliği gereği. mesela katipliği düşün onun gibi.diğerleri merkezi

kasapbey
Daire Başkanı
01 Mart 2021 22:58

Bazı hemşireler iğne vururken canımı acıtıyor kolum morarıyor ,mülakat yapılıp en az acıtan seçilmelidir yok öyle mülakatsız atanma. görev tanımı bu sonuçta

Farukssss
Daire Başkanı
01 Mart 2021 23:11

yok

mühendisler için nasıl olur acaba? En çok belediyeler mühendis alıyor ve görevin niteliği açısından deyip mülakatlar yapabilirler mi acaba?

01 Mart 2021 23:57

kpssden 88 alan birisine mülakatta 0 verip elemişler.Konu danıştaya gitmiş danıştay da kpssden 88 alan birisi mülakattan 0 alamaz demiş.Yani danıştay da bu konuda arkamızda.O mülakat kalkacak

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi