Editörler : Mehmet Balci
02 Mart 2021 00:53

hanzel
Genel Müdür
Şu anda mülakatlı alım aşamasında süreci devam eden kurumlar ne olacak acaba? Onlar devam eder herhalde aynı şekilde
02 Mart 2021 00:55

Farukssss
Memur
Şu anda mülakatlı alım aşamasında süreci devam eden kurumlar ne olacak acaba? Onlar devam eder herhalde aynı şekilde
hanzel, 3 ay önce - Alıntıya git
onlar devam
02 Mart 2021 03:18

psikolojikdanışman42
Genel Müdür

kpssden 88 alan birisine mülakatta 0 verip elemişler.Konu danıştaya gitmiş danıştay da kpssden 88 alan birisi mülakattan 0 alamaz demiş.Yani danıştay da bu konuda arkamızda.O mülakat kalkacak

BilinmeyenMaceracı, 3 ay önce - Alıntıya git

onlar da eşeğin bir tarafına su kaçırmışlar ha :D başarılı sayılma notu 70 ise ver 69'u öyle bırak bari, 0 vermek nedir?

02 Mart 2021 15:29

muhendis.bey60
Aday Memur
böyle bir şey yok.yarın saat 13.30 da beştepe de insan hakları eylem planı açıklanacak.haftaya 9 martta ekonomik reform pakedi açıklanacak.ikisi ayrı.yanıltıcı bilgiler vermeyelim.bilerek yazdığınız anlamında söylemiyorum.insanların kafası karışmasın diye yazdım.önce yarın insan hakları eylem planı açıklanacak
Farukssss, 3 ay önce - Alıntıya git

Mülakatlarla ilgili birşey olmadı sanırım açıklamada :(

02 Mart 2021 15:31

Farukssss
Memur

Mülakatlarla ilgili birşey olmadı sanırım açıklamada :(

muhendis.bey60, 3 ay önce - Alıntıya git
mülakatla ilgili tek bir cümle dahi yok.393 faaliyetin içinde.bu forumu da burada bırakıyorum.Allah a emanet
02 Mart 2021 15:51

ecenazz
Şef
Yine kandırıldık mülakat kaldırmak yerine bizi kamuya almamak için yeni konular da eklenmiş kendileri insan hakları hukukundan ne kadar anlıyor acaba
03 Mart 2021 13:46

ZLancelot
Aday Memur

Biz nasıl sınavlardan sınavlara cebimizde 5 kuruşla kosuyorsak

03 Mart 2021 13:49

ZLancelot
Aday Memur

sınavsız torpil sözüm ona Hakkımızı yiyenlere bu dünyada ve öteki tarafta yatacak yeri yok Allah bu sözümü boşa çıkarmasın amin

Toplam 28 mesaj

ANKET
17 Mayıs ila 1 Haziran arasında, hafta sonlarında, sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmesini;