Editörler : oto-danisman-expert
02 Mart 2021 12:51   

A/17 F3 kodu elenme sebebi mi

Arkadaslar lutfen yardim edin karar kismina bu kodu yazdi tani kismina ise anksiyoz kisilik yazdi elenme sebebi mi bu

02 Mart 2021 16:31

Profffffff
Kapalı

Oraya not düşmesi önemli değil kaç derece olduğu önemli tsk sağlık yönetmeliğine bak

02 Mart 2021 16:42

Müh001
Aday Memur
Bu koda göre malesef ek d1 ve d2 raporu alamazsın.
02 Mart 2021 17:48

oguzbey1
Aday Memur
Bu koda göre malesef ek d1 ve d2 raporu alamazsın.
Müh001, 2 ay önce - Alıntıya git

Kesin mi kanka anksiyoz kisilik yazdi tani kismina cekingen kisilik demek hic mi sansim yok. Kurul insiyatif felan gostermez mi

02 Mart 2021 18:15

Müh001
Aday Memur

Kesin mi kanka anksiyoz kisilik yazdi tani kismina cekingen kisilik demek hic mi sansim yok. Kurul insiyatif felan gostermez mi

oguzbey1, 2 ay önce - Alıntıya git
Detayını bilmiyorum o maddenin ama o kodu yazdıysa üzgünüm yönetmelikte açık şekilde belirtiyor.Sen de bakabilirsin yönetmeliğin en son sayfasında tablolarda var.
02 Mart 2021 20:20

efsus4646
Aday Memur

Kardeşim daha önceden e nabizda psikoloji muayene ya da receten mi vardı da bu tanıyı sana nasıl koydu ya bu

04 Mart 2021 10:47

oguzbey1
Aday Memur

Kardeşim daha önceden e nabizda psikoloji muayene ya da receten mi vardı da bu tanıyı sana nasıl koydu ya bu

efsus4646, 2 ay önce - Alıntıya git

Yok hocam ya heycanlandim elini uzat dedi uzattim hafif titredi teste girdim test sonucunda ne yapicaz seninle dedi bu sonucu yazdi binbasiydi bakan etimesgut hastanesinde girdim. Asiri sacmaydi yani

04 Mart 2021 11:27

Mr.WoIf
Aday Memur

Yok hocam ya heycanlandim elini uzat dedi uzattim hafif titredi teste girdim test sonucunda ne yapicaz seninle dedi bu sonucu yazdi binbasiydi bakan etimesgut hastanesinde girdim. Asiri sacmaydi yani

Saçmalıga bak sanki hergun psikiyatride muayene oluyoruz, olumsuz gelirse itiraz et

04 Mart 2021 12:04

Boşdünya0
Aday Memur

Kardeşim binbaşıydı derken sivil hastanelerde kontrol olmuyor mu

04 Mart 2021 12:05

Boşdünya0
Aday Memur

Yani neden sivil hastane seçmedin ki hemen hemen her ildeki sivil hastanede muayene olmaşansın var

04 Mart 2021 12:32

oguzbey1
Aday Memur

Saçmalıga bak sanki hergun psikiyatride muayene oluyoruz, olumsuz gelirse itiraz et

Mr.WoIf, 2 ay önce - Alıntıya git

Edicem kesin bugun alicam sonucu insallah geçerim

04 Mart 2021 12:34

oguzbey1
Aday Memur

Yani neden sivil hastane seçmedin ki hemen hemen her ildeki sivil hastanede muayene olmaşansın var

Boşdünya0, 2 ay önce - Alıntıya git

Uçucu raporu veren 3 tane hastane var mecbur burayi sectirdiler. 560 soruluk teste girdim asiri sacma sorular var. Testin sağlıklı oldugunu hic düşünmüyorum zaten

Toplam 11 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?