Editörler : E.Kayı Han
04 Mart 2021 10:14

Normalleşme kime var? İKM'ler kamu görevlisi değil mi?

Normalleşme sürecinden tek muaf tutulan vardiyada çalışan vefakar infaz koruma memurları

VARDİYA HARİÇ NORMALLEŞME VAR diyen Müdürler... bir umut acaba normalleşip 24/72 çalışma sistemine geçebilecek miyiz diye bir umut beklerken.. her ay mayıs haziran sonra temmuz derken sanırım bu iş üzerimize yapışacak ve bu mesai sistemi normalmiş gibi devam edilecek

su serpme çalışmalarını bir yandan yürüten idareciler bir yandan bak (10) on güne çıkarmıyorum sizi düşünüyorum. pandemi kurulu on gün (10) istiyor ben 7 gün yapıyorum diye böbürleniyor.

Madem bu kadar bizleri düşünmekten gözüne uyku girmiyor. gel sende bir gece kal benimle

Müdür beeeyyy.....

Ferhat_Uzm
Aday Memur
04 Mart 2021 11:15

korkuyormusunuz arkadaşlar bu mesleğin kaderinde mi var korkaklık ......

İkm2638
Aday Memur
04 Mart 2021 12:01

Kampüste görev yapıyorum yan taraftaki çocuk cezaevi 24/72 sistemine geçti bizde daha bişey yok bu durumda olan varmı başka

pro1907
Daire Başkanı
04 Mart 2021 13:47

madem mesleğinden şikayetçisin 1 a4 kağıdını 3 4 cümle yazmana bakar seni tutan yok madem bu kadar cesursun gerçek adını yazıp çık müdürün yüzüne söyle aynen bu üslup ile sen mesleğe girerken 24 saat esasına göre çalıaşağıını biliyordun sana silah zoru ile mesleğe gel demediler şu an durum ortada sanki keyfi bir uygulama bu ben şahsen hemen cezaevlerinin normalleşmeye geçmesini istemem aşılama 50 60 milyon olmadan geçilmesin yoksa 1 yıllık çile boşa gidecek cezaevi şu an normale dönse 1 haftada her cezaevinde 500 vaka olur böyle olursa sence nasıl bir önlem alırlar sana diyeyim tüm personel aralıksı cezaevinde kalacak derler meslek zaten senin gibi yan gelp yatayaım *** (edit: kelimelerde dikkatli olalım.) başımı sallayayım maaş alayım diyenler yüzünden bu halde yine diyorum memnun değilsen 1 kağıt ile işi bitirirsin

Ferhat_Uzm, 3 yıl önce

korkuyormusunuz arkadaşlar bu mesleğin kaderinde mi var korkaklık ......

Ferhat_Uzm
Aday Memur
04 Mart 2021 13:57

al işte buyur beni tanısan böyle konuşmazdın bir. bana akıl verme sende aklın zerresi yok kardeşim.

pro1907, 3 yıl önce

madem mesleğinden şikayetçisin 1 a4 kağıdını 3 4 cümle yazmana bakar seni tutan yok madem bu kadar cesursun gerçek adını yazıp çık müdürün yüzüne söyle aynen bu üslup ile sen mesleğe girerken 24 saat esasına göre çalıaşağıını biliyordun sana silah zoru ile mesleğe gel demediler şu an durum ortada sanki keyfi bir uygulama bu ben şahsen hemen cezaevlerinin normalleşmeye geçmesini istemem aşılama 50 60 milyon olmadan geçilmesin yoksa 1 yıllık çile boşa gidecek cezaevi şu an normale dönse 1 haftada her cezaevinde 500 vaka olur böyle olursa sence nasıl bir önlem alırlar sana diyeyim tüm personel aralıksı cezaevinde kalacak derler meslek zaten senin gibi yan gelp yatayaım *** (edit: kelimelerde dikkatli olalım.) başımı sallayayım maaş alayım diyenler yüzünden bu halde yine diyorum memnun değilsen 1 kağıt ile işi bitirirsin

pro1907
Daire Başkanı
04 Mart 2021 13:58

tanımaya gerek yok bu tavrın üslübun tanımaya yetti akıl o aklı sokacak beyne sahip olana verilir bu yüzden sana karşı böyle bir tutum içinde olmadım rahat ol

Ferhat_Uzm, 3 yıl önce

al işte buyur beni tanısan böyle konuşmazdın bir. bana akıl verme sende aklın zerresi yok kardeşim.

Ferhat_Uzm
Aday Memur
04 Mart 2021 14:09

sen neden üstüne alındın yarası olan gocunur madem delikanlı bir arkadaşsın sözünün de erisin çok ta akıllı fikirlisin neden i.k.m. oldun prof. olsaydın. laf ebesi

pro1907, 3 yıl önce

tanımaya gerek yok bu tavrın üslübun tanımaya yetti akıl o aklı sokacak beyne sahip olana verilir bu yüzden sana karşı böyle bir tutum içinde olmadım rahat ol

Leadsoldier
Aday Memur
04 Mart 2021 14:39

*Ben ikm yim sistemden oldukça memnunum 10 güne karşılık devlet bize 20 gün izin veriyor bazı yerlerde 7 güne 15 gün izin veriyor daha ne istiyorsunuz?

*Cezaevileri en son normallesmesi gereken kurumlardır kapalı ortam. Bu kurumların açılması demek virüsün tüm koğuşlara sıçraması demek bunu göze alamaz kimse.memnun olmayanlar istifa edebilir yerine binlerce kisi bekliyor. Virüsün bitmesini beklemek en doğru karar.bankanlık doğru işler yapıyor.

*Bizim asıl konusmamız gereken kadro ve özlük haklarıdır.

Ferhat_Uzm
Aday Memur
04 Mart 2021 16:13

öncelikle mantıklı konuşman için tebrik ederim. bunun bizler de farkındayız. bir düzeltme yapayım. 10 gün evde karantina 7 gün kapalı da çalışma. özlük hakkı hepimizin talebidir. konu başlığı ile ilgili konuşalım. beni hedef alarak yorum yapmayı bırakın da bir gerçeği kabul edin. gündüz idare de çalışan 8 5 calısanlar tuzu kuru olanlar yorum yapmasın bana VARDİYA personeli

yorum yapsın......

Leadsoldier, 3 yıl önce

*Ben ikm yim sistemden oldukça memnunum 10 güne karşılık devlet bize 20 gün izin veriyor bazı yerlerde 7 güne 15 gün izin veriyor daha ne istiyorsunuz?

*Cezaevileri en son normallesmesi gereken kurumlardır kapalı ortam. Bu kurumların açılması demek virüsün tüm koğuşlara sıçraması demek bunu göze alamaz kimse.memnun olmayanlar istifa edebilir yerine binlerce kisi bekliyor. Virüsün bitmesini beklemek en doğru karar.bankanlık doğru işler yapıyor.

Leadsoldier
Aday Memur
04 Mart 2021 16:23

Ben vardiya personeliyim ferhat bey

Ferhat_Uzm
Aday Memur
04 Mart 2021 17:03

o halde siz karantina da kaçamak geziyorsunuz buradan bu çıkıyor bu suçtur. 20 gün izin yok. 10 gün karantina 7 gün cezaevi̇ 11 gün izin şeklinde uygulanıyor. bu yüzden memnun olmanıza şaşırmadım. bizim burada evinden çıkanı mahkeme yolunu açarım dedi̇ müdür bey.. sanırım sizde daha ılımlı ya da siz karantina süresini̇ izin olarak algılamışsınız...

iki̇ de bir beğenmeyen gitsin deyip durma edepsizlik etme... forumu terk edebilirsin beğenmiyorsan.. sen istifa et o halde çürük yumurta olduktan sonra lazım değil..

Leadsoldier, 3 yıl önce

Ben vardiya personeliyim ferhat bey

Ferhat_Uzm
Aday Memur
04 Mart 2021 17:09

o halde siz 20 gün izin sayıp karantinada kaçamak geziyorsunuz bu suçtur.

Tnyldız
Aday Memur
04 Mart 2021 19:06

Kardeş kesinlikle katuılıyorum sana yemek desen sıkıntı duş sıkıntı yatacak yer desen mülteci kampı gibi:) ozman istifa et diyenler gelmeden kardeş sende çalışmış olsan bunların hepsinin daha fazlasını söylersin uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş

asliiiiioz
Aday Memur
05 Mart 2021 13:38

Aynen katiliyorm

Ferhat_Uzm
Aday Memur
05 Mart 2021 14:22

tuzu kuruların yorumlarını kaile almıyorum editörün canı sağolsun

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
05 Mart 2021 15:01

Burada benlik ne gibi bir durum var acaba. Konu açıyorsunuz yapılan yorumlar hoşunuza gitmeyince konuyu kapatın diyorsunuz. Maalesef öyle bir uygulamamız yok sayın üyemiz.

Ferhat_Uzm, 3 yıl önce

tuzu kuruların yorumlarını kaile almıyorum editörün canı sağolsun

Ferhat_Uzm
Aday Memur
05 Mart 2021 15:40

editör bey hakaret boyutuna taşıyanlar olduğunu ifade ettim dimi sizlik bişey yok ise editör neden var ;) tuzu kurulara ben gerekn cevabı veririm sansür yemem umarım teşekkürler

Kayıhan2020, 3 yıl önce

Burada benlik ne gibi bir durum var acaba. Konu açıyorsunuz yapılan yorumlar hoşunuza gitmeyince konuyu kapatın diyorsunuz. Maalesef öyle bir uygulamamız yok sayın üyemiz.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
05 Mart 2021 15:47

ben tüm mesajları tek tek kontrol ettim. size karşı hakaret içeren bir kelime göremedim. ama sizin hakaret içerebilecek olan kelimeleriniz mevcut. (korkaklık, sende aklın zerresi yok, laf ebesi gibi) (bu hususlarda üyeler şikayetçi olurlarsa gerekli inceleme yapılıp değerlendirilir)

sizde hakaret içerikli kelimeler kullanırsanız forum kuralları çerçevesinde gerekli yaptırımlar uygulanır.

Ferhat_Uzm, 3 yıl önce

editör bey hakaret boyutuna taşıyanlar olduğunu ifade ettim dimi sizlik bişey yok ise editör neden var ;) tuzu kurulara ben gerekn cevabı veririm sansür yemem umarım teşekkürler

Ferhat_Uzm
Aday Memur
05 Mart 2021 15:59

1.'' meslek zaten senin gibi yan gelp yatayaım *** (edit: kelimelerde dikkatli olalım.) başımı sallayayım maaş alayım diyenler yüzünden bu halde yine diyorum memnun değilsen 1 kağıt ile işi bitirirsin '' diyen bu arkadaş benim bunu yaptığımı nerden biliyor. bu da tahrik oluyor.

2. hakaret ediyorlar demedim hakaret boyutunu taşıyorlar dedim. bana dedirttene bak diyene değil bir kelime daha etmeyeceğim bel altı vurmaya gerek yok.

Kayıhan2020, 3 yıl önce

ben tüm mesajları tek tek kontrol ettim. size karşı hakaret içeren bir kelime göremedim. ama sizin hakaret içerebilecek olan kelimeleriniz mevcut. (korkaklık, sende aklın zerresi yok, laf ebesi gibi) (bu hususlarda üyeler şikayetçi olurlarsa gerekli inceleme yapılıp değerlendirilir)

sizde hakaret içerikli kelimeler kullanırsanız forum kuralları çerçevesinde gerekli yaptırımlar uygulanır.

Ferhat_Uzm
Aday Memur
05 Mart 2021 16:06

3. buraya sansür koydun cünkü küfür etti veya hakaret etti hala etmediklerini söyluyorsun tuzu kurulara açıktan destek oluyorsun. daha da cevap vermiyorum.

Vardiya memuru arkadaşlarıma saygılarımla inşallah herşey güzel olacak. bu gunlerde gecer inş

Ferhat_Uzm, 3 yıl önce

1.'' meslek zaten senin gibi yan gelp yatayaım *** (edit: kelimelerde dikkatli olalım.) başımı sallayayım maaş alayım diyenler yüzünden bu halde yine diyorum memnun değilsen 1 kağıt ile işi bitirirsin '' diyen bu arkadaş benim bunu yaptığımı nerden biliyor. bu da tahrik oluyor.

2. hakaret ediyorlar demedim hakaret boyutunu taşıyorlar dedim. bana dedirttene bak diyene değil bir kelime daha etmeyeceğim bel altı vurmaya gerek yok.

Rayamca
Aday Memur
25 Mart 2021 02:28

Valla reis vardiya personeliyim memleketimle çalıştığım yer bin kilometre ve her vardiya çıkışı memleketime gidiyorum 7/14 çalışıyorum ve son 1 hafta kendimi evde izole ediyorum kesinlikle dışarı çıkmıyorum ama bu sistemden memnunum çünkü vakalar fırladıgitti dışarda vaka artışının önüne geçilemezken içeride daha kötü boyutlara gelir ve ortalık çok kötü olur zaten medyada bize karşı kötü bir algı var daha da kötü olur. Ben her şekilde çalışmayı seviyorum yeterki devletim görev versin elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi