Editörler : crops35
04 Mart 2021 13:11

Adalet bakanlığı personel alımı hakkında yardım

Adalet bakanlığı personel alımında güvenlik soruşturması kağıdını sisteme yüklenecek mi yoksa kazanınca mi götürülüyor bilgisi olan varsa yazabilir mi acaba ayrıca nasıl yükleniyor yüklerken

Demtttt
Aday Memur
04 Mart 2021 14:39

Yüklenecek. Bilgisayar ortamında doldurup fotoğraf ve imza ekleyip tekrar bilgisayarda taratın ve yükleyin

Mr.WoIf
Aday Memur
04 Mart 2021 17:27

Doploma yerine mezuniyet belgesi olur mu peki

Demtttt, 3 yıl önce
Yüklenecek. Bilgisayar ortamında doldurup fotoğraf ve imza ekleyip tekrar bilgisayarda taratın ve yükleyin

longnose
Kapalı
04 Mart 2021 18:25

Benim anlamadığım tüm kardeşlerimizi yazacak miyiz ya biz 18 kardeşiz hepsini yazamıyorum yazınca iki sayfa olacak ya yardımcı olabilecek varmi
Demtttt, 3 yıl önce

Demtttt
Aday Memur
04 Mart 2021 23:37

Siz diploma yükleyin ne olur ne olmaz
Mr.WoIf, 3 yıl önce

Doploma yerine mezuniyet belgesi olur mu peki

Demtttt
Aday Memur
04 Mart 2021 23:38

Yazmak gerekiyor ama sığmıyorsa sığdığı kadar yazsanız sorun olmaz heralde
longnose, 3 yıl önce
Benim anlamadığım tüm kardeşlerimizi yazacak miyiz ya biz 18 kardeşiz hepsini yazamıyorum yazınca iki sayfa olacak ya yardımcı olabilecek varmi

longnose
Kapalı
04 Mart 2021 23:41

Bilemedim valla hiç böyle durumda olan başka kimse yok galiba ya
Demtttt, 3 yıl önce
Yazmak gerekiyor ama sığmıyorsa sığdığı kadar yazsanız sorun olmaz heralde

Slavokyalı
Aday Memur
04 Mart 2021 23:53

Bilgisayar ortamonda nasıl taratıp yükleniyo acaba?? Ben formların çıktısını aldm elde yzıp resmini çekip yüklwywcektim öyle olmaz mı
Demtttt, 3 yıl önce

xvatandaşşx
Şube Müdürü
05 Mart 2021 12:15

arkadaşlar ehliyet nasıl yüklenecek fotoğrafı mı çekilecek

longnose
Kapalı
05 Mart 2021 17:55

Kırtasiyeler de taratıp PDF formatında kaydedin öyle yükleyin resmini çekip yüklemeyin sakin
Slavokyalı, 3 yıl önce
Bilgisayar ortamonda nasıl taratıp yükleniyo acaba?? Ben formların çıktısını aldm elde yzıp resmini çekip yüklwywcektim öyle olmaz mı
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi