Editörler : crops35
04 Mart 2021 13:11   

Adalet bakanlığı personel alımı hakkında yardım

Adalet bakanlığı personel alımında güvenlik soruşturması kağıdını sisteme yüklenecek mi yoksa kazanınca mi götürülüyor bilgisi olan varsa yazabilir mi acaba ayrıca nasıl yükleniyor yüklerken

04 Mart 2021 14:39

Demtttt
Aday Memur
Yüklenecek. Bilgisayar ortamında doldurup fotoğraf ve imza ekleyip tekrar bilgisayarda taratın ve yükleyin
04 Mart 2021 17:27

Mr.WoIf
Aday Memur
Yüklenecek. Bilgisayar ortamında doldurup fotoğraf ve imza ekleyip tekrar bilgisayarda taratın ve yükleyin
Demtttt, 2 ay önce - Alıntıya git

Doploma yerine mezuniyet belgesi olur mu peki

04 Mart 2021 18:25

longnose
Kapalı
Benim anlamadığım tüm kardeşlerimizi yazacak miyiz ya biz 18 kardeşiz hepsini yazamıyorum yazınca iki sayfa olacak ya yardımcı olabilecek varmi
04 Mart 2021 23:37

Demtttt
Aday Memur

Doploma yerine mezuniyet belgesi olur mu peki

Mr.WoIf, 2 ay önce - Alıntıya git
Siz diploma yükleyin ne olur ne olmaz
04 Mart 2021 23:38

Demtttt
Aday Memur
Benim anlamadığım tüm kardeşlerimizi yazacak miyiz ya biz 18 kardeşiz hepsini yazamıyorum yazınca iki sayfa olacak ya yardımcı olabilecek varmi
longnose, 2 ay önce - Alıntıya git
Yazmak gerekiyor ama sığmıyorsa sığdığı kadar yazsanız sorun olmaz heralde
04 Mart 2021 23:41

longnose
Kapalı
Yazmak gerekiyor ama sığmıyorsa sığdığı kadar yazsanız sorun olmaz heralde
Bilemedim valla hiç böyle durumda olan başka kimse yok galiba ya
04 Mart 2021 23:53

Slavokyalı
Aday Memur
Bilgisayar ortamonda nasıl taratıp yükleniyo acaba?? Ben formların çıktısını aldm elde yzıp resmini çekip yüklwywcektim öyle olmaz mı
05 Mart 2021 12:15

xvatandaşşx
Aday Memur
arkadaşlar ehliyet nasıl yüklenecek fotoğrafı mı çekilecek
05 Mart 2021 17:55

longnose
Kapalı
Bilgisayar ortamonda nasıl taratıp yükleniyo acaba?? Ben formların çıktısını aldm elde yzıp resmini çekip yüklwywcektim öyle olmaz mı
Slavokyalı, 2 ay önce - Alıntıya git
Kırtasiyeler de taratıp PDF formatında kaydedin öyle yükleyin resmini çekip yüklemeyin sakin
Toplam 9 mesaj

ANKET
17 Mayıs ila 1 Haziran arasında, hafta sonlarında, sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmesini;