Editörler : Mehmet Balci
07 Mart 2021 08:55

Roladric
Kapalı

Sizin yaptığınız saçmalık kasapbey.bi tanesinden atansanız diğerinin mülakatına gitmeyeceksiniz.ister kabul edin ister etmeyin bunları yapan kul hakkına giriyor.Diğer tarafta kimse sizin gibilere hakkını helal etmeyecek !

Memuradayı0007, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
07 Mart 2021 11:04

Makineteknkri
Aday Memur

Bütün alimlara başvuran daha çok hakka giriyor

Who is Powerful, 1 ay önce - Alıntıya git
07 Mart 2021 15:03

zertum
Kapalı
07 Mart 2021 16:37

kivi1571
Memur

insan kendini bilmeli torpil yapan KÖPEKTİR.

polwer, 1 ay önce - Alıntıya git

Köpektir ne demek ya ne istiyorsunuz şu hayvanlardan..her durumun aşağılanarak içine sokuluyorlar,hangi köpeğin hak yediğini,tecavüz ettiğini,hırsızlık yaptığını,ıhanet ettiğini gördünüz...çekmedikleri kalmıyor insanlardan bir de sözlü şiddete maruz kalıyorlar..kopekler Bu dünyadaki en nadide canlılar...

07 Mart 2021 20:27

Asimet
Şef
Tüm alımlara başvurma ve kpss puanıyla ondan draya zıplama meselesi için cimere yazın ben yazdım çok şikayet gelirse bir düzenleme yaparlar gibi (not:gelen yanıtlar olumsuz değil)
07 Mart 2021 21:48

Taksonomi
Aday Memur
07 Mart 2021 23:00

zertum
Kapalı

Herkes sagolsun 10 un üzerinde eksi almış cevap veriyorum c hepsi

Taksonomi, 1 ay önce - Alıntıya git
09 Mart 2021 13:14

TorpilRüşvetİltimas
Aday Memur

Her ikisi de kötü olmakla birlikte, torpil en kötüsü.

09 Mart 2021 14:13

zeitgot
Şube Müdürü

Gidin özelde çalışın burada gelmiş iyi bir şirketten iş teklifi aldım mülakatta sorun olur mu gideyim mi diyor. Böyleleri sırf daha rahat diye kamuda çalışmak isterken gerçekten emek verip özelde hiç şansı olmayan bölümlerin hakkı yeniyor. İkinci üniversite saçmalığıyla sınavsız kontenjansız herkes okuyor. Örgünden okuyup o kadar emek veren insanlar ne olacak. Mühendislik pişmanlık diye yazıyorlar bide tabi canım nasıl pişmanlık yeni mezun bile 4 bine başlıyor. Gelmiş bide açıktan okuyorlar yazık size.

Happy new, 1 ay önce - Alıntıya git
4 bine mi başlıyor? Ya arkadaş sen neden böylesin? Neden hiç laftan anlamıyorsun? İşsizlik baya bir bozmuş psikolojini, çok belli ediyorsun.
09 Mart 2021 14:17

zeitgot
Şube Müdürü
Toplam 30 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?