Editörler : crops35
06 Mart 2021 19:09

YHS Geçici görevlendirme
Kurum içi geçici görevlendirme için mazeret mi gerekiyor ?

saenes74
Genel Müdür
08 Mart 2021 10:59

takdir idarenin. ihtiyaca binaen der görevlendirir.

Dilhak44
Aday Memur
08 Mart 2021 11:17

geçici görevlendirme alırsın asıl memur gelince hüsrana uğrarsın bence kabul etmeden düşün

narniaprens
Aday Memur
08 Mart 2021 11:52

Okul müdürünü çok sıkıntılı diğer okul müdürlerini tanıyorum sözüm geçiyor en azından buradaki çok sıkıntılı daha önceki okulundaki öğretmenler yüzüne bakmıyor bile müdür olunca değişti adam yani ben isten kacmam her işten anlıyorum yaparım ama sıkıntılı mesai arkadaşı ve idareci yoksa kalmam düşünülemez ama inan hani müdür çok sorunlu gelen gidiyor zaten bırak okula tadilata gelen yarıda bırakıp sinirden gidiyor nasıl kalayım bu okulda mudurun umrunda değilim dört dörtlük iş yapsam da yaz git dedi benim işime gelir zaten diğer hizmetliler De mağdur okulumda eleman rpbolemi yok benim tek sorunum yapılan haksızlık mesai dışında çağırılması ve hafta sonu dilekçe yazdım inşallah ilçe müdürü ilede görüşeceğim bana hak verceklerdir psikolojim bozulacak resmen yoksa adam evinin logar kapağını temizletmeye eleman bulamadı beni ve diğer hizmetlileri mi çağırır yok bunun gibisi yok.

narniaprens
Aday Memur
08 Mart 2021 12:05

Şuan anlatılmayacak okadar şey yaşadım ki biran önce yükselme sınavına girmek istiyorum inşallah , Bı idareci başka okuldaki müdür ile arası iyi diye hiznetlisini başka okulda çalıştırır mı yada evinin logar kapağı tıkandı pislik taştı diye apartmanda yönetici diye onun için hizmetleri çağırır mı birçok sorun var ama dilekçede bunları yazamam kısa birşey yazdım o yetecek inşallah teşekkür ediyorum cevaplarınız için

Dilhak44
Aday Memur
16 Mart 2021 09:27

yook artık daha neler hemen sendikana koş aynen böyle anlat

narniaprens
Aday Memur
16 Mart 2021 09:34

Durumu sendika ve ilçe müdürü ile paylaştım gerekeni yaptılar ve şuan kendi işimin fisinda bir iş yapmiyorum çok rahatım zaten temizliğim beni hiç yormuyor teşekkür ederim cevaplayan herkese sorun çözüldü
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi