Editörler : Kubil ay
09 Mart 2021 01:25

EL CHAPO
Genel Müdür

Öndeki sökülmüyor üretim yapan firmaya sor sebebini

cevher3459, 1 ay önce - Alıntıya git

yersen

09 Mart 2021 10:34

mahmut6691
Aday Memur

madem 3 yikamadan sonra ARKADAKI kocaman yazi kopuyorda

montun ÖN tarafindataki armanin sagindaki ufak yazan yazi neden kopmuyor ???

EL CHAPO, 1 ay önce - Alıntıya git
Onlarda kopar merak etme
09 Mart 2021 12:13

cevher3459
Kapalı

Bu eleman burda resmen provokatörlük yapıyor, cevabını veriyoruz siliniyor.Hayirdir?

09 Mart 2021 12:15

Hck19
Memur

Ne kadar gereksiz bir konu bana göre cevap yazmayın susar bu şahıs EL CHAPO

10 Mart 2021 07:34

ferberer
Aday Memur

https://www.memurlar.net/haber/958383/denetim-yapan-bekciler-ile-tartisarak-ortaligi-birbirine-katti.html

resime iyi bak anlarsin, adam siyah polar giymis onunla gorev yapiyor. mevzuata aykiri mi deil mi? onun cevabini ver sen .

Bu tür giyinen sadece bekçi mi?
10 Mart 2021 07:48

Gadd
Aday Memur

El chapho sen Bi kere polismisin eger öylesen vah teşkilata... Sen kimsin bekciyi azarliyorsun haddini bil demek bekçiler sana çok dokunmuş ki yaran var ondan klavye delikanlılığı yapma varsa cesaretin her yerdeyiz numara desen iletişim desen sıkıntı yok senin gibi böyle saçma sapan konuları açıp seviyesizce konuşup millete teşkilatın bir parça i olan bekçileri karalama günahlarına girme umarım anladın sen

10 Mart 2021 13:29

EL CHAPO
Genel Müdür

El chapho sen Bi kere polismisin eger öylesen vah teşkilata... Sen kimsin bekciyi azarliyorsun haddini bil demek bekçiler sana çok dokunmuş ki yaran var ondan klavye delikanlılığı yapma varsa cesaretin her yerdeyiz numara desen iletişim desen sıkıntı yok senin gibi böyle saçma sapan konuları açıp seviyesizce konuşup millete teşkilatın bir parça i olan bekçileri karalama günahlarına girme umarım anladın sen

Gadd, 1 ay önce - Alıntıya git

ne azarlamasi ne karalamasi.

sen once okumayi ogren .

teskilatin numarasini ver diyenlerden misin sende ?

11 Mart 2021 02:38

Serdar gs
Aday Memur

Taktik polarda giyer bacak kılıfı da takar sana mı kaldı derdi okadar amir müdür varken sen kimsin sanane

11 Mart 2021 04:20

Gadd
Aday Memur

ne azarlamasi ne karalamasi.

sen once okumayi ogren .

teskilatin numarasini ver diyenlerden misin sende ?

El chapho ben okumayı değil yaşayarak okuruyorum eğer sen okuman anlaman bilgin kişilik karekterin olsaydı böyle sana düşmeyen konuları acmazdin bunun müdürü var amiri var neden konuyu getirip burda bekçi böyleymiş söylemiş sana bir nasihat insanlarla uğraşırsan kendinle uğrasamasin 2 dünyadan da mahrum kalırsın bence kendinle uğraş belki huzurun yerine gelir

Toplam 29 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?