Editörler : swat3410E.Kayı Han

Meh3124
Kapalı
26 Nisan 2021 10:38

var ama komiser öyle demiş bayram iznine yollamıyacağız demiş erzincan pomem

özlemmefe, 3 yıl önce
tamam da takvimde görülen bi bayram tatili var

özlemmefe
Aday Memur
26 Nisan 2021 10:40

bakalım her yerden farklı bi bilgi.. karaman ve Yozgat'ta göndericez demiş
Meh3124, 3 yıl önce

var ama komiser öyle demiş bayram iznine yollamıyacağız demiş erzincan pomem

Ysfbrk06
Aday Memur
26 Nisan 2021 12:47

Bayramda eğitim olmaz. Öğrencileri göndermeseler bile orada çalışan memurlar komiserler bayramda çalışmayacaktır. 10unda meskun mahal başlaması imkansız. 12si bayram zaten. Geniş zamana yayarak eğitim veriyorlar. Bayramdan önce başlayıp bayram boyunca meskun mahal yapmazlar. Komiserler de bilmiyor, müdürlerde. Tamamen akademiden yazı gelirse doğru bilgi o olacak. Gelmezse de takvime uyulur diye düşünüyorum

Meh3124
Kapalı
26 Nisan 2021 12:53

kardeş bana erzincan da eğitim gören kardeşimin dediğini yazdım kafana uymaz o başka

Ysfbrk06, 3 yıl önce

Bayramda eğitim olmaz. Öğrencileri göndermeseler bile orada çalışan memurlar komiserler bayramda çalışmayacaktır. 10unda meskun mahal başlaması imkansız. 12si bayram zaten. Geniş zamana yayarak eğitim veriyorlar. Bayramdan önce başlayıp bayram boyunca meskun mahal yapmazlar. Komiserler de bilmiyor, müdürlerde. Tamamen akademiden yazı gelirse doğru bilgi o olacak. Gelmezse de takvime uyulur diye düşünüyorum

Pomem20211
Aday Memur
26 Nisan 2021 13:57

Bayram tatili kesin olarak yokmus belli olmus egitimde de kısalma falan yok resmen haziran 20 geldi zaten kısalsa bile artık insanların içinde ki hevesi tükettiler 10gün 20 gün kısalsa nee kısalmasa ne resmen 9aya yakın egitim gördüler yaptıkları da hiçbir sey yok bosuna zaman gecirmek gibi bir sey yazık günah insanlara. Her sey kısaldı bir çaresine bakıldı bir tek pomem de düzenleme olmadı ne diyelim hayırlısı kısmetleri böyleyms elden bir sey gelmiyor

özlemmefe
Aday Memur
26 Nisan 2021 14:29

bayram izni kesin olmadığını hangi okuldan bilgi aldınız
Pomem20211, 3 yıl önce

Bayram tatili kesin olarak yokmus belli olmus egitimde de kısalma falan yok resmen haziran 20 geldi zaten kısalsa bile artık insanların içinde ki hevesi tükettiler 10gün 20 gün kısalsa nee kısalmasa ne resmen 9aya yakın egitim gördüler yaptıkları da hiçbir sey yok bosuna zaman gecirmek gibi bir sey yazık günah insanlara. Her sey kısaldı bir çaresine bakıldı bir tek pomem de düzenleme olmadı ne diyelim hayırlısı kısmetleri böyleyms elden bir sey gelmiyor

Meh3124
Kapalı
26 Nisan 2021 14:30

erzincan pomem izne gitmiyeceksiniz denmiş

özlemmefe, 3 yıl önce
bayram izni kesin olmadığını hangi okuldan bilgi aldınız

özlemmefe
Aday Memur
26 Nisan 2021 14:38

yenimi söylenmiş acaba bilginiz varmı..
Meh3124, 3 yıl önce

erzincan pomem izne gitmiyeceksiniz denmiş

Meh3124
Kapalı
26 Nisan 2021 14:39

evet 3 gün önce

özlemmefe, 3 yıl önce
yenimi söylenmiş acaba bilginiz varmı..

özlemmefe
Aday Memur
26 Nisan 2021 14:42

teşekkür ederim hayırlısı bekleyelim bakalım
Meh3124, 3 yıl önce

evet 3 gün önce

Meh3124
Kapalı
26 Nisan 2021 14:44

aslında en iyisi gelmemeleri bence dönüşte 14 gün karantinası var 54 gün kaldı mezuniiyete

özlemmefe, 3 yıl önce
teşekkür ederim hayırlısı bekleyelim bakalım

Ysfbrk06
Aday Memur
26 Nisan 2021 17:09

Öyle az kaldı evet ama bebeği olanlar var ve bebeğini daha hiç görmeyenler var. Bir de çok bunaldılar orda artık çarşı izinleri vs yok. Nasılsa 52 gün var varsın tatil yapsınlar 14 gün de karantinada kalsınlar. Nasılsa göndermeseler bile eğitim kısalmayacak

Meh3124, 3 yıl önce

aslında en iyisi gelmemeleri bence dönüşte 14 gün karantinası var 54 gün kaldı mezuniiyete

Charles Leclerc
Aday Memur
26 Nisan 2021 17:12

Kardeş bizim belamızı dürttüler burda bi yaşayan anlar ailemizden sevdiklerimizden hiçbir dönemde olmadığı kadar ayrı kaldık. Staj dediler cumartesi bile şubeye gittik. Sadece sokağa çıkma yasağı olan pazar günleri boş kaldık, okula dönüş de pazardı bu arada 1 ayda 3 pazarımız boştu sadece. 1 defa çarşıya çıkmadık asosyalliğin dibini gördük. Millet hasta oluyor diye günlerce ve defalarca g.t kadar odalarda karantinada kaldık bahçeye bile çıkamadık daha neler neler ama kimsenin umrunda olmadık. Bir şey kalmadı zaten bi şekilde dişimizi sıkar bitiririz. Duyum olarak yazdıklarınızın hepsi de balon bu arada iyi yada kötü bi haber yok 20 hazirana kadar burdayız bayram izni de yok şu an için olursa yazarım

Meh3124
Kapalı
26 Nisan 2021 17:13

aynen bende anlıyorum da izinde covid olsalar eğitim uzasa oda sıkıntı

Ysfbrk06, 3 yıl önce

Öyle az kaldı evet ama bebeği olanlar var ve bebeğini daha hiç görmeyenler var. Bir de çok bunaldılar orda artık çarşı izinleri vs yok. Nasılsa 52 gün var varsın tatil yapsınlar 14 gün de karantinada kalsınlar. Nasılsa göndermeseler bile eğitim kısalmayacak

Elaameh
Aday Memur
26 Nisan 2021 19:49

Farkettim de bu sayfaya gelen herkes kendini kandırıyor. Aylarca bekledik her yeni gördüğümüz şeyi gerçek sandık çocuk oyalar gibi aylarca oyalandık. Oradakilerde ne psikoloji nede sabır kalmadı keza dışarda bizimde öyle. Balon haber ne onun anlamını burda öğrenmiş oldum ve 55 gün kaldı kimsenin merhamet edeceğine zerre inanmıyorum. Öyle yada böylebitecek hani derlerya kış ayazı geçirişmiş ama yediği ayazı unutmazmış cidden öyle olduk

özlemmefe
Aday Memur
26 Nisan 2021 20:33

bana eşim mesaj attı baş mümessilleri söylemiş.. kabine toplantısından alınan kararlara göre akademi izin için karar verecekmiş

Elaameh
Aday Memur
26 Nisan 2021 21:15

Bende şimdi Trabzonda okulda komiser olan arkadasıma sordum izin yok dedi

mydymydy
Aday Memur
27 Nisan 2021 01:23

26.Dönem Pomemler arasında belki de en zorlu POMEM oldu , eşlerinden, ailesinden , kardeşinden uzak olan onca Polis adayı kardeşlerimiz , Allah sabır versin

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi