Editörler : metin_alkan
11 Mart 2021 10:25   

Engelli Memur Olarak Kurum Değiştirme Hk.

Arkadaşlar selam herkese, aranızda kurum değişikliği yapmış olan var mı varsa nasıl yaptı yol gösterebilir mi ? Adalet bakanlığında çalışıyorum. ve kurum değişikliği yapmak istiyorum bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek olan var mı ?

11 Mart 2021 23:05

tnsrkn
Daire Başkanı
Milli eğitimden sağlık bakanlığına geçtim. Farklı bir unvan için tekrardan ekpss ye girmeniz gerek. Örneğin hizmetliyseniz memur/vhki olmak için yada memurken teknikerlige gecis yada memurdan mühendisliğe. Aynı unvana gecemezsiniz.
12 Mart 2021 01:30

gecemavisi4307
Memur

Çalışma yılın kadro ve ünvanın ne hangi kuruma ne olarak geçmek istiyorsun?

12 Mart 2021 15:11

Oguzhan222
Aday Memur

5 yıllık çalışanım 7/2 derecem memur olarak çalışıyorum elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum, mühendis olarak geçmem mümkün mü

14 Mart 2021 00:05

KoreyEr
Şef

5 yıllık çalışanım 7/2 derecem memur olarak çalışıyorum elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum, mühendis olarak geçmem mümkün mü

Oguzhan222, 2 ay önce - Alıntıya git
Hayır! Maalesef...
14 Mart 2021 20:28

Kriminal27
Memur
Sen gene de pgm ye dilekce yaz diplomani da ekle en fazla reddederler. Bende yakinda sosyal hizmet bölümünü bitireceğim. Unvan değişikliği icin dilekçe yazacağım sosyal çalışmacı kadrosuna geçmek icin. Olmazsa ekpss falan kovalayacagiz artık
17 Mart 2021 14:56

mbektaş
Aday Memur

hocam memur kadrosunda olup başka kuruma farklı ünvanla geçemezsiniz.bunun için sınava

girip tekrar atanmanız gerekir yada gitmek istediğiniz kuruma normal memur kadrosunda geçiş yapıp ünvan değişikliği sınavına girip kadronuzu değiştirebilirsiniz.yanlız gitmek istediğiniz kurumun istediğiniz branşta kadro açması gerekir. necizane fikrim kurumun geçmiş yıllar ünvan değişikliği kadrolarını bi inceleyin ona göre karar verin derim

02 Nisan 2021 16:00

style42
Aday Memur

peki adliyede zabıt katibiyim 16 yıllık memurum derecem 3/2'si herhangi bir kuruma memur olarak geçebilirmiyim bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

03 Nisan 2021 12:00

abdullah0777
Aday Memur

merhaba arkadaşlar bende sağlık bakanlığındayım engelli memurum memur kadrosunda 6 nın 1 yim öncelik meb olmak kaydıyla kurum değiştirmek istiyorum geçtiğim kurumdada mevcut ünvanımla çalışmaya devam ediceğimi biliyorum tek merak ettiğim geçiş tamamlandığında geçiş yaptığım kurum beni nerede görevlendirecek. hangi il ilçede çalışacağım neye göre belirleniyor.

07 Nisan 2021 11:15

MKurtbey27
Aday Memur
Milli eğitimden sağlık bakanlığına geçtim. Farklı bir unvan için tekrardan ekpss ye girmeniz gerek. Örneğin hizmetliyseniz memur/vhki olmak için yada memurken teknikerlige gecis yada memurdan mühendisliğe. Aynı unvana gecemezsiniz.
tnsrkn, 2 ay önce - Alıntıya git
Acaba teknikerlikten gihs sınıfına geçiş yapabiliyormuyuz bilginiz varmı ? Harita teknikeriyim tskda meb yada başka kuruma gihs olarak atanmak istiyorum maaş farkı fln umrumda bile değil
07 Nisan 2021 11:38

suys
Aday Memur

BEN DE SAĞLIK BAKANLIĞINDA ENGELLİ MEMUR OLARAK ÇALIŞIYORUM MİLLİ EĞİTİME GEÇMEK İSTİYORUM AMA BU KONUDA MEVCUT BİR DÜZENLEME VEYA UYGULAMA ŞUAN YOK MALESEF YARDIMCI OLABİLECEK BİRİ DE YOK ÖYLECE KALAKALDIM BEKLİYORUM :) ASLINDA BİZ ENGELİLER İÇİN BİR DÜZENLEME YAPILSA KONUYLA İLGİLİ ÇOK GÜZEL OLUR AMA BİZ ATANDIKTAN SONRA DIŞ KAPININ DIŞ MANDALI MİSALİ UNUTULUYORUZ :((

18 Nisan 2021 11:28

Phoenixxxx
Aday Memur
tnsrkn, 2 ay önce - Alıntıya git
Merhaba, yönetmelikte öğrenim durumuna göre tercihte bulunacağı ünvanın diploması var ise başka hizmet sınıfına tercih verebilir diye biliyorum. Ama sağlık bakanlığı kura ile alıyor
Toplam 11 mesaj