Editörler : Mehmet Balci
24 Nisan 2021 18:30

cevdetzorlu
Aday Memur
Arkadaşlar herkese geçmiş olsun. Nasıl geçti sınavınız? Hatırladığımız soruları burada tartışabiliriz. Sınavdan sonra kimse bir şey yazmamış çok ilginç :)
24 Nisan 2021 20:23

MSlh16
Aday Memur
Arkadaşlar herkese geçmiş olsun. Nasıl geçti sınavınız? Hatırladığımız soruları burada tartışabiliriz. Sınavdan sonra kimse bir şey yazmamış çok ilginç :)
cevdetzorlu, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ortalama bi sınavdı bilmiyorum sizce nasıldı?

Sorulardan aklınıza gelen var mı ya hiç?

24 Nisan 2021 20:33

brkkybl
Aday Memur

Bence çalışan arkadaşlar için yapılabilecek bir sınavdı, tek eksiği Anadolu Üniversitesi'nin düzenlemesi sonucu İngilizce'de kötü sorular vardı zor demiyorum İngilizce anlamında kötü sorulardı, umarım hayırlısı olur hakkımızda

24 Nisan 2021 20:53

MSlh16
Aday Memur

Bence çalışan arkadaşlar için yapılabilecek bir sınavdı, tek eksiği Anadolu Üniversitesi'nin düzenlemesi sonucu İngilizce'de kötü sorular vardı zor demiyorum İngilizce anlamında kötü sorulardı, umarım hayırlısı olur hakkımızda

brkkybl, 2 hafta önce - Alıntıya git

Matematikte, şekilli, örüntülü mantık soruları vardı onu yapamadım. Aklıma gelen soru-cevaplardan;

soru-Cumhurbaşkanlığının 2020'de kültür sanatta ödüle layık gördüğü kimdir? diye bi soru vardcevabı-Derviş zaim oluyordu galiba.

soru-yeni tip koronavirüse karşı yüzde 90 etkili aşıyı geliştirdi(gibi tam soruyu yazamadım :)

cevabı- Dr. Özlem Türeci ve Dr. Uğur Şahin

2 tane şuan aklıma gelen, sizin de aklınıza gelen soru cevap varsa tartışabiliriz.

25 Nisan 2021 10:18

hedefleriyüksekkişi

fazla kolay sorular sorulmuştu herkes yapmıştır diye düşünüyorum.

25 Nisan 2021 22:50

Özvey
Soruları görme şansımız var mı? Sizce ne zaman açıklanır?
05 Mayıs 2021 04:21

Özvey
Sınav ne zaman açıklanır arkadaşlar ?
05 Mayıs 2021 16:00

Furkan Durmaz
Aday Memur

Sınav 25 gün civarı açıklanır diye düşünüyorum.

06 Mayıs 2021 17:11

mediha1234
Aday Memur
Sınav ne zaman açıklanır arkadaşlar ?
Özvey, 6 gün önce - Alıntıya git

bayramdan önce de açıklanır diyenler de var hocam tam bilemem tabi

Toplam 49 mesaj