Editörler : E.Kayı Han

EGN-
Daire Başkanı
25 Eylül 2021 19:39

"Korku cumhur...ti,"

Burayı tam olarak anlamadık. Tam yazsana.

hcakgul, 3 yıl önce

Korku cumhur...ti, zulüm, kirli oyunlar, kul hakkı, adaletsizlik, merhametsizlik, güç zehirlenmesi, dünyaya fazla bağlanmak, nefis, Allah korkusu eksikliği vs vs.. Allah hayırlar göstersin. Haktan hakikatten yana olanlardan eylesin doğru yoldan ayırmasın. Amin.

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
26 Eylül 2021 12:36

Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. - https://forum.memurlar.net/konu/2469931

diyanetimam
Memur
26 Eylül 2021 20:29

günceldir.

diyanetimam
Memur
03 Ekim 2021 15:16

güncel.

diyanetimam
Memur
08 Ekim 2021 19:12

akp zülmü devam ediyor.

diyanetimam
Memur
14 Ekim 2021 16:08

mahkemeler sabote ediliyor.

diyanetimam
Memur
16 Ekim 2021 19:11

her şeyi batıran akp adalet sisteminide batırdı.duyurulur....

diyanetimam
Memur
21 Ekim 2021 07:29

mağdurlar hareketi adında platform oluşturalım.2022 yılına geliyoruz mevcut durumda artık organize olalım.sesimizi gür cıkaralım hala sabırla bekliyoruz.

fanibiri
Şef
21 Ekim 2021 17:34

Kiminle yapacan, senden başka kimse yok ki şurada, kendin çalıyor kendin oynuyorsun, sana mesaj yazan herkese de çemkiriyorsun, 98/b'lilere bile haketmişsiniz diyen sen mi destek bekliyorsun, kimlerden istiyorsun o desteği? Ayrıca sözleşmeliymişsin, sana burada bir kişi bile haketmişsin oh olsun demedi sadece hükümete yazdıkların için sana tepki gösterdiler. Senin görüşünde bir Allah'ın kulu yok şurada, kimlerle kuracaksın o mağdurlar hareketini? Destek çıkmadın köstek oldun, kaldın tek başına. Hadi bana da çemkir ama büyük Allah, görüyor işte yalnızlığını. Kullar da. Kendine gel. Ya da sen bilirsin, güncel tutmakla başlığı kendi etrafına kimseyi toplayamıyorsun, bunu da gör.

diyanetimam, 2 yıl önce

mağdurlar hareketi adında platform oluşturalım.2022 yılına geliyoruz mevcut durumda artık organize olalım.sesimizi gür cıkaralım hala sabırla bekliyoruz.

diyanetimam
Memur
21 Ekim 2021 19:49

2022 yılını bekle şimdilik cesaret edemeyenler seyretsinler temaslarım güzel kendim calar kendim oynarım.o mesaj altında 98-b için yazdığım şeylerin hala arkasındayım tıpkı mekke müşriklerinin söylemleri içerisindesin.bir zamanlar peygamberimizede öyle diyorlardı.bu başlık inşallah hep canlı kalacak.;)fani bir fake hesaplarla olmaz.gönder iletişim numaranı bakalım dosyalara ;)

diyanetimam
Memur
21 Ekim 2021 19:51

aynı zamanda senin üslüpsüzlükların ne ise bende sana karşı o şekildeyim,bu arada kac tane hesabın var bunu söylesene ?

fanibiri, 2 yıl önce

Kiminle yapacan, senden başka kimse yok ki şurada, kendin çalıyor kendin oynuyorsun, sana mesaj yazan herkese de çemkiriyorsun, 98/b'lilere bile haketmişsiniz diyen sen mi destek bekliyorsun, kimlerden istiyorsun o desteği? Ayrıca sözleşmeliymişsin, sana burada bir kişi bile haketmişsin oh olsun demedi sadece hükümete yazdıkların için sana tepki gösterdiler. Senin görüşünde bir Allah'ın kulu yok şurada, kimlerle kuracaksın o mağdurlar hareketini? Destek çıkmadın köstek oldun, kaldın tek başına. Hadi bana da çemkir ama büyük Allah, görüyor işte yalnızlığını. Kullar da. Kendine gel. Ya da sen bilirsin, güncel tutmakla başlığı kendi etrafına kimseyi toplayamıyorsun, bunu da gör.

EGN-
Daire Başkanı
21 Ekim 2021 19:52

Fetö ve fetö sevenlerin Allah belasını versin.

diyanetimam
Memur
21 Ekim 2021 19:54

aminnnnn

EGN-, 2 yıl önce

muharras
Yasaklı
21 Ekim 2021 21:38

Putların ve putperestlerin Allah belasını versin

EGN-, 2 yıl önce

muharras
Yasaklı
21 Ekim 2021 21:40

Amin. Allah fetöyü tez zamanda cehennemine alsin

EGN-, 2 yıl önce

fanibiri
Şef
21 Ekim 2021 22:55

Herkesi kendinle mi karıştırıyorsun, bir hesaptan fetöye beddua okuyup sonra amin diyecek. Yıllardır tek hesabım var benim, sen değilim. Sen söylediklerinin arkasında durmaya devam et, atılma sürecindeki sözlerinin arkasında durarak da gösterdin, neyin affını bekliyorsun hala o zaman? Demek ki sen de haketmişsin. İyi eğlenceler. Bir günceli de benden aldın, teşekkür etmesen de olur. Sadece din kardeşine oh olsun deme yeter, ya da de boşver, diyorsun zaten, öyle diyenden ne beklenir ki.

diyanetimam, 2 yıl önce

aynı zamanda senin üslüpsüzlükların ne ise bende sana karşı o şekildeyim,bu arada kac tane hesabın var bunu söylesene ?

diyanetimam
Memur
24 Ekim 2021 19:18

hadi hayırlı senin güncellerini bekliyorum.arkasındayım dün ne dedimse bugünde.ama senin stresin hala geçmemiş.

fanibiri, 2 yıl önce

Herkesi kendinle mi karıştırıyorsun, bir hesaptan fetöye beddua okuyup sonra amin diyecek. Yıllardır tek hesabım var benim, sen değilim. Sen söylediklerinin arkasında durmaya devam et, atılma sürecindeki sözlerinin arkasında durarak da gösterdin, neyin affını bekliyorsun hala o zaman? Demek ki sen de haketmişsin. İyi eğlenceler. Bir günceli de benden aldın, teşekkür etmesen de olur. Sadece din kardeşine oh olsun deme yeter, ya da de boşver, diyorsun zaten, öyle diyenden ne beklenir ki.

diyanetimam
Memur
23 Kasım 2021 23:53

SENELER GECTİ GELİŞME YOK YAŞASIN YARGI PAKETLERİ YERSEK

ademogretmen
Genel Müdür
03 Aralık 2021 11:36

Sosyal medyada, buralarda... Hepsi bir tornadan çıkmış hissi veren tepkiler ve cevaplar... Hiçbirinden de, FETÖ'nün Allah belasını versin, bizim hiçbir alakamız yok, darbeyle marbeyle, terörle işimiz yok, diyeni ben görmedim....

diyanetimam
Memur
03 Aralık 2021 18:56

sözün bana ise zaten o şeyler muhatabım değiş dosyamda bu konu ile iki tane a ahber eleştirisi bile var.ne hikmetse onlar bile dosyada.

ademogretmen, 2 yıl önce

Sosyal medyada, buralarda... Hepsi bir tornadan çıkmış hissi veren tepkiler ve cevaplar... Hiçbirinden de, FETÖ'nün Allah belasını versin, bizim hiçbir alakamız yok, darbeyle marbeyle, terörle işimiz yok, diyeni ben görmedim....

Toplam 109 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi