Editörler : Kubil ay
08 Nisan 2021 09:06

alican5
Aday Memur

Polislerin bazilarina aşı tanimlanirken bazilarina tanimlanmamasinin sebebini bilen var mi? Neye göre bu ayrim yapildi? Daha önce konusulduysa forumda kusura bakmayin okumaya firsatim olmadi

Geophyscal, 5 gün önce - Alıntıya git
Kesin bir bilgi bir neden yok bu konudü kimse net birşey bilmiyor. Sicil sırası denildi ama değil benim üst devremden de alt devreden de gelemeyenler var
08 Nisan 2021 15:58

bucaklim

Ben de sivil memurum öncelikli gurupta yer almıyorsunuz diyor.

09 Nisan 2021 20:03

besyolu68
Şef

Öğretmenim aşı olamadım.bir milyon yüz bin öğretmenden sadece seksen bin arkadaşımız aşılandı.

Oturupta öğretmenlerden truzimcilerden bize sıra gelecekte aşı olacağız diye konuşmayın

09 Nisan 2021 20:08

hakanca2323
Aday Memur
Virüslü evinde mi değil mi kontrolü biz yapıyoz bize bulaşma durumu daha yüksek halk ile iç içe olan biziz öğretmen değil
Gydm, 2 hafta önce - Alıntıya git
Öğretmen üç içe değil mi her gün 10 larca öğrenciyle veliyle görüşüyor. Kendi hakkınızı ararken başka bir meslek grubuna yüklenmeniz hoş değil. Benim fkrim de tabiki Sağlık çalışanlarından sonra emniyet teşkilatı olmalıydı çünkü biz pasif göreve çekilip uzaktan eğitim verebiliyoruz ama polislerin iş yükü sürekli aynı.
09 Nisan 2021 20:14

besyolu68
Şef

Bunu yazmamdaki amaç dikkat ederseniz öğretmenlerin asilandigini sanan arkadaslara öyle sandıkları gibi asi olmadigimizi anlatmak.daha 2 gün önce mesai arkadaşımızı covitten kaybettik.asi olsaydı belki 40 yaşında olmezdi.Hakan2323

09 Nisan 2021 21:35

mts18
Şef

Öğretmenim aşı olamadım.bir milyon yüz bin öğretmenden sadece seksen bin arkadaşımız aşılandı.

Oturupta öğretmenlerden truzimcilerden bize sıra gelecekte aşı olacağız diye konuşmayın

besyolu68, 4 gün önce - Alıntıya git

O dediğiniz yazılar polisler daha aşıya başlanmadan önce yazılmış bir yorumlardı. Madem aşı takvimi daha riskli kişilerin diğer kişilerden önce aşı olması üzerine hazırlandı o zaman Gazeteci ve köy okulu öğretmenleri polislerden önce aşı oldu. Bu iki grup bizden daha mı riskliydi. HAYIR. Birde Turizm sektörü aşılacağı için turizmcilere öncelikli risk grubuna alınacak haberleri çıkınca ister istemez tepki gösterildi. Sonra birden Polislere aşı sırası geldi ve aşı olmaya başladık. Sonra bazı öğretmenler birden Polisler aşı oluyor biz niye olmuyoruz demeye başladı. Polisler oysaki aşılanmaya geç bile kalmışken öğretmenlerin tepkisi hoş değildi. Şimdi tüm öğretmenlere soruyorum Eşşek yüküyle para kazanan futbolcular aşılanacakmış. Bir öğretmen olarak bu sizi rahatsız etmiyor mu? İşte gazeteci ve köy okulu öğretmenleri aşılanıp turizmcilerde aşılanacak haberleri çıkınca bize o an aşı sırası gelmediği için tepki gösterildi. Öğretmenlere özel bir tepki değildi. Bizden sonra inşallah öğretmenler olur. Risk grubuna göre aşı sıralamasına göre zaten sıra öğretmenlerde. Umarım biz olmadan araya gazeteci ve köy okulu öğretmenlerini araya soktukları gibi öğretmenlerden öncede turizmci ve futbolcuları aşılamazlar. Risk grubu sırası umarız bizdeki gibi öğretmenlerde de bir daha şaşmaz.

10 Nisan 2021 01:58

benkatip
Şef
Kesin bir bilgi bir neden yok bu konudü kimse net birşey bilmiyor. Sicil sırası denildi ama değil benim üst devremden de alt devreden de gelemeyenler var
alican5, 5 gün önce - Alıntıya git

adalet bakanlığında çalışıyorum önce tc numarası 1 olanlara geldi sonra 2 şimdi 5 ler de oldu 6 tc ile başlayan var mı bilmiyorum

10 Nisan 2021 08:04

Essential16
Aday Memur
Öğretmen üç içe değil mi her gün 10 larca öğrenciyle veliyle görüşüyor. Kendi hakkınızı ararken başka bir meslek grubuna yüklenmeniz hoş değil. Benim fkrim de tabiki Sağlık çalışanlarından sonra emniyet teşkilatı olmalıydı çünkü biz pasif göreve çekilip uzaktan eğitim verebiliyoruz ama polislerin iş yükü sürekli aynı.
hakanca2323, 4 gün önce - Alıntıya git
Kesinlikle hocam.
10 Nisan 2021 09:33

aynasızz55
Memur

Dün akşam bi̇ontech 1.dozumuzu oldum.

Allah devleti̇mi̇ze,mi̇lleti̇mi̇ze zeval vermesi̇n....

10 Nisan 2021 10:17

Mavigökyüzü28
Genel Müdür

Ben 14. Dönem pomemim, bizim devrede gelen yok, bir üst devre de aynı şekilde onlara da gelmemiş. Kronik hastalıklar veya kovid geçirme durumu da bir etken olabilir

Murat1088, 1 hafta önce - Alıntıya git
Sicil sırası veya dönem ile alakası yok. İlk etapta 40 yaş üzeri Polislere uygulanıyor
10 Nisan 2021 10:27

EL CHAPO
Genel Müdür

Dün akşam bi̇ontech 1.dozumuzu oldum.

Allah devleti̇mi̇ze,mi̇lleti̇mi̇ze zeval vermesi̇n....

aynasızz55, 3 gün önce - Alıntıya git

2. dozdan sonra

usutme ve bas agrisi yan etki yapacak

bilgin olsun korkmana gerek yok .

10 Nisan 2021 12:59

alican5
Aday Memur
Aşı sırası gelmeyenlerede tanımlanmış. Tekrar kontrol ediniz Bilginize
10 Nisan 2021 14:16

mts18
Şef

Bazı arkadaşlar aşı vurulmak istemediğini belirtiyor. Bu konuda Emniyette aşı vurulmanın zorunlu olduğuna dair bir resmi yazı geldi mi? Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi? Bazı rutbeliler zorunlu olduğuna dair personeli uyardığı söyleniyor.

10 Nisan 2021 14:23

Emirzeynp
Şef

Aşı zorunlu değil arkadaşlar, sağlıkcılar zorunlu oldu falan yazmış yukarı da bir arkadaş, öyle bir durum yok, aşı olmayan cok insan var, devlet kararı size bırakıyor, isteyen olur isteyen olmaz, ayrıca emniyet mensubu varken evde oturan öğretmenlerin aşılanma önceliği olması da bir okadar saçma, çoğu arkadaşım eşleriyle sürekli tatil yapıyor, aşıyı rahatca gezmek için kullanacaklar herhalde, okula gerçekten giden çok nadir insan var

11 Nisan 2021 08:05

Drjacob
Aday Memur

3. grup sırası geldi mi ?

11 Nisan 2021 17:38

mts18
Şef

3. grup sırası geldi mi ?

Drjacob, 2 gün önce - Alıntıya git

3. Grup derken?

11 Nisan 2021 20:27

awicennaa
Aday Memur
Valla çok uzun yazıları okumuyorum hele bir polis yazmışsa:)
longnose, 2 hafta önce - Alıntıya git
İşime gelmedi desen
11 Nisan 2021 22:21

İNFAZ.KOR.
Aday Memur

adalet bakanlığında çalışıyorum önce tc numarası 1 olanlara geldi sonra 2 şimdi 5 ler de oldu 6 tc ile başlayan var mı bilmiyorum

benkatip, 3 gün önce - Alıntıya git
15 NİSAN DA AŞI OLUCAM TC 3 LE BAŞLIYOR
11 Nisan 2021 22:25

benkatip
Şef
15 NİSAN DA AŞI OLUCAM TC 3 LE BAŞLIYOR
İNFAZ.KOR., 2 gün önce - Alıntıya git

Hangi aşıdan.. Sinovac mı Biontech mi.

Ben halen randevu almadım.

11 Nisan 2021 23:39

babapolis
Aday Memur
Asi olmaui pek düşünmüyorum hangi akrabam olduysa hasta oldu bizim buralarda virüs de yok zaten ben olmayacağım bana da randevu acilmis da gerek yok durduk yere virüsü içime alamam şu anda hem ne olur ne olmaz millet olsunnbir iki yıl geçsin olmezseniz bende olurum:)
Toplam 80 mesaj