Editörler : **sude**
31 Mart 2021 01:26   

4 Büyük Denetim Firması İşe Alım Şartları

Merhaba arkadaşlar ,SMMM olma yolundayım ve denetim alanında çalışmak istiyorum.İlk hedefim 4 büyük denetim firmasından birinde işe girmek fakat tesettürlüyüm. Bu firmalar kapalı eleman da alabiliyor mu?Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

31 Mart 2021 22:27

kadillakkk
Aday Memur

Bu firmalarda çalışmak için Türkiye'nin iyi üniversitelerinden mezun olmanız ve iyi derece İngilizce bilmeniz önceliklidir. Hatta İngilizce İktisat, İşletme gibi yabancı dil bölümlerden mezunsanız ve öğrencilik döneminde staj yaptıysanız bir adım daha öne geçersiniz. Bahsettiğiniz konuyla alakalı işe alınmama gibi durum söz konusu edilmez.

01 Nisan 2021 10:37

**sude**
Editor

İngilizce çok büyük bir artı. Öncelikle başvurunuzda iyi derecede ingilizce bildiğinizi belirtin ve deneyimde aranıyor tabi.

Tesettürlü olmanız firmaların çalışma politikalarına göre değişiyor ama iyi bir cv'niz varsa mutlaka başvurun. Sizin eliniz ne kadar güçlü olursa, o kadar artıya geçersiniz. O zaman bakın nasıl fikir değiştiriyorlar.

Toplam 2 mesaj

ANKET
17 Mayıs ila 1 Haziran arasında, hafta sonlarında, sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmesini;