Editörler : Mehmet Balci
03 Nisan 2021 22:10   

Mülakatta annene babana selam söyle muhabbeti

Arkadaşlar mülakatta böyle derlerse eğer bu elenme anlamına geliyormuş bikac kişiden böyle duydum bana biraz saçma geldi ama var mı bu konu hakkında bilgisi olan , insan her şeyi düşünüyor malumunuz

03 Nisan 2021 22:25

Keresi
Aday Memur

:)) ilk defa duydum ama yillar önce bir mülakatimda babami tanidigini ve selamini iletmemi söylemisti komisyondan birisi :)) eğer sizin dediginiz gibi ise kendimi kötü hissettim simdi gercekten tanimiyormuydu :))

03 Nisan 2021 22:28

eppursimuovee
Aday Memur

:)) ilk defa duydum ama yillar önce bir mülakatimda babami tanidigini ve selamini iletmemi söylemisti komisyondan birisi :)) eğer sizin dediginiz gibi ise kendimi kötü hissettim simdi gercekten tanimiyormuydu :))

Keresi, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hahaha yok hocam yaa taniyormustur bence :) bende ilk defa duydum çok saçma buldum yine de bı yazayım foruma dedim :'))

03 Nisan 2021 23:11

erceng
Aday Memur

elemezlerse lalalayalayalay lay :D boşver,takma önemseme...bir kapı kapanır,öteki açılır.

04 Nisan 2021 00:23

psikolojikdanışman42
Genel Müdür

kyk, 2. komisyon, sol taraftaki hanımefendi mi? :D

04 Nisan 2021 01:07

eppursimuovee
Aday Memur

elemezlerse lalalayalayalay lay :D boşver,takma önemseme...bir kapı kapanır,öteki açılır.

erceng, 1 hafta önce - Alıntıya git

Nasıl yani eliyorlar demek mi istediniz,tam anlamadım hocam

04 Nisan 2021 02:15

erceng
Aday Memur

Zannetmiyorum böyle birşey olduğunu.Herhalde insana bir mülakatta

04 Nisan 2021 02:20

erceng
Aday Memur

Zannetmiyorum böyle bir şey olduğunu.Herhalde insana bir mülakatta elendiğini belirtmek için seçilmiş en saçma yöntem olurdu.Bu ülkenin %100 ü aleykümselam,başüstüne,olur söylerim tabi filan der.Hadi elendin diyelim neden elendiğini bu şekilde belli etsinler ki.Bir de niye belli etsinler.Kazananları belli ediyorlar mı ki kaybedenleri bell etsinler.Ben sadece bu kadar takma diyorum olursa olur olmazsa başkasını deneriz.

04 Nisan 2021 12:38

özgün düşünce
gys sınavında sozlüde sınav heyet başkanı bana burda ne işin var der gibi davrandı. O an anladımki abbas yolcu
05 Nisan 2021 13:15

BeardTurco
Memur

Biri bana mülakatta böyle bir şey derse anında; sende karına selam söyle derim. Gelemem böyle şeylere.

05 Nisan 2021 16:04

üyehemdeyeni
Aday Memur
Eğitim seviyesinin düştüğü aşikar
05 Nisan 2021 18:31

goztepe1923
Aday Memur

Biri bana mülakatta böyle bir şey derse anında; sende karına selam söyle derim. Gelemem böyle şeylere.

BeardTurco, 1 hafta önce - Alıntıya git

ahahaha karşıdaki adam apışıp kalır heralde :D

06 Nisan 2021 11:54

alamand

ilk kez duydum ama sanmıyorum hocam enteresan

07 Nisan 2021 15:59

turkca
Genel Müdür

üçüncü kişiler üzerinden mesaj.nasıl bir iştir ki bu!

07 Nisan 2021 21:20

Rambo444

bana öyle dendi elendim. tesadüf olabilir.

07 Nisan 2021 21:39

hanzel
Daire Başkanı
:D Bana da kolay gelsin dendi mülakatta daha belli olmadı sonuç ama nedense elendim gibi hissediyorum
07 Nisan 2021 22:25

SSİtfaiye0614
Ülkenin vizyonuna, konuşulan konuya bakın ya.. Her geçen gün yeni bir saçmalıkla karşılaşıyorum.. Daha ne kadar zorlayacaklar acaba sınırı?
08 Nisan 2021 00:54

yelnegen
Aday Memur

Arkadaşlar askerlik ve polislik mülakatlarında birçok kişiye denmiştir ve elenme sebebi değildir.Sakinliğinizi koruyun başüstüne efendim deyin.Allah'ın izniyle hallolur

08 Nisan 2021 01:21

10bin-bal10cuk
Şube Müdürü

Hayırlı olsun denilip elenmek var, selam söylemek yine iyi yani:=)

08 Nisan 2021 02:45

cannicus
Aday Memur
:D Bana da kolay gelsin dendi mülakatta daha belli olmadı sonuç ama nedense elendim gibi hissediyorum
hanzel, 6 gün önce - Alıntıya git

bana da soru sordular hem de mülakatta bak şu işe kesin elendim

08 Nisan 2021 09:07

lee chandler
Memur
Ülkenin vizyonuna, konuşulan konuya bakın ya.. Her geçen gün yeni bir saçmalıkla karşılaşıyorum.. Daha ne kadar zorlayacaklar acaba sınırı?
SSİtfaiye0614, 6 gün önce - Alıntıya git

kgb soğuk savaşta rus ajanlarına mulakat yaparken bu kadar zorlamıyodur herhalde, boktan düz memurluklar için sordukları sorular test ettikleri şeyler falan inanılmaz. ego tatmin etmekten başka bi şey diyemiyorum

Toplam 20 mesaj