Editörler : ayşegül bgm
04 Nisan 2021 18:34   

Sağlıkci Alımı Ne zaman

Arkadaşlar sizce bu ay olur mu

04 Nisan 2021 18:41

ayseberat
Aday Memur

Atama beklemekten yorulanlar ...

04 Nisan 2021 18:54

radiologytechnician
Aday Memur
Hiç umudum yok hocam. Bakanlığın ağzına bakıyoruz öylece.
04 Nisan 2021 20:09

Memurini
Aday Memur

Olması için yeterli sebep var fazla bile. Mehmet Ali ataman defalarca Nisan dedi. Olur inşallah diyelim

04 Nisan 2021 20:28

ahmet140
Aday Memur

Olması için yeterli sebep var fazla bile. Mehmet Ali ataman defalarca Nisan dedi. Olur inşallah diyelim

Memurini, 1 hafta önce - Alıntıya git

haziran sonrasına kalacak diyorlar

04 Nisan 2021 20:51

Onurrrrr.
Aday Memur

Memurini, 1 hafta önce - Alıntıya git

O adam hep yanılıyor diyolar

04 Nisan 2021 20:56

cetoreis
Aday Memur

bir an önce olsa da atanabilecek miyiz atanamayacak mıyız önümüzü görsek.sayılar için de olumsuz bir çok yorum var sadece alımın ne zaman olacağıyla ilgili değil.keşke alım tarihleri belli olsa yıl başında her bakanlık şu tarihlerde alıma çıkacağız ama sayıları alım yapacağımız ay açıklayacağız dese..

04 Nisan 2021 21:14

Attmetehan
Aday Memur
Kamuda tasarrufa gidecek dediler atamalardan kısmazlar inş
04 Nisan 2021 21:47

agizdis
Memur

kpssyi de kaldırsınlar o zaman toptan tasarruf yapılsın tövbe yarabbi kusura bakmasınlar kongre yapmasaydılar virüs varsa virüsü çoğaltanlar düşünsün

04 Nisan 2021 21:52

saglikmevzuat
Memur

Şu anda yeni bir alım planlanmadı. Daha önce de Forumda yazdım. En erken Mezuniyet sonrası temmuz gibi alım düşünülüyor.

04 Nisan 2021 21:56

agizdis
Memur

Şu anda yeni bir alım planlanmadı. Daha önce de Forumda yazdım. En erken Mezuniyet sonrası temmuz gibi alım düşünülüyor.

saglikmevzuat, 1 hafta önce - Alıntıya git

nisan sonunda senin adına konu açıcam bu dediklerini hatırlatmak için

04 Nisan 2021 22:03

Cap0ne
Aday Memur

Planlanacak bişey yok ihtiyaç var bakanlık isterse 1 hafta içinde alıma çıkar.
04 Nisan 2021 22:07

saglikmevzuat
Memur

nisan sonunda senin adına konu açıcam bu dediklerini hatırlatmak için

agizdis, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kulaktan dolma bilgilerle iş yapmıyorum arkadaşım keşke 60 bin alım olsa. Olayın merkezindeyim. Önce işçi alımı planlanıyor.

04 Nisan 2021 22:09

saglikmevzuat
Memur
Planlanacak bişey yok ihtiyaç var bakanlık isterse 1 hafta içinde alıma çıkar.
Cap0ne, 1 hafta önce - Alıntıya git

O iş öyle olmuyor kardeş. Kadroyu maliye veriyor sonra bakanlık planlama yapıyor sonra ösym.

04 Nisan 2021 22:15

Hemsirehaniim
Aday Memur

Siz nereden biliyorsunuz?
04 Nisan 2021 22:19

Cap0ne
Aday Memur

O iş öyle olmuyor kardeş. Kadroyu maliye veriyor sonra bakanlık planlama yapıyor sonra ösym.

Kardeşim bu vakalar bu kadar artarken ve personel eksikliği çok fazla iken geçen seneki gibi direk onayı alır çıkar.gecen sene olduğu gibi 1 ay aeayla iki alıma çıkıldı ve haziranda etlik şehir hastanesi açılacak deniliyor alımın erken olmaması için bi sebep yok.
04 Nisan 2021 22:22

saglikmevzuat
Memur
Kardeşim bu vakalar bu kadar artarken ve personel eksikliği çok fazla iken geçen seneki gibi direk onayı alır çıkar.gecen sene olduğu gibi 1 ay aeayla iki alıma çıkıldı ve haziranda etlik şehir hastanesi açılacak deniliyor alımın erken olmaması için bi sebep yok.
Cap0ne, 1 hafta önce - Alıntıya git

O zaman vizeli kadro vardı ard arda alım yapıldı.

04 Nisan 2021 22:27

Cap0ne
Aday Memur

O zaman vizeli kadro vardı ard arda alım yapıldı.

Peki işçi alımı planlanmış mı?
04 Nisan 2021 22:34

A.Yavuz9
Kapalı

Temmuzda normal kadrolu alımlar olacak kardeş .. osym nin aynı ay içinde iki alım yapacağını sanmıyorum yinede belli olmaz tabi..sizin dediğinize göre o zaman alımlar eylül ekimi bulur hatta hiç olmaz ...

04 Nisan 2021 22:41

saglikmevzuat
Memur

Temmuzda normal kadrolu alımlar olacak kardeş .. osym nin aynı ay içinde iki alım yapacağını sanmıyorum yinede belli olmaz tabi..sizin dediğinize göre o zaman alımlar eylül ekimi bulur hatta hiç olmaz ...

A.Yavuz9, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sizinle tartışmaya girecek değilim. Ocak ayında da aynısını yazmıştım, mart sonu diyen arkadaşlar şimdi ortada yok. Gönül ister ki yarın alım yapılsın. Bakanlıktayım böyle bir alım yok diyorum hala insanlaraumut veriyorlar. Emin olun en ufak bir bilgi olunca burda paylaşacağım.

04 Nisan 2021 22:46

Memurini
Aday Memur

Maliyeden onay almış.

Ayrıca bakan personel sayısının artması ve coğrafi dağılımı için çalışmamız var diye açıklamıştı. 17-18 Mart gibi

Toplam 59 mesaj