Editörler : ayşegül bgm
04 Nisan 2021 21:51   

2. alım öngörüleri

aisezreal gözüm seni arıyor burda kurtlar sofrasında yalnız bıraktın bizi alım yaza kalır diyorlar gel de anlat şunlara nisanda olacağını

04 Nisan 2021 22:06

Cap0ne
Aday Memur
Sanmıyorum yaza kalır hocam ben nisan mayıs gibi alıma çıkılacağını düşünüyorum çünkü açılacak şehir hastanelerinden 1 ay çnce alıma çıkıyolar genelde.
04 Nisan 2021 22:17

agizdis
Memur

ramazan hocam ramazaan hayırlı aydır

04 Nisan 2021 22:22

Cap0ne
Aday Memur

ramazan hocam ramazaan hayırlı aydır

agizdis, 1 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah hocam.
04 Nisan 2021 23:01

agizdis
Memur

İnşallaha maşallaha kalmadı artık olay tamamen olacak yani olmaması imkansız nerdeyse 4 senedir bu işin içindeyim akla mantığa aykırı eylüle kadar olmayacağı

04 Nisan 2021 23:24

fizyorex
Daire Başkanı

İnşallaha maşallaha kalmadı artık olay tamamen olacak yani olmaması imkansız nerdeyse 4 senedir bu işin içindeyim akla mantığa aykırı eylüle kadar olmayacağı

Agustosa kadar olur mu

04 Nisan 2021 23:40

agizdis
Memur

olurr olmazsa eğer burda bulun beni çok netim

04 Nisan 2021 23:45

hohohohoho
Aday Memur

olurr olmazsa eğer burda bulun beni çok netim

saglikmevzuat adlı kişi bakanlık çalışıyor o diyor ki haziran - temmuz

https://forum.memurlar.net/konu/2454054/

04 Nisan 2021 23:48

fizyorex
Daire Başkanı

saglikmevzuat adlı kişi bakanlık çalışıyor o diyor ki haziran - temmuz

hohohohoho, 1 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah Ağustosa kalmaz. Yoksa 2022'de de 1 tane alım yapıp kapatırlar bu gidişle.

04 Nisan 2021 23:52

hohohohoho
Aday Memur

İnşallah Ağustosa kalmaz. Yoksa 2022'de de 1 tane alım yapıp kapatırlar bu gidişle.

fizyorex, 1 hafta önce - Alıntıya git

Valla bakanlıkta çalıştığını söyleyen saglikmevzuat rumuzlu kişinin dediklerinden sonra ben umudumu yitirdim. Haziran öncesi bekliyordum ama en ufak bir çalışma bile yokmuş. Temmuz gibi diyor olursa

04 Nisan 2021 23:56

fizyorex
Daire Başkanı

Valla bakanlıkta çalıştığını söyleyen saglikmevzuat rumuzlu kişinin dediklerinden sonra ben umudumu yitirdim. Haziran öncesi bekliyordum ama en ufak bir çalışma bile yokmuş. Temmuz gibi diyor olursa

Temmuzda zaten merkezi alım ve sonucları derken 20'sine kadar yine vakit yok.

04 Nisan 2021 23:56

Anestezi212

Ne dedi tam olarak ben göremedim hiçbir yerde
05 Nisan 2021 00:03

hemşirelisansiyer
Aday Memur

Ayvayı yedik temmuza kadar alım yokmuş, bakanlıkta çalıştığını söyleyen saglikmevzuatadlı kişi bunu paylaştı, hiçbir çalışma yokmuş :(

05 Nisan 2021 00:04

fizyorex
Daire Başkanı

Ayvayı yedik temmuza kadar alım yokmuş, bakanlıkta çalıştığını söyleyen saglikmevzuatadlı kişi bunu paylaştı, hiçbir çalışma yokmuş :(

hemşirelisansiyer, 1 hafta önce - Alıntıya git

Temmuzdan sonra var mı ben onu merak ediyorum. Bu yıl alım olacak mı gerçekten merak içerisindeyim.

05 Nisan 2021 00:04

hemşirelisansiyer
Aday Memur
Ne dedi tam olarak ben göremedim hiçbir yerde
Anestezi212, 1 hafta önce - Alıntıya git

burada saglikmevzuat rumuzlu kişinin yorumlarını oku, kendisi bakanlıkta çalışıyormuş

05 Nisan 2021 00:05

hemşirelisansiyer
Aday Memur

burada saglikmevzuat rumuzlu kişinin yorumlarını oku, kendisi bakanlıkta çalışıyormuş

hemşirelisansiyer, 1 hafta önce - Alıntıya git

Dediklerini uzun süredir takip ediyorum hep doğru çıkıyor gerçekten

05 Nisan 2021 00:18

Jagro
Memur

Sen ne bilmiş bilmiş konuşup insanları umutlandiriyorsun arkadaşım ? Çok uzağa gitmeye gerek yok 2018 ilk alımı ağustosta yapıldı bu sene niye imkansiz olsun? boş sözlerini kendine sakla yeter be

05 Nisan 2021 00:31

aisezreal
Şef

ısrarla nisan diyor mehmet ali ataman hatta cb külliyesindeyken fotoğraf bile çektirdi. bekleyip göreceğiz kiminki doğru diye elden başka bir şey gelmez.

05 Nisan 2021 00:46

agizdis
Memur

Sen ne bilmiş bilmiş konuşup insanları umutlandiriyorsun arkadaşım ? Çok uzağa gitmeye gerek yok 2018 ilk alımı ağustosta yapıldı bu sene niye imkansiz olsun? boş sözlerini kendine sakla yeter be

Jagro, 1 hafta önce - Alıntıya git

benimle düzgün konuş olursa eğer özür dileyeceksin burda

05 Nisan 2021 00:56

hemşirelisansiyer
Aday Memur

benimle düzgün konuş olursa eğer özür dileyeceksin burda

alım belli ki haziran sonrası bence artık vazgeçin ısrar etmekte. Bunu bakanlıkta çalışan herkes söylüyor şu an alım planlamıyor diye

05 Nisan 2021 01:05

agizdis
Memur

TAMAM

Toplam 38 mesaj