Editörler : ayşegül bgm
05 Nisan 2021 09:28

Öyle cümleler kuruyorsun ki zerre samimi gelmiyorsun tek amacın kaos ortamı oluşturmak gibi gözüküyor evet belki sen haklısın belki ağustosda alım olacak napalım sağlık olsun hakkımızda hayırlısı olsun ama bunu bu şekilde bu üslupta haykırman hiç masumca değil dostum
hemşirelisansiyer, 3 yıl önce

alım belli ki haziran sonrası bence artık vazgeçin ısrar etmekte. Bunu bakanlıkta çalışan herkes söylüyor şu an alım planlamıyor diye

05 Nisan 2021 09:31

Yani bencede, eski bakanlık basın müşavirine inanmak bakanlıkta çalıştığına emin olmadığımız bi adama inanmaktan daha mantıklı olsa gerek
aisezreal, 3 yıl önce

ısrarla nisan diyor mehmet ali ataman hatta cb külliyesindeyken fotoğraf bile çektirdi. bekleyip göreceğiz kiminki doğru diye elden başka bir şey gelmez.

hemşirelisansiyer
Aday Memur
05 Nisan 2021 09:38

Kaos oluşturmak mı? Hangi sözüm kaos oluşturuyormuş? Atama hazirandan önce olur dersem kaos oluşmuyor ama tersi ise kaos öyle mi? Bunu bakanlıkta çalıştığını söyleyen kişiler söylüyor ben değil. Senin ataman dediğin adam daha önce çok yanıldı bunu da unutma. Ayrıca burada üslubun çok yakışıksız bir insan sırf sizle aynı düşünmüyor diye hemen kaos çıkarmak suçlamak iğrenç bir davranış şekli

Fevkaladesaglikci, 3 yıl önce
Öyle cümleler kuruyorsun ki zerre samimi gelmiyorsun tek amacın kaos ortamı oluşturmak gibi gözüküyor evet belki sen haklısın belki ağustosda alım olacak napalım sağlık olsun hakkımızda hayırlısı olsun ama bunu bu şekilde bu üslupta haykırman hiç masumca değil dostum
05 Nisan 2021 09:41

Kusura bakma fakat ben kesin ve net konuşan herkesin insanların algısını bir yana çekmek istediğini farkediyorum neticede kimse tahminlerden öteye geçemiyor hal böyle olunca yok ayvayı yedik yok yandık yok bittik bunlar ve bu gibi cümleler kurmak bahsettiğim sonucu yaratıyor
hemşirelisansiyer, 3 yıl önce

Kaos oluşturmak mı? Hangi sözüm kaos oluşturuyormuş? Atama hazirandan önce olur dersem kaos oluşmuyor ama tersi ise kaos öyle mi? Bunu bakanlıkta çalıştığını söyleyen kişiler söylüyor ben değil. Senin ataman dediğin adam daha önce çok yanıldı bunu da unutma. Ayrıca burada üslubun çok yakışıksız bir insan sırf sizle aynı düşünmüyor diye hemen kaos çıkarmak suçlamak iğrenç bir davranış şekli

hemşirelisansiyer
Aday Memur
05 Nisan 2021 09:46

Arkadaşım hazirandan sonra yapılırsa atama yeni mezunlar gelecek ve kpss puanları belki de yükselecek e bu ayvayı yemek değildir de nedir. İnsanların cümleleri üzerinden suçlamayı bırakın. Ve bir daha beni alıntılama olur mu?

Fevkaladesaglikci, 3 yıl önce
Kusura bakma fakat ben kesin ve net konuşan herkesin insanların algısını bir yana çekmek istediğini farkediyorum neticede kimse tahminlerden öteye geçemiyor hal böyle olunca yok ayvayı yedik yok yandık yok bittik bunlar ve bu gibi cümleler kurmak bahsettiğim sonucu yaratıyor

Jagro
Yasaklı
06 Nisan 2021 02:34

Tmm dilerim ama Nisan'da atama olmayacak boş yere umitlenmeyin sonra çok üzülürsün .biraz kaba konuşmuş olabilirim kusuruma bakma .

agizdis, 3 yıl önce

benimle düzgün konuş olursa eğer özür dileyeceksin burda

Attmetehan
Memur
06 Nisan 2021 10:30

Atama ile ilgili çalışma olmazsa hastanelerden eksik personel istemezler atanan arkadaşlarımın hepsi personel taleplerinin alındığını söyledi bakanlık mezuniyeti sınavı beklemez (ortaöğretimi beklemediği gibi) alım yapmayacaksa personel taleplerinide toplamaz hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Jagro
Yasaklı
06 Nisan 2021 16:11

Atama kurası ve tayin işlemleri için her yıl 3-4 defa eksik personel ve boş kadro sayısı istenir hocam .eksik personel listesi istenmesini sadece bizim sb atamasına yormak doğru olmaz .

Attmetehan, 3 yıl önce
Atama ile ilgili çalışma olmazsa hastanelerden eksik personel istemezler atanan arkadaşlarımın hepsi personel taleplerinin alındığını söyledi bakanlık mezuniyeti sınavı beklemez (ortaöğretimi beklemediği gibi) alım yapmayacaksa personel taleplerinide toplamaz hepimizin hakkında hayırlısı olsun

pvj00
Aday Memur
06 Nisan 2021 16:26

o alım her türlü temmuzdan önce olmaz dua edin de temmuzdan sonraya bari kalmasın

Jagro, 3 yıl önce

Atama kurası ve tayin işlemleri için her yıl 3-4 defa eksik personel ve boş kadro sayısı istenir hocam .eksik personel listesi istenmesini sadece bizim sb atamasına yormak doğru olmaz .

agizdis
Kapalı
06 Nisan 2021 19:17

biz duamızı o zaman direkt öğrenciler mezun olduktan sonra alım olsun diye yapalım herkes rahat etsin

07 Nisan 2021 00:18

Ortaöğretimlerin puanlarının açıklanmasına 3-5 gün kala 1050 kişilik alım gerçekleşmiş sizce yeni mezunları beklemek gibi bi düşüncesi mi olur bakanlığın işlemler ne zaman biterse alımda o zaman olur ki ramazan ayı içerisinde bi gelişme olacağı düşüncesindeyim temmuzda diyen kardeşlerimde büyük ihtimal varsa eğer son yaz stajlarını diploma tarihlerini düşünüyorlar ama şu ara alım olmamasını dilemek çok saçma dua edin de önünüzde bulunan adaylar atansın böylece sizler mezun oluncaya dek önünüzdekiler eksilmiş olur sizinde mezun olduktan sonra atanma ihtimaliniz artar dostlar
agizdis, 3 yıl önce

biz duamızı o zaman direkt öğrenciler mezun olduktan sonra alım olsun diye yapalım herkes rahat etsin

07 Nisan 2021 00:19

Bu arada yanlışlıkla alıntılamışım kusura bakmayın

Attmetehan
Memur
07 Nisan 2021 01:28

Atama kurası doktor diş hekimi eczacı gibi ünvanların ataması tekniker teknisyen hemşire ile alakası yok diye biliyorum
Jagro, 3 yıl önce

Jagro
Yasaklı
07 Nisan 2021 01:42

Alakası yok zaten hocam ama onun için istenen eksik personel listesini bile bizim alıma yoranlar oluyor oyuzden onu da ekledim

Attmetehan, 3 yıl önce
Atama kurası doktor diş hekimi eczacı gibi ünvanların ataması tekniker teknisyen hemşire ile alakası yok diye biliyorum

hemsıregul
Kapalı
07 Nisan 2021 20:08

Temmuzdan sonra alım olcak ne demek biliyormusunuz tek alımla seneyi kapatmaları çok yüksek ve bu alımda sayıda belli değil

drcula11
Şef
07 Nisan 2021 21:05

koskocaman senede 1 alım olacaksa yazıklar olsun gerçekten
hemsıregul, 3 yıl önce

Temmuzdan sonra alım olcak ne demek biliyormusunuz tek alımla seneyi kapatmaları çok yüksek ve bu alımda sayıda belli değil

08 Nisan 2021 08:59

Bende hazirandan once alim olmasini beklemiyorum, ozel sektor suanda saglikci sıkıntısı yasiyor zaten bir de alim yaparsalar bakancigimizin hastanelerinde asgari ucretler kimler calisacak sonra? Yeni mezunlar gelsin ondan sonra alim olur, onlar seni beni degil kendilerini dusunuyorlar...

dogan61
Aday Memur
08 Nisan 2021 12:36

bana öyle geliyor ki atama temmuzu bile geçip ağustosu bulabilir.

denizci1987, 3 yıl önce

Bende hazirandan once alim olmasini beklemiyorum, ozel sektor suanda saglikci sıkıntısı yasiyor zaten bir de alim yaparsalar bakancigimizin hastanelerinde asgari ucretler kimler calisacak sonra? Yeni mezunlar gelsin ondan sonra alim olur, onlar seni beni degil kendilerini dusunuyorlar...

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi