Editörler : hopali
07 Nisan 2021 12:35   

Tezsiz yüksek lisans UCRETLİYMİS
Gaziantep üniversitesi açmış
07 Nisan 2021 13:24

Ebr_ork
Aday Memur

Formasyon da ucretliydi zaten

07 Nisan 2021 13:25

Kamilc1
Memur

Formasyon da ucretliydi zaten

Ebr_ork, 6 gün önce - Alıntıya git
Ama bu daha pahalı
07 Nisan 2021 14:30

akademisyen 64
Genel Müdür

Tezsiz yüksek lisanslar ücretlidir. Gaziantep Üniversitesinin açmış olduğu tezsiz yüksek lisans formasyon karşılığı olan öğretmenlik meslek bilgisi tezsiz yüksek lisans programı değildir.

07 Nisan 2021 18:03

Pskghakan
Memur

Günaydın

07 Nisan 2021 21:57

Kamilc1
Memur

Günaydın

Pskghakan, 6 gün önce - Alıntıya git
Ücretini biliyor musunuz
07 Nisan 2021 22:15

furkanemytu
Daire Başkanı

kamil nbr başkan

07 Nisan 2021 22:25

braveheart1234
Şef

Ben göremedim link atabilir misiniz incelemek istiyorum.

08 Nisan 2021 13:38

kivi1571
Memur

Link lütfen

08 Nisan 2021 15:34

Pskghakan
Memur
Ücretini biliyor musunuz
Kamilc1, 6 gün önce - Alıntıya git

Fiyatlarına çok çok hakim değilim üniversiteden üniversiteye bölüme göre değişiyor 5-6 bin çevresinde oluyor genelde. Ama bu fiyat dönemlik mi yıllık mı toplam mı bilemiyorum. Ankara üni sosyal bilimler klinik Psikolojisi tezsiz yl mesela 9 bindi. Bu sene yani.

08 Nisan 2021 17:08

akademisyen 64
Genel Müdür

Fiyatlarına çok çok hakim değilim üniversiteden üniversiteye bölüme göre değişiyor 5-6 bin çevresinde oluyor genelde. Ama bu fiyat dönemlik mi yıllık mı toplam mı bilemiyorum. Ankara üni sosyal bilimler klinik Psikolojisi tezsiz yl mesela 9 bindi. Bu sene yani.

Pskghakan, 5 gün önce - Alıntıya git

Psikolojik danışmanların 1 saatlik seans ücretini düşünürsek 9 bin fazla sayılmaz.

08 Nisan 2021 19:14

Pskghakan
Memur

Psikolojik danışmanların 1 saatlik seans ücretini düşünürsek 9 bin fazla sayılmaz.

akademisyen 64, 5 gün önce - Alıntıya git

Adam akıllı eğitim verseler 50 bin de değer ama :/

08 Nisan 2021 23:47

kivi1571
Memur

Neye gore öğrenci alınacak, her bölüme açılır mi aceep

09 Nisan 2021 19:49

Memuuurrr
Aday Memur
Fazla bişey değil 9-10 bin
12 Nisan 2021 10:31

ecenazz
Şef

diğer bölümler formasyon almak için çırpınsın ilahiyat bölümüne formasyona gerek yok desinler ünv ler de hemen formasyon derslerini seçmeliyken zorunllu olarak ders programnına koysın adalet mi hak mı bu hakkımı helal etmiyorum bu düzene de bu şekilde atanana da

diyanet bir ton personel alıyor birde öğretmenlik kontejanları düşmeyen tek bölüm din

osmanlının zon zamanı gibi olduk sadece din eğitimi verilsin sonra neden biz bir şey üretmiyoruz oluruz

12 Nisan 2021 10:48

Memuuurrr
Aday Memur

diğer bölümler formasyon almak için çırpınsın ilahiyat bölümüne formasyona gerek yok desinler ünv ler de hemen formasyon derslerini seçmeliyken zorunllu olarak ders programnına koysın adalet mi hak mı bu hakkımı helal etmiyorum bu düzene de bu şekilde atanana da

diyanet bir ton personel alıyor birde öğretmenlik kontejanları düşmeyen tek bölüm din

osmanlının zon zamanı gibi olduk sadece din eğitimi verilsin sonra neden biz bir şey üretmiyoruz oluruz

ecenazz, Dün - Alıntıya git
Hocam eski havası kalmadı zaten ilahiyatin
12 Nisan 2021 10:55

ecenazz
Şef

neden hocam atamöa puanlarını görmüyromusunuz

12 Nisan 2021 15:29

mahereyk

akademisyen 64, 5 gün önce - Alıntıya git

sorun şu ki ünvler bunu ticarete çevirdi diye ücretsiz olacak dendi ama bizim cebimizden maks bin lira çıkarken formasyon alırken 10 bin lira ya da daha çoğunu vermek zorundayız artık

12 Nisan 2021 16:14

akademisyen 64
Genel Müdür

sorun şu ki ünvler bunu ticarete çevirdi diye ücretsiz olacak dendi ama bizim cebimizden maks bin lira çıkarken formasyon alırken 10 bin lira ya da daha çoğunu vermek zorundayız artık

mahereyk, 9 saat önce - Alıntıya git

Şu anda açılmış bir öğretmenlik meslek bilgisi tezsiz yüksek lisans programı olmadığından ücret alınıp alınmayacağı ve ücreti hakkında bilgi bulunmamaktadır. Alıntı yaptığınız yorumum psikoloji bölümü için açılmış bir tezsiz yüksek lisans programına ilişkindi öğretmenliğe değil.

Toplam 18 mesaj