Editörler : oto-danisman-expert
12 Nisan 2021 11:02

ASEM Ön sağlık

Duyuruları açıklanan asem'e personel olarak çağrıldım fakat göz derecem tutmuyor. İlk gittiğimizde ön sağlık aşamasında göz derecelerine bakıyorlar mı yoksa pomemde olduğu gibi kazandıktan sonra çizdirme fırsatımız oluyor mu?

Zelooha
Aday Memur
12 Nisan 2021 11:48

Bunu ben de merak ediyorul bilen cevaplayabilir mi

Azoobaskan
Memur
12 Nisan 2021 12:00

ben jandarma uzman erbaş mülakatına girdim ön sağlık da sadece dövme jilet izi vs ona bakılıyor göze bakılmadı hastaneden sağlık raporu alacağın zaman kesinlikle göz derecelerine bakılıyor ve gözden muayene oluyorsun

Sınıfcı1231
Aday Memur
12 Nisan 2021 12:01

Yok mu bilen birisi?

Sınıfcı1231
Aday Memur
12 Nisan 2021 12:02

Hastaneden sağlık raporu kazandığımız açıklandıktan sonra alınıyor değil mi hocam?

Azoobaskan, 3 yıl önce

ben jandarma uzman erbaş mülakatına girdim ön sağlık da sadece dövme jilet izi vs ona bakılıyor göze bakılmadı hastaneden sağlık raporu alacağın zaman kesinlikle göz derecelerine bakılıyor ve gözden muayene oluyorsun

Kanun ordusu
Aday Memur
12 Nisan 2021 13:28

On saglik asamasinda makine ile olcum yapilmiyor harf okutuluyor ve renk körlüğü testi yapiliyor,eger kazanirsaniz saglik raporu icin hastaneye gidince orda goz derecesine bakiyorlar.

Sınıfcı1231, 3 yıl önce

Yok mu bilen birisi?

Sınıfcı1231
Aday Memur
12 Nisan 2021 19:58

Cevap için teşekkürler, Harf okutuluyor derken hocam renk körlüğü için mi yoksa bildiğimiz klasik göz muayenesi tarzında mı?

Kanun ordusu, 3 yıl önce

On saglik asamasinda makine ile olcum yapilmiyor harf okutuluyor ve renk körlüğü testi yapiliyor,eger kazanirsaniz saglik raporu icin hastaneye gidince orda goz derecesine bakiyorlar.

Sınıfcı1231
Aday Memur
12 Nisan 2021 21:22

Bilenler yardımcı olursa sevinirim ona göre ya ameliyat olucam ya da mülakattan sonra olucam

Soslu Alexander
Şube Müdürü
12 Nisan 2021 21:41

Renk körlüğü için. Göz numaranıza sağlık raporu alırken yani kayıt öncesi bakılıyor.on sağlıkta bakılmıyor.

Sınıfcı1231, 3 yıl önce

Cevap için teşekkürler, Harf okutuluyor derken hocam renk körlüğü için mi yoksa bildiğimiz klasik göz muayenesi tarzında mı?

Sınıfcı1231
Aday Memur
12 Nisan 2021 21:47

Anladım hocam çok teşekkür ediyorum

Soslu Alexander, 3 yıl önce

Renk körlüğü için. Göz numaranıza sağlık raporu alırken yani kayıt öncesi bakılıyor.on sağlıkta bakılmıyor.

Bkt.53
Aday Memur
12 Nisan 2021 22:54

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Kanun ordusu
Aday Memur
13 Nisan 2021 07:07

Masada komutanın elinde bir kitapçık var sayfalari çeviriyor ve sayfada ki rakami okumanızı istiyor renk korlugu icin yapılan bu,hemen yan taraftada yine kitapçık tarzi biseyde bu sefer haftler yaziyor yakin bir mesafeden onlari okumaniz isteniyor.

Sınıfcı1231, 3 yıl önce

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi