Editörler : Kubil ay
28 Nisan 2021 01:04

asikral1
Aday Memur

Bu ceza kağıt üstünde var, asla birine yazıldığını duymadım. Kabahatler kanunu madde 36 ya göre 200 tl cezası var, onu bile yazdıramadım.

goblin88, 2 hafta önce - Alıntıya git
200 lira bile yazılsın canını alsan daha iyi parasını almaktansa canını verecekler var
06 Mayıs 2021 11:37

Siyutgarmis
Aday Memur

aynısı değil ama benzeri başıma geldi. alt komşum psikolojik rahatsızdı. her şeye küfür ederdi ama akıllı delilerdendi. gündüz ev arkadaşımla bi konu hakkında konuşurken kahkaha atardık gülerdik eğlenirdik. gündüz dediğim öğlen 2 falan yani. alttaki komşu hemen kapıya gelirdi veya aşağıdan küfür ederdi. bi gün kapıya geldi tekrar gürültü geliyo falan diye. dedim gülmek de mi yasak hem saat daha öğlenin 2 si. neyi rahatsız etmişiz diye. ben de sen de aşağıdan sürekli her şeye küfür ediyosun dedim. bi daha kapıma gelip de beni rahatsız etme yoksa seni burda kevgire çeviririm dedim. o günden sonra tek kelime küfür duymadım. zaten 3-4 ay sonra evini satıp gitti :)

06 Mayıs 2021 13:16

goblin88
Memur

aynısı değil ama benzeri başıma geldi. alt komşum psikolojik rahatsızdı. her şeye küfür ederdi ama akıllı delilerdendi. gündüz ev arkadaşımla bi konu hakkında konuşurken kahkaha atardık gülerdik eğlenirdik. gündüz dediğim öğlen 2 falan yani. alttaki komşu hemen kapıya gelirdi veya aşağıdan küfür ederdi. bi gün kapıya geldi tekrar gürültü geliyo falan diye. dedim gülmek de mi yasak hem saat daha öğlenin 2 si. neyi rahatsız etmişiz diye. ben de sen de aşağıdan sürekli her şeye küfür ediyosun dedim. bi daha kapıma gelip de beni rahatsız etme yoksa seni burda kevgire çeviririm dedim. o günden sonra tek kelime küfür duymadım. zaten 3-4 ay sonra evini satıp gitti :)

Siyutgarmis, 6 gün önce - Alıntıya git

Ben de sabrımın son anlarındayım. Kavga çıksa onlar aile diye bana müdahale ederler herhalde. Hem beni rahatsız ediyor, hem de polisler gelince ''memur bey, emniyeti oyalıyor'' diyor. Çok sinirlerimi bozuyor.

Toplam 43 mesaj

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?