Editörler : oto-danisman-expert
14 Nisan 2021 18:38

lemforder
Aday Memur

Bşr ay sonra mı oluyor yemin zamanı. Bu işi yapan birinin blogu vlogu var mı acaba

14 Nisan 2021 19:44

Mucahıt611
Aday Memur

Bşr ay sonra mı oluyor yemin zamanı. Bu işi yapan birinin blogu vlogu var mı acaba

lemforder, 4 hafta önce - Alıntıya git

Evet bir aydır intibak eğitimi. Ardından okula başlarsın ve gittiğin her gün için eğer ayrılırsan tazminat ödersin.

14 Nisan 2021 20:26

lemforder
Aday Memur

teşekkürler bu konuda bilgi edinebileceğim bir kaynak bulamıyorum . önerebileceğiniz bir yer var mı

14 Nisan 2021 20:50

Mucahıt611
Aday Memur

teşekkürler bu konuda bilgi edinebileceğim bir kaynak bulamıyorum . önerebileceğiniz bir yer var mı

lemforder, 4 hafta önce - Alıntıya git

Forumda birçok konu ve subay astsubay komutanlarımız var eğer konuları takip edersen görebilirsin. Veya buraya da yazabilirsin gören biri illa ki olur.

03 Mayıs 2021 12:49

Tomsawyer
Aday Memur

Muhtemelen ekim ortası sonu gibi ilan gelecektir. Bu sene işleyen süreci 1 ay daha erken takip ederek süreç işler.

03 Mayıs 2021 13:07

KaradenizliUsak
Aday Memur

ALES açıklanmadan öğretmen mühendislik ilanı gelmez o ilanda muhariplerden önce geliyor fikir vermesi açısından söylüyorum tahminimi

03 Mayıs 2021 21:13

Sayin bey 06
Memur

ALES açıklanmadan öğretmen mühendislik ilanı gelmez o ilanda muhariplerden önce geliyor fikir vermesi açısından söylüyorum tahminimi

KaradenizliUsak, 1 hafta önce - Alıntıya git
Maliye bölümü mezunu hangi öğretmenlik branşına başvurabilir ayrıca ales dışında yds şartı ya da yüksek lisans yapmış olma şartı varmıdır acaba bu konuda bilgi verebilirmisiniz biraz maliye mezunuyum öğretmen sınıfına hangi şartlarda başvurabilirim ?
03 Mayıs 2021 23:45

Harbiyeliii
Aday Memur

Bunları düşünme kpss çalış sıralamaya girmeye bak

09 Mayıs 2021 03:20

Odrys

İlanlar geldiği zaman edebiyat öğretmenliği için başvuracak var mı arkadaşlar? Ales'li veya kpss'li ilana.

09 Mayıs 2021 16:24

SEKÜLER
Aday Memur

Bekçi alır gibi dışarıdan subay alınmasın..Eski sistem çok daha iyiydi..

09 Mayıs 2021 16:39

süleyman111
Şef

Bekçi alır gibi dışarıdan subay alınmasın..Eski sistem çok daha iyiydi..

SEKÜLER, 2 gün önce - Alıntıya git

Eskidende dışarıdan alım oluyordu. Bide eski sorunlar olmasın diye yarı dış yarı akademi tarzı alınıyor.

10 Mayıs 2021 17:07

Tomsawyer
Aday Memur

Kontenjan kaç olur, kpss' de taban puan kaç olur acaba? Bir de açılacak sınıflar da önemli tabii.

Toplam 32 mesaj