Editörler : "eskiyara"Pangaea
13 Nisan 2021 08:35

İlkokul öğretmenlerine aşı açılırken idareciler neden üvey evlat muamelesi görüyor?

Dün itibariyle ilkokullarda çalışan öğretmenlere aşı randevusu verilmeye başlandı fakat idareciler sanki okula gitmiyor, öğrenciyle, veliyle muhatap olmuyor, günde 8 saat mesayi yapmıyor gibi aşı grubunun dışında bırakılmış durumda. Sağlık personeline aşı yaparken başhekimlere, hastane yöneticilerine aşı yapılıp okullara gelince yapılmaması çok yanlış. Memurlar.net ten bu durumu anasayfaya taşımasını istiyoruz. Lütfen destek verelim arkadaşlar.

61mehmet27
Aday Memur
13 Nisan 2021 09:04

aynenn vallahi komikk

61mehmet27
Aday Memur
13 Nisan 2021 09:10

bir okulda 70 tane öğretmnen aşılanıyor..ama 3 idareciye aşı yok..idarecinin muhatap olmadığı kimse var mı..öğrenci öğretmnen veli kantnci kapı pencre tarcisi vs vs vs..

kalkanli
Kapalı
13 Nisan 2021 09:13

saçmalığın daniskası. hangi zihniyet idarecileri dışarda bıraktı. yazıklar olsun.

cem_uar
Şube Müdürü
13 Nisan 2021 09:17

şeytan diyor yakalan en hafifinden coronaya. yat evde. sonra kimin acil yazıya cevabı varsa, kimin ek ders vb işleri varsa, kimin okulda şu sorun bu sorun işleri varsa gelsin uğraşsın. öğretmenlerin çoğu online biz okulda.

cem_uar
Şube Müdürü
13 Nisan 2021 09:18

üstüne aşı maşı hakgetire.

61mehmet27
Aday Memur
13 Nisan 2021 09:20

bu çok saçma bir durumm gerçektenn..idareci hep okulda pandemi boyunca öğretmen uzaktan eğitim yaparken de idareci okuldaydı şimdide öyle..

UcaS
Genel Müdür
13 Nisan 2021 10:10

Rehberciler ne durumda?

Onlarında ders durumları oFline, onlara bişicik olmaz, Ama arkalarında Ziya Selçuk var. Sırtları kalın yani.

braveheart1234
Daire Başkanı
13 Nisan 2021 10:33

Ne kötü insanlarsınız ya birlikte mesai yaptığın arkadaşına laf atıyorsun utan biraz.

Covid'den ölsek mutlu olursunuz herhalde.

Psikolojik danş/rehb öğrt ve idarecilerin aşılanmaması büyük fiyasko olur. Bizler de full okuldayız, görüşme yapıyoruz. İdare sürekli iletişim halinde 8-5 hatta çok daha fazla okulda duruyorlar. Bu kabul edilemez.

UcaS, 3 yıl önce

Rehberciler ne durumda?

Onlarında ders durumları oFline, onlara bişicik olmaz, Ama arkalarında Ziya Selçuk var. Sırtları kalın yani.

Kagiş
Müsteşar
13 Nisan 2021 10:44

Ne zaman öz evlat muamelesi gördünüz ki!?))

61mehmet27
Aday Memur
13 Nisan 2021 11:46

teknik bir hata mı acaba die düşünmeden edemyr insan

UcaS
Genel Müdür
13 Nisan 2021 12:14

Ufak at, civcivler de yesin.

61mehmet27
Aday Memur
13 Nisan 2021 12:24

teknik bir hata düzeltilecektr bnce..çünkü boyle saçmalık olmaz

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
13 Nisan 2021 14:26

Yahu idareci kimle muhatap oluyor Allah aşkına odalarından çıkmıyor çay kahve içerken mi bulaşacak virüs:)) Komik olmayın görende sürekli veliler ve çocuklar okula geliyor sanır ben ortaokuldayım idareciler sırayla geliyor bezen gelmiyor gelse de odasından çıkmıyor nasıl olurda derse giren kişilerle bir tutulmak istersiniz!...

ay_giz
Aday Memur
13 Nisan 2021 16:35

Kesinlikle katılıyorum. Hele ki Suriye göçmen kampında idareci iken ki normal okullar gibi değil veliler sürekli okulda Öğrenciler herkesle iç içe. Giriş çıkışlarda sürekli yüz yüze kimlik okutuyoruz çok saçma çooook
61mehmet27, 3 yıl önce

bu çok saçma bir durumm gerçektenn..idareci hep okulda pandemi boyunca öğretmen uzaktan eğitim yaparken de idareci okuldaydı şimdide öyle..

selo71
Şef
13 Nisan 2021 16:46

Bu kararı verenler, Okul İdarecilerinin ne iş yaptıklarını, bilmiyorlar, yabancılar. Belli!!!

wulfgarop
Daire Başkanı
13 Nisan 2021 18:56

İdarecilere aşı tanımlaması yapılmış diye mesaj geldi gruptan. Bende hala gözükmüyor ama bazı arkadaşlarımız randevu almışlar.

adakızı
Genel Müdür
13 Nisan 2021 23:06

Ben de bunu yazmak için gelmiştim

wulfgarop, 3 yıl önce
İdarecilere aşı tanımlaması yapılmış diye mesaj geldi gruptan. Bende hala gözükmüyor ama bazı arkadaşlarımız randevu almışlar.

tuncay59
Şef
15 Nisan 2021 07:59

İdarecilerin sendikası belli, merak etmeyin unutmazlar sizi.Pek çalıştığınız da söylenemez aslında, öğretmenlerden sonraya bırakmaları daha doğru olur.

15 Nisan 2021 11:17

Aşı olacak kişi bilgileri sistemden çekiliyor. Görevi sınıf öğretmeni olanlar sisteme düşüyor. MEB Sağlık Bakanlığına liste falan göndermiyor yani. MEBBİS ile e-Devlet arasında gelişiyor olay. Orada idarecilerin de sisteme dahil edilmesi gerekirdi.

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi