Editörler : gubaz
14 Nisan 2021 01:30   

Hem Müdür Yardımcılığına Hem de Müdür Başyardımcılığına Neden Başvuramıyoruz ?

Her ikisine de başvuru yapmamız gerekirken neden ikisinden birini seçmek zorunda kalıyoruz.

14 Nisan 2021 08:39

srknyln
Aday Memur

2 ayrı/farklı kadroya aynı anda başvurmak sizce adil mi hocam? İkisinden birini tercih edeceksiniz doğal olarak.

14 Nisan 2021 10:32

cemol
Genel Müdür

hep bana hep bana olmaz yrd mi olacan başyrd mi

14 Nisan 2021 12:29

001sosyolog
Aday Memur

Bu ne ac gözlülük kardeşim. Hasbel kader ıdareci olmuşsun. Sınavsız puansız. Halen kem küm

14 Nisan 2021 15:04

emirsezgin
Memur

Bu ne ac gözlülük kardeşim. Hasbel kader ıdareci olmuşsun. Sınavsız puansız. Halen kem küm

001sosyolog, 4 hafta önce - Alıntıya git

nerden biliyorsunuz sınavsız puansız idareci olduğunu ?

bu sene yeniden görevlendirmeye tercih yapacaklar 2016 Müdür Yardımcılığı sınavına göre ataması yapılanlar..

Ne inha, ne EK-2, ne de mülakat.. Sadece sınav puanı ile idareci oldu bu arkadaşlar..

14 Nisan 2021 16:50

vegan
Aday Memur

Bir ilçe de 5 müdür yardimciligi 1 müdür baş.yardimciligi varsa Md.basyardimciligini yazan elindekinden olabilir. İsteyen ikisini de yazıp puanı yüksek olan tercih önceliğine gitmeliydi. bu haliyle ilginç olmuş

14 Nisan 2021 23:07

MfatihT
Aday Memur

2016 yılında Yazılı Sınavla gelen kişilere mi bu itham 👏

14 Nisan 2021 23:09

fuzuli6666
Aday Memur

Hocam haddini bilmeyi öğren öncelikli olarak. Ben sınavsız olarak atanmış değilim sadece yazılı puanı ile atandım mülakatsız. Dereceye girerek. Benim anlatmaya çalıştığım şu: Burada bir hocamın da dediği diyelim bir müdür başyardımcılığı on tane müdür yardımcılığı var. Sadece Müdür Başyardımcılığına başvursanız riskli davranmış olacaksınız başvurmazsanız sizden çok aşağı bir pauna sahip birisi sizin önünüze geçmiş olacak. Aynı şartlara tabii kadronun ikisine de başvuru yapılabilmesi lazım. Bu durum davalık olur. Bu arada Müdür yardımcılarının Müdür Başyardımcılığına başvurabileceğini bu formda iddia eden de benim. Bununda eninde sonunda düzeleceğini iddia ediyorum. Bir sınava girdiniz diye de dünyayı fethettiğinizi düşünmeyin.

14 Nisan 2021 23:16

fulham02
Memur
Bence her ikisinede başvuru yapilabilmeli.. bu haliyle adil olmamış..
14 Nisan 2021 23:29

babek76
Aday Memur

Her ikisine de başvuruyu bırakın farklı unvana başvuru bile hatalidir.bireysel olarak mahkemelik olanlar olacak göreceksiniz ,müdür yardımcısi baş yrd nin yerine atanacak mahkeme olmaz diyecek ,iptal edecek, mudur yardımcısı arkadaş eldeki bulgurdan olacak ve biz bunu burada yazacağız ,not edin köşeye.il.mem atama muduru diyor ki bakanlık şube müdürü bile bence saçma dedi ama emir böyleymiş.ayrica yönetmelikte mahkeme de ,her şey durabilir bunu da not edin.

14 Nisan 2021 23:50

001sosyolog
Aday Memur

Umarım açıkta kalırsınız. Siz yardımcı olarak atanmisiniz. Basyardimci olmak için yeniden sınava girmeniz gerekirdi. Aslında başvuru hakkı bile açılmamalı bu ac gözlü tiplere. Had bildirmeye gelince. Üsteli olan buyursun gelsin...

Klavye kahramanlığı yapmayın

15 Nisan 2021 00:14

tarhici29
Müsteşar Yardımcısı

Her ikisine de başvuruyu bırakın farklı unvana başvuru bile hatalidir.bireysel olarak mahkemelik olanlar olacak göreceksiniz ,müdür yardımcısi baş yrd nin yerine atanacak mahkeme olmaz diyecek ,iptal edecek, mudur yardımcısı arkadaş eldeki bulgurdan olacak ve biz bunu burada yazacağız ,not edin köşeye.il.mem atama muduru diyor ki bakanlık şube müdürü bile bence saçma dedi ama emir böyleymiş.ayrica yönetmelikte mahkeme de ,her şey durabilir bunu da not edin.

babek76, 4 hafta önce - Alıntıya git

mantıklı

15 Nisan 2021 01:13

insaniçineğitim
Şube Müdürü

Yönetmelikte mudurluk ayri, mudur basyardimciligi ve mudur yardımcılığı ayrı zikredilmis. Basyardimcilikla yardımcılık ayrı unvanlar değil. İlk defa gorevllendirilenler her ikisine de basvurabilecek. Yeniden görevlendirmeler her ikisinin ayrı tutulması doğru değil. Yönetmeliğe de aykırı. Çünkü yonetmelikte mudur basyardimcilari ve mudur yardımcılarıin puan üstünlüğüne gore her ikisine de başvurabilecegi yazıyor.

15 Nisan 2021 01:29

fuzuli6666
Aday Memur

Umarım açıkta kalırsınız. Siz yardımcı olarak atanmisiniz. Basyardimci olmak için yeniden sınava girmeniz gerekirdi. Aslında başvuru hakkı bile açılmamalı bu ac gözlü tiplere. Had bildirmeye gelince. Üsteli olan buyursun gelsin...

Klavye kahramanlığı yapmayın

Arkadaşım kuyruk acın ne senin herkes fikrini paylaşıyor. Klavye delikanlılığı yapan sen misin yoksa nezaket çerçevesinde fikrini paylaşanlar mı?

18 Nisan 2021 11:46

srknyln
Aday Memur

Şimdi şunu düşünmek gerekiyor. memurlar.net haber olarakta yapmış aynı durumu;

Müdür Başyardımcılığı kadrosu malumunuz ek ders olarak müdür yardımcılığından farklı/yüksek. Farklı mali haklara sahip olunan 2 kadro nasıl birbirine eş değer tutulabiliyor?

Ünvanda farklı, mali haklarda farklı.

Eğer bu durumda müdür yardımcıları üst kadro olarak müdür başyardımcılığına başvurabiliyorsa ozaman aynı durum, müdür yard. ve müdür başyard. da müdürlüğe başvuruda bulunabilir. uygulama tamamen bu mantığa yönelik.

Şahsi görüşüm tamamen yanlış bir uygulama. Bu büyük bir problem oluşturacak ve davalık olanlar muhakkak olacak.

18 Nisan 2021 12:14

ebuducane
Şef

Davalık olma konusu epey sıkıntılı gerçekten. Büyük risk.

18 Nisan 2021 18:38

erg10
Memur

Bu haliyle bu atamalar sıkıntılı.....Kesin Davalık

Toplam 16 mesaj