Editörler : Safak Vaktii
15 Nisan 2021 00:10

Aslan9090
Memur
ZAMANAŞIMI ve DANIŞTAY 12. DAİRESİ KARARLARI
Turhan06, 4 hafta önce - Alıntıya git
Bunların hemen hemen hepsini daha önce den okudum...Ve idari mahkeme aşamasında kullanacağım. Teşekkür ederim Biz ihraç edelim , dönmek için uğraşsın niyeti olarak seziyorum...Yine de henüz sözlü savunma vermedim tarih verilmesini bekliyorum...Çıkan sonucu burdan yazacağım
15 Nisan 2021 00:13

Aslan9090
Memur
2019 Aralık ayının 14 ünde göz altına alındım 4 gün sonra bırakıldım çalıştığım kurumda bunu öğrendi ama aradan geçen zamanda bana kurum disiplin soruşturması açmadı Savcılıkta soruşturma devam ediyor idari olarak zaman aşımı olustumu acaba göz altına alınma nedenim ihraç olan iş yerinden tanıdığım kişi ile telefon ile konuşmak dan HTS kaydı diye aldılar adlı kontrol ile biraktirlar 17 ay geçti nerdeyse hem adliyeden hem çalıştığım kurumdan bişey çıkmadı disiplin yönünden zaman aşımı nedir acaba ?
milli genç, 4 hafta önce - Alıntıya git
Son yaptığın görüşme 14 Aralık 2019 ise ve İsnat edilen suçlama bu görüşme ye dayanarak verilecek se ceza verme zamanaşımı 14 Aralık 2019 dur.. Bu 657 sayılı Devlet memurları kanuna göre bir ceza talep edilmesi durumunda geçerlidir.... Bu görüşme kapsamında adli bir ceza alır ve terör örgütleri ile herhangi bir irtibat iltisak375 sayılı KHK nın geçici 35 maddesine istinaden bir meslekten yahut memuriyet den çıkarma cezası için Zamanaşımı süreleri işletilmez diye biliyorum...
15 Nisan 2021 00:21

Turhan06
Şube Müdürü
Bunların hemen hemen hepsini daha önce den okudum...Ve idari mahkeme aşamasında kullanacağım. Teşekkür ederim Biz ihraç edelim , dönmek için uğraşsın niyeti olarak seziyorum...Yine de henüz sözlü savunma vermedim tarih verilmesini bekliyorum...Çıkan sonucu burdan yazacağım
Aslan9090, 4 hafta önce - Alıntıya git
Geç gelen adalet de adalet olmuyor işte malesef...
15 Nisan 2021 03:18

azmah
Şef

Beyler aynı konu başlığını üç dört defa açıp neden aynı şeyleri tartışıyorsunuz üstelik aynı kişiler aynı cümlelerle aynı örneklerle açıklıyor

Toplam 24 mesaj

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?