Editörler : Kubil ay
17 Nisan 2021 17:58

TheEqualizer
Aday Memur

Kardeşim tebrik ederim. Kazandın mı? İntibak için mi bekliyorsun? Maalesef benim olmamıştı polisliğe yöneldim. Bakalım neler olacak.

MKACA, 3 hafta önce - Alıntıya git

yedekteydim bro piyade sınıfı geliyor allahın izniyle. hayırlısı olsunn kardesimm

17 Nisan 2021 18:23

MKACA
Aday Memur

yedekteydim bro piyade sınıfı geliyor allahın izniyle. hayırlısı olsunn kardesimm

TheEqualizer, 3 hafta önce - Alıntıya git

Çok sevindim. Hak yememek için tercih etmemiştim kara kuvvetlerini. Puanım tutmasına rağmen çok isteyen gitsin demiştim. Bencil olmamak gerek. Bazen her şey para değildir. Sevdiğin ve tercih ettiğini yapman gerekir. Ömür boyu o meslek için ter dökeceksin. Mesai yaparken ayaklar geri geri gitmemeli. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim :)

17 Nisan 2021 18:38

TheEqualizer
Aday Memur

Çok sevindim. Hak yememek için tercih etmemiştim kara kuvvetlerini. Puanım tutmasına rağmen çok isteyen gitsin demiştim. Bencil olmamak gerek. Bazen her şey para değildir. Sevdiğin ve tercih ettiğini yapman gerekir. Ömür boyu o meslek için ter dökeceksin. Mesai yaparken ayaklar geri geri gitmemeli. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim :)

aynenn dostum herkes önce gönul verdıgıı meslegı yapsın. hepimiz için bu yıl guzel kapanır inş yolumuza bakarız

-

17 Nisan 2021 19:14

MKACA
Aday Memur

aynenn dostum herkes önce gönul verdıgıı meslegı yapsın. hepimiz için bu yıl guzel kapanır inş yolumuza bakarız

-

TheEqualizer, 3 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah kardeşim :)

17 Nisan 2021 21:21

pomem7755
Aday Memur

Keşke herkes senin gibi düşünebilse kardeşim
17 Nisan 2021 22:09

MKACA
Aday Memur
Keşke herkes senin gibi düşünebilse kardeşim
pomem7755, 3 hafta önce - Alıntıya git

Eyvallah kardeşim umarım herkes bu şekilde hareket edebilir. Gençler olarak zorluklarla mücadele ediyoruz. Bu sıkıntılı zamanlar gelir geçer. Hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun :)

Toplam 26 mesaj