Editörler : gubaz
15 Nisan 2021 11:32   

Müdür yardimcisi olup da bu atamada basyardimciliga başvuru yapan var mi

Arkadaşlar müdür yardımcısı olup bu başvuruda basyardimciliga başvuru yapıp onaylama işlemlerini yapan var mı. hata veriyor mu sistem

15 Nisan 2021 16:48

coshuva
Genel Müdür
Müdür Yardımcısıyken müdür baş yardımcılığı yada başka bir yere tercihte bulunmak bu yönetmeliğe göre çok büyük risk. Kendi yerinizden olabilirsiniz.
15 Nisan 2021 16:51

vegan
Aday Memur
Müdür Yardımcısıyken müdür baş yardımcılığı yada başka bir yere tercihte bulunmak bu yönetmeliğe göre çok büyük risk. Kendi yerinizden olabilirsiniz.
coshuva, 4 hafta önce - Alıntıya git

O riski alıp da başvuru yapanlari sistem onaylıyor mu, diye soralım o zaman

15 Nisan 2021 18:47

besyo288
Aday Memur

ben basvurdum bir sıkinti olmadi

15 Nisan 2021 19:13

Team Star
Aday Memur
Yanlış arkadaşlar ikisi ayrı kademe
15 Nisan 2021 19:37

sense21
Aday Memur

ben basvurdum bir sıkinti olmadi

besyo288, 4 hafta önce - Alıntıya git

Okulunuz ne tür bir okul ? Lise mi ?

15 Nisan 2021 23:38

tarhici29
Müsteşar Yardımcısı

Bence iptal olan şube müdürlüğüne döner dava açılırsa nasılsa sıkıntısız devam ediliyor iptal edilse ne olacak .

15 Nisan 2021 23:42

coshuva
Genel Müdür

O riski alıp da başvuru yapanlari sistem onaylıyor mu, diye soralım o zaman

vegan, 4 hafta önce - Alıntıya git
Tabiki başvuru yapabilirsiniz. Ancak kendi yerini tercih edenlere artı 5 puan veriliyor. Bunun verilme sebebi halihazırda mevcut görev yapan personeli korumak. Diğer türlü siz kendi yerinizi değil de başka bir yeri yada görev süresi sizin gibi dolmuş başka bir idarecinin okulunu yazarsanız ya siz yada yerini yazdığınız idareci açıkta kalabilir. O yüzden dikkatli tercih yapmakta fayda var
16 Nisan 2021 11:37

kajmeran86
Şef

2020 Eylül de müdür yardımcısı olarak göreve başladım. 2021 de yapılan sınava girdim. Kurumu değiştirmek istiyorum. Müdür yardımcılığına başvuru yapabilir miyim tekrardan* Yoksa md başyardımcılığına mı başvuru yapacağım ?

Toplam 8 mesaj