Editörler : lazuk
13 Haziran 2021 12:28

Lilith2634
Aday Memur
Belge teslimini asıl adaylar tek mi yapıyor yoksa yedek adaylar da belgeyi verip boş pozisyon açılmasını mı bekliyor
Sukranozdmr, 2 ay önce - Alıntıya git

Verilen sürede yalnızca asiller evrak teslim edecek. Yedekler boşluk olması durumunda arandiklarinda evrak teslim edecekler.

13 Haziran 2021 12:43

Sukranozdmr
Aday Memur

Verilen sürede yalnızca asiller evrak teslim edecek. Yedekler boşluk olması durumunda arandiklarinda evrak teslim edecekler.

Lilith2634, 2 ay önce - Alıntıya git
Tşk ederim
14 Haziran 2021 22:31

Uye2703
Aday Memur

Icisleri bakanliginda sozlesmeli buro personeli olarak baslayip daha sonra saglik bakanligina kendi bransimdan atanip gecis yapabilirmiyim arkadaslar onemli

14 Haziran 2021 22:41

işsizbirivar
Aday Memur

Icisleri bakanliginda sozlesmeli buro personeli olarak baslayip daha sonra saglik bakanligina kendi bransimdan atanip gecis yapabilirmiyim arkadaslar onemli

Uye2703, 2 ay önce - Alıntıya git

geçersin çünkü kendi bölümün üst ünvan

15 Haziran 2021 01:56

Hallolur
Aday Memur

Benim bildiğim kadarıyla sözleşmeliyken böyle birşey yapamıyorsun. Hatta kurumdan ayrılıp 1 yıl süre geçmesi gerekiyor başka bir kuruma geçebilmek için. Alım ilanlarında genelde böyle yazıyor.
15 Haziran 2021 08:33

Niypar
Şef

Sözleşmeliden sözleşmeliye geçişte meslek olarak geçiliyorsa eğitimin gerekliliği diye bi maddeydi galiba bekleme süresi yok ama bunu yapmayın sağlık bakanlığına geçeceksiniz bu kurumları işgal etmeyin 3 senedir izinsiz tek personel çalışıyorum işiçleri bakanlığında içişlerinde ciddi personel eksikliği var torpille girseniz belki kul hakkı olmaz allah bilir ama böyle yaparsanız mevcut çalışanı yıpratıp onun hakkına girersiniz ömür boyu

15 Haziran 2021 10:53

Emrah99
Aday Memur

Bence kpss puanın kendi mesleğine atanman için yeterliyse birkaç ay daha sabret. Sonra bir de geçiş yapmaya çalışmakla uğraşma.
16 Haziran 2021 20:05

Niypar
Şef

Kastamonu kazanan büro personeli görüyorsan bana mesaj atabilirmisin

16 Haziran 2021 20:19

Mormenekşe0
Aday Memur

Sözleşme imzalamaya ne zaman çağırırlar ?

16 Haziran 2021 23:21

Tseyma

Büro personelliği için yerler nerde açıklanıyor kazandığımız ilin valilik sitesinde mi yoksa içişleri bakanlığında mı yine

17 Haziran 2021 10:52

Göksu9
Aday Memur

Sözleşme imzalamaya ne zaman çağırırlar ?

Mormenekşe0, 2 ay önce - Alıntıya git
Merkez mi, taşra mı?
17 Haziran 2021 10:53

Mormenekşe0
Aday Memur

Taşraa

17 Haziran 2021 11:04

Göksu9
Aday Memur

Taşraa

Mormenekşe0, 2 ay önce - Alıntıya git
Benim merkez belge tesliminde temmuz ilk haftasına kadar atama onayı verilir ardından size tebligat gelecek aynı şehirse ertesi gün başka sehirse 15 gün için başlayacaksınız dedi. Taşra aynı mı bilmiyorum
07 Temmuz 2021 00:25

çiçek miçek
Aday Memur

balıkesir büro yedek 2 deydim. bugün aradılar evrak teslimi yapacağım yarın. bana sıra gelmez diyordum çok şaşırdım. evrak tesliminde diploma e devletten çıkarılıp verildiğinde kabul ediliyor mu????? BİLEN ARKADAŞLAR YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM. NOTER ONAYI GEREKİYOR MU?????

07 Temmuz 2021 02:10

BayBos34
Aday Memur

balıkesir büro yedek 2 deydim. bugün aradılar evrak teslimi yapacağım yarın. bana sıra gelmez diyordum çok şaşırdım. evrak tesliminde diploma e devletten çıkarılıp verildiğinde kabul ediliyor mu????? BİLEN ARKADAŞLAR YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM. NOTER ONAYI GEREKİYOR MU?????

çiçek miçek, 4 hafta önce - Alıntıya git

Sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben de diplomanın fotokopisini götürmüştüm hiç aslını sormadılar

07 Temmuz 2021 10:21

çiçek miçek
Aday Memur

Teşekkür ederim

07 Temmuz 2021 10:47

AptallarYorumYazmasn
Aday Memur

Vereceğiniz en fazla 50 TL olur hatta 3'lüsüne 80 TL vermiştim, ben birkaç fotokopi noter onayı yaptırmanızı tavsiye ederim. Nerede lazım olacağı belli olmaz

07 Temmuz 2021 11:52

Elktrkmüh.
Aday Memur

e devlet mezuniyet belgesi kabul ediliyor.

15 Temmuz 2021 08:30

memur98765
Aday Memur
Benim merkez belge tesliminde temmuz ilk haftasına kadar atama onayı verilir ardından size tebligat gelecek aynı şehirse ertesi gün başka sehirse 15 gün için başlayacaksınız dedi. Taşra aynı mı bilmiyorum
Göksu9, 2 ay önce - Alıntıya git

Ankara merkez başladınız mı acaba ?

Toplam 99 mesaj

ANKET
Türkiye'nin yangınla mücadelesini nasıl buluyorsunuz?