Editörler :
19 Nisan 2021 05:22   

Üniversite Hastaneleri vs Devlet Hastaneleri
Merhabalar. Atama bekleyen ortaöğretim mezunu hemşireyim. 86 puan aldım ve sıralamam 2133. Üniversite hastanelerine başvurmalımıyım ? Sağlık bakanlığı atamalarından ayıran özellikleri nelerdir hiç bir bilgim yok yardımcı olurmusunuz ? 3+1 sistemi var mı ? Başka yere tayin isteyebiliyor muyum ? Ösym atamalarıyla bu üniverste atamalarının eksikerini ve artı yönlerini anlatabilirmisiniz ona göre yolumu çizeceğim. Benim için ciddi bir konu. Ne yapmalıyım ?
19 Nisan 2021 10:51

hsnd
Müsteşar
Üniversiteler tek başına kurumlardır. Tayin olanağınız bulunmaz. Kadrolu atanırsanız ancak nakille kurum değiştirebilirsiniz ancak Sözleşmeli atandığınızda nakil imkanınız da olmaz. Çakılı kalırsınız. Sağlık bakanlığı gibi başka şehir ya da bölgelerde birimleri bulunmuyor çünkü.
19 Nisan 2021 13:29

husaysem066
Aday Memur
Üniversiteler tek başına kurumlardır. Tayin olanağınız bulunmaz. Kadrolu atanırsanız ancak nakille kurum değiştirebilirsiniz ancak Sözleşmeli atandığınızda nakil imkanınız da olmaz. Çakılı kalırsınız. Sağlık bakanlığı gibi başka şehir ya da bölgelerde birimleri bulunmuyor çünkü.
hsnd, 3 hafta önce - Alıntıya git
3+1 var mı yani kadroya geçmr imkanın varmı yoksa sözleşmelimi kalırım
19 Nisan 2021 15:44

hsnd
Müsteşar
3+1 var mı yani kadroya geçmr imkanın varmı yoksa sözleşmelimi kalırım
husaysem066, 3 hafta önce - Alıntıya git
O konuda bilgim yok maalesef.
19 Nisan 2021 21:57

agizdis
Şef

üni hastanelerinde kadro yok sözleşmeli oluyorsun sonsuza dek , sonsuz+sonsuz sistemi var aynı yerde çalışıyorsun hep , yoğunluğu çok var diyenlere bakma öyle şehirler var ki devlet hastanelerinde oturacak zamanın olmuyor , ama puanın iyi bence bakanlığı beklemelisin

Toplam 4 mesaj