Editörler :
19 Nisan 2021 23:41   

Arkadaslar şehirlerin tavsiyesini istiyorum yardim lutfen
İyi aksamlar arkadaslar Adana=Afyonkarahisar= Ankara= Antalya= Ardahan= Aydın= Balıkesir= Bartın= Bilecik= Bolu= Burdur= Bursa= Çanakkale= Çankırı= Çorum= Denizli= Düzce= Elazığ= Erzincan= Eskişehir= Gaziantep= Giresun= Gümüşhane= Isparta= İstanbul= İzmir= Kahramanmaraş= Karabük= Kastamonu= Kırşehir= Kocaeli= Kütahya= Manisa= Mersin= Muğla= Muş=Ordu= Sakarya= Samsun= Sinop=Sivas= Tekirdağ= Trabzon= Uşak= Van bu şehirlerden birine tercih verecem tavsiyelerde bulunurmusunuz hayat yasantisi olarak sosyallik maddiyat olarak v.b.
20 Nisan 2021 01:01

Emirzeynp
Şef

Birbirinden farklı onca il saymissin hocam hepsinin artısı eksisi var, sen seçenekleri azaltıp, ne istediğini daha net belirtip o şekilde sor

20 Nisan 2021 03:53

agizdis
Şef

Ankara iyidir memur kenti çukurambar tarafında biraz abartıyorlar kirayı ama en elit yerdir , yenimahalle sincan etimesgut tarafları genekde memur kesimdir bi de son bi şey vip marrakesh candır

22 Nisan 2021 13:38

GondoL58
Aday Memur

hepsini iyi bilirim. Bu arada hangi kurum olduğunu söyle daha ayrıntılı bilgi vereyim.

Ben Sivas' lıyım tavsiye ederim. Denizli' de 10 yıl kaldım yaz sıcağı çok onun harici çok güzel

Kahramanmaraş güzel, Trabzon da güzel, Büyükşehirlerden sadece İzmir derim. Doğu illerinde Muş çok iyidir.

23 Nisan 2021 22:27

sosyal hizmet adayı
Aday Memur

hepsini iyi bilirim. Bu arada hangi kurum olduğunu söyle daha ayrıntılı bilgi vereyim.

Ben Sivas' lıyım tavsiye ederim. Denizli' de 10 yıl kaldım yaz sıcağı çok onun harici çok güzel

Kahramanmaraş güzel, Trabzon da güzel, Büyükşehirlerden sadece İzmir derim. Doğu illerinde Muş çok iyidir.

GondoL58, 2 hafta önce - Alıntıya git

abi özelden mesaj atıp numaranı paylaşırmsın

25 Nisan 2021 00:01

Babacan5959
Aday Memur
Ustam bisey soracaktım 4b limi olacaksınız tayin vb bir durum mu? Bende 4b ye geçmek istiyorum elektrik dağıtım şirketindeyim çıkış verirlerse 4b ye geçecek, haklar nasil
Toplam 5 mesaj