Editörler : swat3410

ultraky
Memur
30 Nisan 2021 17:09

Kamu görevlilerine kimliğiyle seyahat serbest oldu. Sıkıntı olmaz artık

30 Nisan 2021 18:44

gölbaşına gelip yapmadımı geçen sene ahahahahha
emareci, 3 yıl önce
Müdür elmadağ çıkışa gelecek denetleme yapacak :)))

ByDaBa
Aday Memur
30 Nisan 2021 19:57

Bunu nerden çıkardınız
ultraky, 3 yıl önce

Reco54
Şube Müdürü
30 Nisan 2021 20:53

Zorunlu gorev geregi il disina cikicaklar gorev belgesi ve kimligi ile gidebiliyor. Zorunluuuuuuu
ultraky, 3 yıl önce

ultraky
Memur
01 Mayıs 2021 01:54

Şehirler arası seyahat eden arkadaşlarımız buraya yazabilirmi. Bu sıkıntı olurcuların susması lazım biraz

emareci
Şef
01 Mayıs 2021 02:00

Katılıyorum
ultraky, 3 yıl önce

Şehirler arası seyahat eden arkadaşlarımız buraya yazabilirmi. Bu sıkıntı olurcuların susması lazım biraz

emareci
Şef
01 Mayıs 2021 10:40

Yok mu giriş çıkış yapan bir meslektaş

13.donem
Şube Müdürü
01 Mayıs 2021 19:07

Benim arkadas dun gitti bir sorun olmamis ben saglikciyim bu sekilde bile sorun olcagini dusunmuyorum siz polis olarak neden cekiniyorsunuz kim ne diyecek polis polise ceza yazacaksa yasamayalim yani

emareci, 3 yıl önce
Yok mu giriş çıkış yapan bir meslektaş

Smokinli
Memur
01 Mayıs 2021 19:35

Genelgede izin verecek makam ve izin verilecek sebepler belli, bu sekilde bir mazereti olan zaten iznini alip yoluna çıkar, herkes işini layığıyla yapmalı, hastanede sıra beklerken senden çok sonra gelen bir hastane personeli veya yakını senden önce girdiğinde sitem edip adalet bekliyorsan, bulunduğun konuma göre şekil almayacaksın, adalet herkese lazım

koruma1903
Şef
01 Mayıs 2021 23:02

6 aydır izine çıkmıyorum kardeşim bin bir zorlukla bayram için izin alabildim ne yapayım onda da memlekete gideceğim mecburen eşimle. Bu kadarını da hak ediyoruz sanırım..
Smokinli, 3 yıl önce
Genelgede izin verecek makam ve izin verilecek sebepler belli, bu sekilde bir mazereti olan zaten iznini alip yoluna çıkar, herkes işini layığıyla yapmalı, hastanede sıra beklerken senden çok sonra gelen bir hastane personeli veya yakını senden önce girdiğinde sitem edip adalet bekliyorsan, bulunduğun konuma göre şekil almayacaksın, adalet herkese lazım

emareci
Şef
01 Mayıs 2021 23:14

Güven meselesi ne yazık ki insanlar birbirine güvenemiyor
13.donem, 3 yıl önce

Benim arkadas dun gitti bir sorun olmamis ben saglikciyim bu sekilde bile sorun olcagini dusunmuyorum siz polis olarak neden cekiniyorsunuz kim ne diyecek polis polise ceza yazacaksa yasamayalim yani

ultraky
Memur
02 Mayıs 2021 01:16

Bugün adanaya geldim hiç bir sıkıntı olmadı

Derbede
Memur
02 Mayıs 2021 01:44

Seyahat izin belgesi aldım fakat belirttiğim plaka ile seyahat etmeyeceğim herhangi bir sorun olur mu? 199 arıyorum durumu belirtmek için fakat hat düşmüyor ya da açılmıyor.

alpturk_64
Şef
03 Mayıs 2021 14:39

Bu madde diğer kamu görevlileri için. Asker polis için değil. Yanlış yorumlamışsın

ByDaBa, 3 yıl önce
"Sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulanacağı günlerde istisna kapsamında olduğunu belgelemek ve muafiyet nedeni/güzergahı ile sınırlı olmak kaydıyla" deniliyor. Yani kimlikle Seyahat sona erdi diye yorumuyorum

armalyon
Aday Memur
09 Mayıs 2021 17:13

Var mı seyahat eden arkadaşlar

koruma1903
Şef
09 Mayıs 2021 17:42

Ben ailemle seyahat ettim hiç sorun yaşamadım bilginize..
09 Mayıs 2021 21:20

Arkadaşlar izin belgesi alın. Jandarma heryerde ceza yazıyor bilginize. Belki polisler müsade ediyor ama akşama kdr bi sürü şikayet geliyor jandarma ceza yazdı seyahat izni yok diye. Bnden söylemesi

ultraky
Memur
09 Mayıs 2021 23:15

Banada jandarma denk gelirse yapacağımı biliyorum

EL CHAPO
Genel Müdür
10 Mayıs 2021 01:09

jandarmaninda yazacagini sanmam ama yazarsa isgüzarlik etmis olur .

gorev belgesi de tam sacmalik. .

zaten e devletten form cikariliyor . ne diye kagida yazdirip birde isverenden imzalatin deniyor .

tam bir sacmalik

gorev kagidinda vardiya cizelgesi bile yok. sadece calisan geciyor. yani izinli gununuzde dolasmaya ciksanizda o gun calistiginiz kagitta falan yazmiyor .

buyuksehirlerde zaten sokaklarda kadinli cocuklu kisiler yolda dileniyor . hani nerde yasak ??? ara sokaklar desen herkes disarda ..

market saati 10-17 arasi park bahceler dolu millet guneslenmeye cikiyor :D

hani nerde cevirme .

anca saat 7-8 den sonra gostermelik denetim

yersen

Polis6031
Şef
10 Mayıs 2021 01:15

Jandarma bize hep denk geliyo zaten de sıkıntı çıkarmaz polis hayırlı yolculuklar der geçer ama jandarmaya denk gelirsen yazıyo polislere duydum.jandarmanın bizle derdi ne çözemedim gitti
ultraky, 3 yıl önce

Banada jandarma denk gelirse yapacağımı biliyorum

Toplam 117 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi