Editörler : F16 Gökçen
28 Nisan 2021 18:04

İkinci üniversite iktisat

İkinci üniversite kapsamında okunan iktisat/işletme bölümleri açıköğretim mi

matesahin
Aday Memur
28 Nisan 2021 21:21

Evet açık öğretim. Yanlız şunuda söylemeden geçemeyeceğim , başka bölüm mü kalmadı işletme iktisat bölümlerinden vazgeç onun yerine bunların alt dalları olan uluslararası ticaret ve lojistik veya havacılık yönetimi okuyun. Nacizane tavsiyemdir.

Noonoo
Aday Memur
28 Nisan 2021 23:23

Adı üstünde ikinci üniversite hobi olarak okumayı düşünüyorum zaten bir mesleğim var.teşekkürler yine de

matesahin, 3 yıl önce
Evet açık öğretim. Yanlız şunuda söylemeden geçemeyeceğim , başka bölüm mü kalmadı işletme iktisat bölümlerinden vazgeç onun yerine bunların alt dalları olan uluslararası ticaret ve lojistik veya havacılık yönetimi okuyun. Nacizane tavsiyemdir.
29 Nisan 2021 07:55

En basitinden başlayarak iktisatçı Mahfi Eğilmez'in kitaplarını oku bence.Bu bölümde öğreneceklerinden çok daha fazlasını öğrenirsin.

Noonoo, 3 yıl önce

Adı üstünde ikinci üniversite hobi olarak okumayı düşünüyorum zaten bir mesleğim var.teşekkürler yine de

29 Nisan 2021 15:11

Neden her şeyi kamuya yönelik düşünüyorsunuz?
matesahin, 3 yıl önce

matesahin
Aday Memur
29 Nisan 2021 16:16

Bu saydığım bölüm mezunlarına kamuda 1 ihtiyaç varken özel de 1000 ihtiyaç var. Yanlış anlamışsın beni.
nasilolacakbuisler, 3 yıl önce
Neden her şeyi kamuya yönelik düşünüyorsunuz?

irlandali7
Aday Memur
22 Mayıs 2021 19:04

ben de örgün 4 yıllık ibbf bitirdim ama iktisat içinde uhde kaldığı için okuyorum notlarımı yüksek tutmayı hedefledim lakin kopya olayı olduğu için 100 ortalama olmadan neredeyse AA düşmüyor. Girersen başarılar dilerim İstanbul Ünivesitesi iktisat da var. İki üniversitenin ders kitaplarına https://yokdersleri.yok.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsin çok daha yararlı olur.

Fatih869
Yasaklı
31 Mayıs 2021 11:47

hobi olarak okuyorsan isg falan oku işine yarasın

revenge881
Memur
01 Haziran 2021 09:26

Neden peki hocam? KPSS'den dolayı mı?

matesahin, 3 yıl önce
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi