Editörler : crops35
28 Nisan 2021 18:47   

izmir zabit katipligi klavye sinavi

İZMİR ADLİYESİNDE 27 NİSANDA 28. GRUPTA KLAVYE SINAVINDA EKRAN GİDİP GELDİ VE YAZI BOYUTU BÜYÜDÜ ZAMANIMIZDAN ÇALINDI VE MAĞDUR OLDUK BENİMLE AYNI SORUNU YAŞAYANLAR VARSA YAZSIN TOPLANIP DİLEKÇE VERELİM SINAVIMIZIN YENİLENMESİ İÇİN

28 Nisan 2021 18:58

Tugcece45
Aday Memur
Yazanların (ben de dahil) hakkını yemek oluyor bu bu yönden hiç baktınız mı ??? Yazanlar ne olacak ???
28 Nisan 2021 19:28

Kayıhan2020
Editor
Personel alımına ilişkin konuları lütfen KPSS forumlarında açın. Konu kpss forumuna taşındı. İkinci olarak konu açarken konu başlıklarını küçük harfle yazın. Tamamı büyük olmamalı. Düzeltildi Üçüncü olarak konu içeriği de küçük harfle olmalı. KPSS forum editörümüz düzeltme yapacaktır. İyi akşamlar.
29 Nisan 2021 21:47

mervedeeem
Aday Memur
Yazanların (ben de dahil) hakkını yemek oluyor bu bu yönden hiç baktınız mı ??? Yazanlar ne olacak ???
Tugcece45, 2 hafta önce - Alıntıya git

Çok bencilce bir yaklaşım fakat bişey demek istemiyorum. Herkes kendi hakkını arasın o zaman. Her ne kadar yazabilmiş de olmasanız burda yapılan teknik hataya karşı bir duruşunuzun olmasını isterdim. Bugün yazabildiniz ama yarın aynı hataya göz yumduğunuz şey yüzünden siz de yazamayabilirsiniz. Adalet Bakanlığını gibi bir kurumun yaptığı büyük bir hata var burada sonuçta gerçek olan bu. Bütün sınava girenlerle aynı şartlarda yazmak hakkımız.

30 Nisan 2021 04:18

Tugcece45
Aday Memur

Çok bencilce bir yaklaşım fakat bişey demek istemiyorum. Herkes kendi hakkını arasın o zaman. Her ne kadar yazabilmiş de olmasanız burda yapılan teknik hataya karşı bir duruşunuzun olmasını isterdim. Bugün yazabildiniz ama yarın aynı hataya göz yumduğunuz şey yüzünden siz de yazamayabilirsiniz. Adalet Bakanlığını gibi bir kurumun yaptığı büyük bir hata var burada sonuçta gerçek olan bu. Bütün sınava girenlerle aynı şartlarda yazmak hakkımız.

mervedeeem, 2 hafta önce - Alıntıya git
Neden bencilce olsun ki hata olduğunu düşünmüyorum her şey olması gerektiği gibiydi ekranım gidip gelmedi yazılar normaldi teknik hata yok olmayan şeye duruş mu sergileyeceğim yarın başıma aynısı gelse sizin gibi kağıdı imzalayıp çıkmam bunu orada komisyonla görüşürüm ekranım gitti falan derim duruşum olur
30 Nisan 2021 12:05

Ruili
Memur

Bilgisayarda herhangi bir sorun olduğunda sakince elini kaldırıp bekleyebilirdin sana yardımcı olacaklardır. Bize öyle demişlerdi olası bir sorun da elinizi kaldırmanız yeterli gerektiği takdirde sınavınız yeniden yapılır gibisinden konuşma olmuştu, geçmiş olsun.

30 Nisan 2021 17:05

mervedeeem
Aday Memur
Neden bencilce olsun ki hata olduğunu düşünmüyorum her şey olması gerektiği gibiydi ekranım gidip gelmedi yazılar normaldi teknik hata yok olmayan şeye duruş mu sergileyeceğim yarın başıma aynısı gelse sizin gibi kağıdı imzalayıp çıkmam bunu orada komisyonla görüşürüm ekranım gitti falan derim duruşum olur
Tugcece45, 2 hafta önce - Alıntıya git

tamam zaten izmirdeki sınava giren herkeste olmadı bu durum sadece bizim grupta oldu ve bizim grubun sınavının yenilenmesi için dilekçe verdik. İzmirde sınava giren herkes için değil. Sizlik bişey yok yani

30 Nisan 2021 17:09

mervedeeem
Aday Memur

Bilgisayarda herhangi bir sorun olduğunda sakince elini kaldırıp bekleyebilirdin sana yardımcı olacaklardır. Bize öyle demişlerdi olası bir sorun da elinizi kaldırmanız yeterli gerektiği takdirde sınavınız yeniden yapılır gibisinden konuşma olmuştu, geçmiş olsun.

Ruili, 2 hafta önce - Alıntıya git

sadece benim bilgisayarda değil kardeşim ben öyle sandım o yüzden imzalanmıştım zaten kağıdı. Sonra sınavdan çıktıktan sonra herkeste olduğunu öğrendim bizim grupta giren sonuçta her türlü haksızlık o grubun sınavı yeniden yapılması lazım. Zaten komisyonun da bu hatadan haberi var ki dilekçe yazsın herkes dediler. Klavye sınavında 5 saniye bile çok önemli 2 kelime yazsa kar.

Toplam 7 mesaj

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?