Editörler : ayşegül bgm
29 Nisan 2021 21:53   

Atama Hakkında İddia

ne kadar doğru bilmiyorum ama bir duyum gördüm duran hoca mı neyse

https://pbs.twimg.com/media/E0KaD7aWEAIPc-Q?format=jpg&name=large

29 Nisan 2021 21:54

aisezreal
Şube Müdürü

linçlemeyin burası bir platform ve bilgiyi sizinle paylaşmak istedim sadece...

29 Nisan 2021 21:54

Sedauys
Memur
Eğer doğruysa bayrama duyurusu olur o zaman. Bayram haftası yapılacak kabine toplantısı ya da bilim kurulu toplantısında açıklarlar
29 Nisan 2021 22:11

ayseberat
Aday Memur

aisezreal, 2 hafta önce - Alıntıya git

İnslalah en kısa zamanda atama olur ve yüzümuz güler herkes haketti fazlasıyla

29 Nisan 2021 22:12

aisezreal
Şube Müdürü

İnslalah en kısa zamanda atama olur ve yüzümuz güler herkes haketti fazlasıyla

ayseberat, 2 hafta önce - Alıntıya git

inşallah hocam çalışan herkes nasibini alır umarım.

29 Nisan 2021 22:16

Ragnar Lorthbrok
Aday Memur

aisezreal, 2 hafta önce - Alıntıya git

Duran hocanın şuana kadar dediği her şey hemen hemen çıktı arkadaşım görüştü galiba bu sene tek alım olacak +20k civarı ve sağlıkta işçi alımı olmayacakmış bu sene tek alım olma durumunu sorunca da onun hakkında bilgi alamadık dedi inşAllah bunlar lafta kalmaz ve kısa zamanda 1-2 haftaya belli olur her şey

29 Nisan 2021 22:17

Ragnar Lorthbrok
Aday Memur

Duran hocanın şuana kadar dediği her şey hemen hemen çıktı arkadaşım görüştü galiba bu sene tek alım olacak +20k civarı ve sağlıkta işçi alımı olmayacakmış bu sene tek alım olma durumunu sorunca da onun hakkında bilgi alamadık dedi inşAllah bunlar lafta kalmaz ve kısa zamanda 1-2 haftaya belli olur her şey

Ragnar Lorthbrok, 2 hafta önce - Alıntıya git

Tek de 20 bin yalnış yazmışım tek alım değil düzeltim.

29 Nisan 2021 22:18

agizdis
Şef

of yaaaa linç yememek için biz bu duyumu söylemedik maşallah herkes öğrenmiş ya

29 Nisan 2021 22:27

Sedauys
Memur
İnşaAllah doğrudur ya ramazan bayramına güzel haberler alırız
29 Nisan 2021 22:29

Öldü
Kapalı

Arkadaşınız kiminle görüştü

29 Nisan 2021 22:30

ayseberat
Aday Memur

Tek de 20 bin yalnış yazmışım tek alım değil düzeltim.

Tahminen kaç alım da 20 bini bulur sayi

29 Nisan 2021 22:32

ayseberat
Aday Memur

Şu mübarek Ramazan ayında güzel haberler alalım insallah tek seferde 20 k alıp ikinci alımda da 20 k alsa hiç fena olmaz sonuçta sağlıkçılar yılı bari en az 40 bini bulsa bu sene içinde ne güzel olur

29 Nisan 2021 22:37

Ragnar Lorthbrok
Aday Memur

Arkadaşınız kiminle görüştü

Öldü, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bizzat Duran hocayı aradı ve duran hocanın bilgi aldığı kişiyle konuştu kendisi de sağlık bakanlığında çalışıyor ama net sayı dile getirmek istemiyor mahçup olmama açısından bana bile net bir şeyler yazmıyor lakin en az tekde 20 k alım olacağını söyledi ve dağılımlarda olan dengesizliğinde farkında olduklarını dile getirdi tekniker/teknisyen açısından. İnş yanılmazlar her zaman doğru tahminde bulundular.

29 Nisan 2021 22:41

Öldü
Kapalı

Bizzat Duran hocayı aradı ve duran hocanın bilgi aldığı kişiyle konuştu kendisi de sağlık bakanlığında çalışıyor ama net sayı dile getirmek istemiyor mahçup olmama açısından bana bile net bir şeyler yazmıyor lakin en az tekde 20 k alım olacağını söyledi ve dağılımlarda olan dengesizliğinde farkında olduklarını dile getirdi tekniker/teknisyen açısından. İnş yanılmazlar her zaman doğru tahminde bulundular.

Hocam inşallah ya

29 Nisan 2021 22:43

Ezgilii
Aday Memur

Hocam peki ne zamana yapacaklarını söylediler mi alımı? Süreç uzun mu yine acaba
29 Nisan 2021 22:49

Ragnar Lorthbrok
Aday Memur
Hocam peki ne zamana yapacaklarını söylediler mi alımı? Süreç uzun mu yine acaba
Ezgilii, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam valla azından cımbızla laf aldım 1-2 hafta içinde alımın bildirilip bayram sonrası alıma çıkılacağını iddia ediyor lakin bakan bile mayıs deyip kasımda olmuşluğu var umut tacirliği yapmak istemem inşallah dedikleri gibi olur da şaşmaz. Hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun :)

29 Nisan 2021 22:53

Ezgilii
Aday Memur

Hocam valla azından cımbızla laf aldım 1-2 hafta içinde alımın bildirilip bayram sonrası alıma çıkılacağını iddia ediyor lakin bakan bile mayıs deyip kasımda olmuşluğu var umut tacirliği yapmak istemem inşallah dedikleri gibi olur da şaşmaz. Hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun :)

Hocam umut iyidir ya ben ısrarla her denene inanmayı tercih ediyorum :) inşallah artık hu denilen tutar :)
29 Nisan 2021 23:25

fizyorex
Daire Başkanı

Atmayın şu zehirli oku yoksa inanırım :((

29 Nisan 2021 23:29

agizdis
Şef

fizyorex, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam oklardan delik deşik olduk valla kaç aydır :)))

29 Nisan 2021 23:31

aisezreal
Şube Müdürü

fizyorex, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam herkes güvenilir bir adam diyor, inşallah doğrudur. Yoksa kafayı yiyeceğiz :)

29 Nisan 2021 23:33

fizyorex
Daire Başkanı

İnşallah gençler atanırsak nasipse hepinizin çayını içmeye gelecem :D

Sizce Aras'tan neden ses çıkmıyor? Beni şüphelendiren o. 235 kişilik alımdan sonra bu kadar kesildi mi arası bakanlıkla

Toplam 64 mesaj

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?