Editörler : ayşegül bgm

Biyologg21
Aday Memur
30 Nisan 2021 11:07

Katılıyorum lütfen tartışmalarını özel aranızda yapın biz sizin saçma laf dalaşlarızı okumak istemiyoruz lütfen bu sitenin admini falan yok mu

Öldü, 3 yıl önce

Böyle birbirinize laf söyleyerek forumdaki kişileride azaltıyorsunuz topu topu 5 10 kişiyiz sen şunu dedin olmadı neden olmadı gibi saçma sapan atar yapmaya gerek yok sonuçta o kişide bakan değil bişi duymuş söylemiş ne kadar doğru olur ne kadar yanlış bekleyip görcez bide hesap sorar gibi konuşmayın rahatsız oldum bu tavrınızdan o yüzden bende fikrimi söylemek istedim

Jagro
Yasaklı
30 Nisan 2021 11:36

Bu kiz mart ayinda nisanda atama olacak deemisti tahmin falan yurutmemisti .ustune basa basa sordugumuzda nisandaa kesinlikle atama olacak olmazsa beni bulun demisti.dun de bu basslik altina da biraz yukarriya giderseen gorursun yinne bilmedigi konuda bak tahmin degil altini ciziyorum kesin bir sekilde konusarak,bu sene iki attama olacak olmazsa beni bulun yazmis bu yazdigini da gorunce isteemsizce sinirlendim .cunku daha oncede ayni ifadeyle kesin bir sekildee konusmustu ve dedikleri yanlis cikti. Burda innsanlara bilmmedigi konularda yaniltici bilgiler veriyorlar insanlar umutlaniyor sonradaa gerceklesmeyince cok uzuluyorlar.boylle bir sey gorursem tabi ki tepkimi gosteririm ve bu seni ilgilendirmez . bu ilk defa yaptigi bir sey degil .tahmin yuruten birilerine hicbir zaman bir sey soylemedim .konuyu bilmedeen gelip burda " hesap sorar " tarzda konusmadan once mevzunun ne oldugunu ogren sonra yargila oldu mu anladin mi kardesim ?
Öldü, 3 yıl önce

Kardeşim burda herkes tahmin yapıyor o arkadaşta nisanda olur herahkde demiş şimdi niye bu kadar yükseldin onu anlamadım herkes istediği şekilde tahmin yapma özgürlüğü var.

tdsli genç
Yasaklı
30 Nisan 2021 11:40

Sapllaaaa yine sallamalar başlamış ben agustos dan aşağı olmaz diyorum

Jagro
Yasaklı
30 Nisan 2021 11:43

Bende senin su yazdiklarindan rahatsiz oldum .olayi bilmeden sacmasapan seyler yazmissin .bana laf atarak tartisma ortami yaratip gruptakilerin azalmasina sebep oluyorsun .lutfen dikkat et yazdiklarina ..
Öldü, 3 yıl önce

Böyle birbirinize laf söyleyerek forumdaki kişileride azaltıyorsunuz topu topu 5 10 kişiyiz sen şunu dedin olmadı neden olmadı gibi saçma sapan atar yapmaya gerek yok sonuçta o kişide bakan değil bişi duymuş söylemiş ne kadar doğru olur ne kadar yanlış bekleyip görcez bide hesap sorar gibi konuşmayın rahatsız oldum bu tavrınızdan o yüzden bende fikrimi söylemek istedim

Öldü
Şef
30 Nisan 2021 11:46

Konuşmaya üsluba bak daha fazla cevap verip sizin gibi olamam zaten.

Jagro
Yasaklı
30 Nisan 2021 11:51

Senin kullandigin kelimelerin aynisini kullandim .dön önce kendi uslubuna bak ne yazdigini idrak et sonra uslup guzellemesi yap ..
Öldü, 3 yıl önce

Konuşmaya üsluba bak daha fazla cevap verip sizin gibi olamam zaten.

Öldü
Şef
30 Nisan 2021 11:55

Şu yazılana bi bakta sonra konuş. Güzelim formu kalitesiz hale getirmeye çalışmayın bu mesaj son yazdığım mesajdır.

tdsli genç, 3 yıl önce
Sapllaaaa yine sallamalar başlamış ben agustos dan aşağı olmaz diyorum

Dalilalia
Kapalı
30 Nisan 2021 12:24

Bence 235 olayindan sonra Aras a bilgi vermek yasaklanmis olabilir bakanlikta :)
fizyorex, 3 yıl önce

İnşallah gençler atanırsak nasipse hepinizin çayını içmeye gelecem :D

Sizce Aras'tan neden ses çıkmıyor? Beni şüphelendiren o. 235 kişilik alımdan sonra bu kadar kesildi mi arası bakanlıkla

tdsli genç
Yasaklı
30 Nisan 2021 12:24

Banane kardeş senin son mesajında
Öldü, 3 yıl önce

Şu yazılana bi bakta sonra konuş. Güzelim formu kalitesiz hale getirmeye çalışmayın bu mesaj son yazdığım mesajdır.

Lisanshemşire12345
Aday Memur
30 Nisan 2021 14:47

cb onaylarsa cıkılır alıma

Ragnar Lorthbrok, 3 yıl önce

Hocam valla azından cımbızla laf aldım 1-2 hafta içinde alımın bildirilip bayram sonrası alıma çıkılacağını iddia ediyor lakin bakan bile mayıs deyip kasımda olmuşluğu var umut tacirliği yapmak istemem inşallah dedikleri gibi olur da şaşmaz. Hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun :)

aisezreal
Genel Müdür
30 Nisan 2021 15:22

fahrettin koca antalyadaymış ne konuştu ki dinleyemedim :)

Jagro
Yasaklı
30 Nisan 2021 18:07

Lutfen bir mesaj daha yaz,ne olur bu son mesajin olmasin yoksa bu forumdaki hickimse sikintidan bu gecee uyuyamaz shddjfjjd konuyu bilmeden gelip sohbete salca oluyor birde kendini nimetten saniyor son mesajim falan diye te allam ne degisik insanlar var ya .
Öldü, 3 yıl önce

aisezreal
Genel Müdür
30 Nisan 2021 21:37

Arkadaşlar selamlar. Duran kınalı canlı yayın yaptı ve sağlık bakanliğının alım çalışmasına başladığına emin şekilde konuştu ve ardından sayının ısrar edilmesine rağmen verilmediğini, ramazan bayrami öncesi müjdenin verileceğini ve ramazan bayramının hemen sonrasında tercih verebileceğizi söyledi. Mezun gelirse atanmamız sıkıntı olur mu diyen arkadaşlara müjde olsu sanırım. Hayırlı geceler.

agizdis
Kapalı
30 Nisan 2021 21:45

tek bi kişiye inanmak zor fakat bunu aynı şekilde daha önceden 1 kişiden daha duyduğum için doğrudur bencede , bu 2. kişi oluyor bunları söyleyen , artık kim doğru kim yanlış diyor belli olucak , hakaret edenlere duyrulur

aisezreal, 3 yıl önce

Arkadaşlar selamlar. Duran kınalı canlı yayın yaptı ve sağlık bakanliğının alım çalışmasına başladığına emin şekilde konuştu ve ardından sayının ısrar edilmesine rağmen verilmediğini, ramazan bayrami öncesi müjdenin verileceğini ve ramazan bayramının hemen sonrasında tercih verebileceğizi söyledi. Mezun gelirse atanmamız sıkıntı olur mu diyen arkadaşlara müjde olsu sanırım. Hayırlı geceler.

Ezgilii
Aday Memur
30 Nisan 2021 21:55

Hocam siz başka kimden duydunuz
agizdis, 3 yıl önce

tek bi kişiye inanmak zor fakat bunu aynı şekilde daha önceden 1 kişiden daha duyduğum için doğrudur bencede , bu 2. kişi oluyor bunları söyleyen , artık kim doğru kim yanlış diyor belli olucak , hakaret edenlere duyrulur

Kuzeyi
Yasaklı
30 Nisan 2021 22:07

Ya cok emin konusuyorlar ama insallah bundada husrana ugramayiz
aisezreal, 3 yıl önce

agizdis
Kapalı
30 Nisan 2021 22:11

ünlü olmayan ünlüden , ama bekleyelim yani kimse bakan değil yani susma hakkımı kullanıcam ramazan bitene kadar

Ezgilii, 3 yıl önce
Hocam siz başka kimden duydunuz

tosuncuk23
Kapalı
30 Nisan 2021 22:23

hocam mezunlar yetişmez mi? 16 haziranda finallerin otomasyondan ilanı için son gün bizim ünide. 91 puanım var boş boş oturuyorum diplomam yok diye :((

aisezreal, 3 yıl önce

ata198
Aday Memur
30 Nisan 2021 22:27

Hocam her üniversitenin tarihi farklı. Bakanlık bekleyim dese de her halükarda yetişemeyenler olacak. Beklenmesi olası değil bence...

tosuncuk23, 3 yıl önce

hocam mezunlar yetişmez mi? 16 haziranda finallerin otomasyondan ilanı için son gün bizim ünide. 91 puanım var boş boş oturuyorum diplomam yok diye :((

fizyorex
Daire Başkanı
30 Nisan 2021 22:29

Olası bir mezun öncesi atamasında atanamayan kardeşlerim için üzüleceğim fakat bile bile oynaya oynaya etkinlikleri sabote eden/katılmayan kişiler varsa hiç üzülmüyorum onlar için.

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi