Editörler : Kubil ay
06 Mayıs 2021 09:16

Tsubasa84
Şef
Yav ankete felan ne gerek var. Hersey belli. Görünen köy klavuz istemez. Ulkede 60 saat 72 saat calisan kac kurum kaldi Allah askina. Anketi dolduralim acik acik yazalim. Daha iki satir bir anketi cevaplamaktan korkanin sizlanmaya hakki yok. Yazin arkadaslar. Sorduklari sorunun cevabini dosdogru yazin. Korkmayin. İdare sana sormus. Korkacak birsey yok.
16kasim2016, 1 ay önce - Alıntıya git
Idare mi sormuş yoksa formalite olsun diye psikologlar mı sormuş
07 Mayıs 2021 11:48

Gundelik
Yasaklı

Güncel

07 Mayıs 2021 12:11

Yalnız Yunus
Aday Memur

Laf olsun diye anket yapmasınlar polisin sorunları ortada bugüne kadar görememislermi sanki birşeyleri değiştirecek gibi dalga geçiyorlar resmen.Katilmıyorum ben bu ankete

07 Mayıs 2021 16:04

selahaddin eyup
Aday Memur

Valla dikkat etmek lazım bu anket ,görüş vs gibi işlere..gizlilik ne durumda,yarın bi gün bu ankette verdiğiniz cevaplar bi yerde karşınıza çıkmasın ?? Aleyhinize olabilir...dikkatli olun !

Azami ücretli, 1 ay önce - Alıntıya git
İns polis falan değilsindir ! Bu akılla maazallah milletin başına bela olursun
07 Mayıs 2021 22:42

Gydm
Genel Müdür
İdam sehpasında hapşıran mahkuma çok yaşa der gibiydi umutlarımız
07 Mayıs 2021 23:02

MUtiXXX
Aday Memur

Herkese gelen link kişisel kodlanarak geliyor. Ona göre cevap verin. Fişleme kelimesini kullanmama gerek yok sanırım. Bu teşkilat kamu denetçiliğinin raporlarını hiçe sayan kanun tanımayan bir teşkilat. Anket felan hikaye yani. Kendileri zaten haksızlığı yapıyor.

Vulto, 1 ay önce - Alıntıya git
İstifa edebilirsin.
08 Mayıs 2021 14:57

1lastmohican
Aday Memur

Belki emniyetin yaptığı en dişe dokunur iş personeli adına her şeyi gördüğüm gibi yazdım

08 Mayıs 2021 15:05

Kürşad060606
Aday Memur

Gönül rahatlığıyla yazdım içime sinecek bi tip olmadım asla memurdan verim istiyorlarsa eğer o memuruAilesinde aklı kalmaması vakit ayırması gerekir ki işine dört elle sarılsın, bide ne zaman liyakat ve kariyeri getirip işin ehli insanlara mevki makam verirseniz hiç bir sorun kalacağını düşünmüyorum Devletin Polisi oldum hep bi zamanlar o hainler vardı sonuç hepsi ihraç veya cezaevi hak etmeyipte şucu olan kişiler sizde sıranızı bekleyin adalet yerini bulur er yada geç

08 Mayıs 2021 15:08

Kürşad060606
Aday Memur

Şucu bucu olanlar (M,N tipleri)Peygamberimizin hadisi var işi ehline verin diye haktan bahseden aşa...

08 Mayıs 2021 15:11

Kürşad060606
Aday Memur

Çok dolduk artık gerçekten 17/25 den önce bunlardan haşa Allah gibi korkanlar sesini çıkarmayanlar başka yerlere kayanlar en iyi yerlerde ve makamlarda Allah görüyor her zaman Vatan,Millet dedik mücadele ettik her gün tehdit edildik hakkımı helal etmiyorum...

08 Mayıs 2021 15:12

Kürşad060606
Aday Memur

Admin sana gelince meslektaşsın ama polise 1 yararlı haberini görmedim hele ki şu pandemi sürecinde sanırım aldığın cezalardan dolayı sindirdiler seni:)

08 Mayıs 2021 15:25

Kürşad060606
Aday Memur

Gönül rahatlığıyla yazdım içime sinecek bi tip olmadım asla memurdan verim istiyorlarsa eğer o memuruAilesinde aklı kalmaması vakit ayırması gerekir ki işine dört elle sarılsın, bide ne zaman liyakat ve kariyeri getirip işin ehli insanlara mevki makam verirseniz hiç bir sorun kalacağını düşünmüyorum Devletin Polisi oldum hep bi zamanlar o hainler vardı sonuç hepsi ihraç veya cezaevi hak etmeyipte şucu olan kişiler sizde sıranızı bekleyin adalet yerini bulur er yada geç

Kürşad060606, 1 ay önce - Alıntıya git

Şu dislike atan adamsan yorum yap kim bilir kimin uuşagısın

Toplam 72 mesaj