Editörler : gubaz
09 Mayıs 2021 09:45

esxici
Aday Memur

Karışmalı.Öğretmenin keyfine bırakmamalı. Ortaokul Matematik dersi aynı gün içinde 1. ders 13:10 da arada başka dersler yapıldıktan sonra ikinci ders 17:10 da olur mu?Hem de haftanın iki günü? Öğretmenimizin canı öyle isterse olur ? Verimlilik, fayda önemli mi? Tabii ki , ama öğretmenimizin keyfi daha önemli.


u h u r u, 2 gün önce - Alıntıya git
Burda keyiften bahsedilmemiş konu başka. Elbet de öğretmen bir dersini sabah 08:30 da diğerini akşam 20:00 da yapmayacak. Öyle uç örnekler vererek konuyu saptırmaya gerek yok. Eğer okul idaresine bir şikayet gelmiş ise öğretmenin derslere girmediği yönünde. İdare önce öğretmenle görüşür, sebebini sorar. Ondan sonra girer ders kontrolü yapar o da şu şekilde bir kontrol girer bakar hocamız derse girdi mi girmedi mi. Bir selam verip çıkar. Haa bunu yapan kaç müdür vardır dersen o da ayrı bir tartışma konusu zaten.
09 Mayıs 2021 11:40

isletmeci006
Aday Memur

tabii var hocam yetkisi...sonuçta kurumdaki iş ve işleyişten sorumlu kişi..ve bence çok akıllıca bir iş yapmış,benzer bir durum bizim okulda da oldu ,bende teklif ettim okuluma..önce sıcak bakıldı,sonra değişiklik yapılmadı.


konya29, 1 hafta önce - Alıntıya git
Normal dönemde dersi 10 da başlatmaya hakkı varsa uzaktan da aynı şekilde başlatma hakkı vardır.
Toplam 82 mesaj