Editörler : ayşegül bgm
02 Mayıs 2021 00:49

Fizyoterapi atama

Arkadaşlar malum pandemi dönemindeyiz ve bu sebepten dolayı fizik tedavi bölümlerinin kapalı olduğu, buradaki yatakların ve odaların covid servisi olduğu söyleniyor. Bu sebepten dolayı geçtiğimiz 12 bin kişilik atamada 85 kişi gibi çok az bir ftr alındı. Sahadaki arkadaşlarlara sormak istiyorum. ftr servislerinin kapalı olduğu doğru mu ? Ayrıca önümüzde gözüken bu alımda ne kadar bir ftr personeli alınır sizce ? Mantıklı bir tahmin yapabilecek arkadaş var mıdır ? Şimdiden teşekkürler...

Hall01
Aday Memur
02 Mayıs 2021 00:55

Pandeminin basinda kapaliydi bu dogru. Ama yilbasindan bu yana bir yildir bekleyen hastalarda geliyor. Normal zamandan bile daha yogunuz. Ciddi ihtlyac var ozellikle ftr teknikerine

Tilgin8888
Aday Memur
02 Mayıs 2021 04:52

Insallah alıma da yansır bu ihtiyaç hem tekniker hem de fizyoterapist olarak emeklerimizin karşılığını alırız yıllardır mağdur edilen bölümüz ne yazıkki

Hall01, 3 yıl önce
Pandeminin basinda kapaliydi bu dogru. Ama yilbasindan bu yana bir yildir bekleyen hastalarda geliyor. Normal zamandan bile daha yogunuz. Ciddi ihtlyac var ozellikle ftr teknikerine

gsseven46
Aday Memur
02 Mayıs 2021 07:48

Malasef tahminin fizik tedavi 91 90 sıralarında rekor puanla kapatacak 2022 kpssyte kadsr hatta benim puan 92,5 ben bile emin değilim atanır mıyım atanamaz mıyım

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi