Editörler : ayşegül bgm

Onurrrrr.
Memur
03 Mayıs 2021 10:19

Nisan ayında kesssin atama olucak diyip sağlıkmevzuat burda ol nisan sonunda adına konu açıcam diyen siz değil miydiniz?

agizdis, 3 yıl önce

şu adam ramazandan sonra o bakanlıktan da istifa etsin bence

agizdis
Kapalı
03 Mayıs 2021 10:21

evet ramazan nisandaydı diye dedim onu ben 2 aydır ramazan diyorum burda , 10 gün daha sabredin

Onurrrrr., 3 yıl önce

Nisan ayında kesssin atama olucak diyip sağlıkmevzuat burda ol nisan sonunda adına konu açıcam diyen siz değil miydiniz?

agizdis
Kapalı
03 Mayıs 2021 10:22

hatta pardon haftaya olan kabineye kadar sabredin , demek o kadar yaklaşmış

Onurrrrr., 3 yıl önce

Onurrrrr.
Memur
03 Mayıs 2021 10:28

Sabretmesek de bişey değişmiyor da beklenmesine bekleriz ama adam da duyduğunu söylüyor. Popilerite derdinde de değil çünkü hesabı da gizli. Bu arada atama olmasın demiyorum yanlış anlaşılmasın bende siz kadar atama olsun istiyorum ama sağlıkmevzuata da biraz haksızlık ediliyor bencr

agizdis, 3 yıl önce

evet ramazan nisandaydı diye dedim onu ben 2 aydır ramazan diyorum burda , 10 gün daha sabredin

Bayblade
Kapalı
03 Mayıs 2021 10:39

Hocam bakin böyle diyorsunuz tamam biz az çok anlıyoruz tahmin ediyorsunuz ama şu mesajları ilk kez görenler kesin bilgisi var da böyle konuşuyor diyebilir.keske biraz yorum yaptığınızı deseniz önceden de Nisan da alım olmazsa beni bulun dediniz. Herkes diken üstünde yanlış anlaşılabiliyor.
agizdis, 3 yıl önce

hatta pardon haftaya olan kabineye kadar sabredin , demek o kadar yaklaşmış

Öldü
Şef
03 Mayıs 2021 11:13

Her kafadan bi ses geliyor asıl hepimizi yıpratan bu söylentiler biri çıkıp şu zaman alım olacakta demiyor bu eziyet bu çile niye artık anlamıyorum. Görmüyorlar mı bizi duymuyorlar mı bu kadar zor değil ya iki kelime bişi demek

ringoo
Aday Memur
03 Mayıs 2021 11:20

Ben Duran Hocaya inanıyorum, sağlıkmevzuat adlı kişi kimse ne adı belli ne kimliği ne yüzü resmen sarı çizmeli memmet ağa. Sarı çimeli memmet ağaya güvenmektense adı sanı kimliği yüzü belli olan Duran Hocaya güvenmeyi tercih ediyorum. Duran Hoca neden sallasın ki sağlam bir duyumu olmasa bence söylemezdi eğer söylemişse demek ki güveniyor kaynağına. Bekleyip görelim inşallah en kısa zamanda alım olur.

BARBAROS FD
Kapalı
03 Mayıs 2021 14:28

Arkadaşlar ne kadar doģru dur bilmiyorum yanlış anlaşılmak istemem ama tanıdığım uzman doktorla görüştüm o da haziranda alım olacağına dair duyum olduģunu söyledi

Lisanshemşire12345
Aday Memur
04 Mayıs 2021 21:32

sankı 10 güne atama olucak

agizdis, 3 yıl önce

Lisanshemşire12345
Aday Memur
04 Mayıs 2021 21:35

bakanlığa hiç güven olmaz bunu en ıyı eylülde atama bekleyenler bilir bakan alım dese klavuz görmeden inanmayın, heleki sağdan soldan tarih verilen duyumlara hıc ınanmayın sonra

üzülürsünüz

ringoo, 3 yıl önce

Ben Duran Hocaya inanıyorum, sağlıkmevzuat adlı kişi kimse ne adı belli ne kimliği ne yüzü resmen sarı çizmeli memmet ağa. Sarı çimeli memmet ağaya güvenmektense adı sanı kimliği yüzü belli olan Duran Hocaya güvenmeyi tercih ediyorum. Duran Hoca neden sallasın ki sağlam bir duyumu olmasa bence söylemezdi eğer söylemişse demek ki güveniyor kaynağına. Bekleyip görelim inşallah en kısa zamanda alım olur.

Sedauys
Memur
04 Mayıs 2021 22:11

Bugün hastanede çalışan bir hemşire arkadaşla konuştum hastanenin eğitim hemşiresiyle konuşmuş. Alımla ilgili herhangi bir duyum gelmedi bize demiş

agizdis
Kapalı
04 Mayıs 2021 22:17

saglıkmevzuata bile gelmediyse o duyum daha kimseye gelmez yani az sabırlı olalım

Sedauys, 3 yıl önce
Bugün hastanede çalışan bir hemşire arkadaşla konuştum hastanenin eğitim hemşiresiyle konuşmuş. Alımla ilgili herhangi bir duyum gelmedi bize demiş

Sedauys
Memur
04 Mayıs 2021 23:21

Sabır sabır taş olup çatlıycaz yakında
agizdis, 3 yıl önce

saglıkmevzuata bile gelmediyse o duyum daha kimseye gelmez yani az sabırlı olalım

esmanesk
Şef
04 Mayıs 2021 23:39

arkadaşlar birileri bir şey diyor demek ki kendilerine göre duyumları var. neden olmayınca linçliyorsunuz? bi başlık açılıyor kavga döğüşten ne oldugunu anlayamadan geri çıkıyorum, sanki bu yıla mahsus bir şey mi baharda alım olmaması hayırlısı ile olsun da geç olsun demek yerine birbirimizi kırmayalım. nerden biliyoruz acele edip gittiğimiz yerde hayatımızın en kötü olasılıgını yaşamayacağımızı? Allah bugünleride aratabilir o yüzden sakin olalım dua edelim.

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi