Editörler : Mehmet Balci
07 Mayıs 2021 15:41

inanoner
Aday Memur

Belediyecilikte parti üyeleri ve partiye oy veren seçmenler önceliklidir.secimlerde geceni gunduzune kat parti için çalış seçimi kazan sonra belediyeye personel alınirken ben değil de bir başkası alinsin.bu adil olmaz.belediyeler particiligin kalbidir.hangi parti kazanırsa o partinin uyelerinin belediyede görev almasina karşı değilim.

savcıı, 6 gün önce - Alıntıya git

HER TÜRLÜ HIRSIZLIK ŞEREFSİZLİK HAK YEMEK PARTİ İÇİN ÇALIŞINCA HAK OLUYOR SANA GÖRE. BENCE ONUR VE GURURUNU HIRSIZLIK KARŞISINDA TART. AMA SENİN İÇİN PARTİYE HARCADIĞIN ZAMAN DAHA ÖNEMLİ ONUR GURUR SİZİN İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL. ÇALIN LAN SİZDE ÇALIN HALKIN EMEĞİNİ HAKKINI SONRA DA ÇIKIN HALK İÇİN ÇALIŞTIK DİYİN

07 Mayıs 2021 17:52

Azami ücretli
Aday Memur

Bu işin akp si chp si iyipartisi falan yok,,hile hurda bu toplumun yapısında ,ruhunda var...ortadoğu zihniyetli , fakirliği kaderi sanmış,,biadçı,,şükürcü toplumlardan bi cacık olmaz !

07 Mayıs 2021 19:06

ismail041
Aday Memur

Bu işin akp si chp si iyipartisi falan yok,,hile hurda bu toplumun yapısında ,ruhunda var...ortadoğu zihniyetli , fakirliği kaderi sanmış,,biadçı,,şükürcü toplumlardan bi cacık olmaz !

Azami ücretli, 4 gün önce - Alıntıya git
Yani hocam o kadar bıkmışım ki o kelimeyi bile söylemek içimden gelmiyor bitirmek istiyorsak ilk önce vicdanı olarak tartmak lazım onuda biz yapamayız..
07 Mayıs 2021 19:16

Burak2019
Memur

belediyeler ve özel idareler merkezi atamaya dahil olsaydı bir sürü kadro çıkardı bekleyenler için.

07 Mayıs 2021 23:27

hanzel
Genel Müdür

Azami ücretli, 4 gün önce - Alıntıya git
Evet beğenemedin mi? Beğenmiyorsan Avrupa'ya git seni bekliyorlar onlar da kırmızı halı sermişler bak. Türkler gelsin de kurduğumuz medeniyetin içine etsinler diye. Sen de bi ortadogulusun ve başkasında görünce asagiladigin bu pek çok kötü özelliği senin de taşıdığından zerre şüphem yok
07 Mayıs 2021 23:28

BilinmeyenMaceracı
Şube Müdürü

torpille ilgili bütün konunun içinde hanzel var

07 Mayıs 2021 23:33

hanzel
Genel Müdür

torpille ilgili bütün konunun içinde hanzel var

BilinmeyenMaceracı, 4 gün önce - Alıntıya git
İnsanların başarısızlıkları için sürekli bir kılıf üretme çabası beni rahatsız ediyor. Sanki herkes her yere torpille gelmiş gibi. Bu sizi rahatlatıyor, stresinizi alıyorsa bişey diyemem ama antitez üretmek de beni rahatlatıyor
08 Mayıs 2021 00:00

savcıı
Memur

Yazdıklarıma kızanlar olmuş.turkiyede işler böyle yürüyor maalesef.adalet,insan hakları,demokrasi,eşitlik gibi kavramların ülkede tam olarak uygulanabilmesi icin belki de en az 50 yıl geçmesi gerekir.suan burda yazdıklarımi çarpık bulanlar bir 50 seneniz var mı? Chpsi mhpsi akpsi tüm parti belediyeleri kendi adamlarini almak zorundalar.sizin gibi üniversite mezunu olup bır de üstüne sizden oy alamayacaksa bir de sizi işe mi alsinlar.siyasetin ne anlamı kaldı? O zaman belediyeler kaldirilsin valiler ve kaymakamlar yönetsin il ve ilçeleri.siyasetin amacına aykırı şeyler.bugun belediyeler sayesinde ilkokul mezunu insanlar belediyelerde iş bulabiliyor normal şartlarda belediyede ise girebilir mi giremez tabiki.Belediyeleri diğer kamu kurumlarından ayrı tutmak gerek.belediyeler dediğim gibi siyasetin kalbidir.keske tüm kamu kurumlarına personel alımlari objektif olabilse lakin bu çok zor Türkiye siyasetinde.bu arada belediyede falan calismiyorum.siyasetle en ufak bir ilgim alakam yoktur. Türkiye'de gerçekler bunlar ve kolay kolay da değişmeyeceğini düşünüyorum.

08 Mayıs 2021 00:15

Azami ücretli
Aday Memur
Evet beğenemedin mi? Beğenmiyorsan Avrupa'ya git seni bekliyorlar onlar da kırmızı halı sermişler bak. Türkler gelsin de kurduğumuz medeniyetin içine etsinler diye. Sen de bi ortadogulusun ve başkasında görünce asagiladigin bu pek çok kötü özelliği senin de taşıdığından zerre şüphem yok
hanzel, 4 gün önce - Alıntıya git

Lafa bak ; "beğenmiyorsan avrupaya git.." :)) Ülkesine bi faydası olmayan boş beleş adamların klasik kuru milliyetçilik cümlesi !! Senin gibi tipler genelde vatan millet sakarya gazıyla çalışır ve en kolay oy alınan seçmen kitlesidir...

08 Mayıs 2021 00:46

hanzel
Genel Müdür
Türkiye'yi beğenmeyip eleştiriyorsunuz ama bizdeki kadar üniversite mezunu veren ülke yok dünyada. Dün bi haber okudum Türkiye'de 10 milyon üniversite öğrencisi varmış şu anda ve ülkemizin 9'da 1'i üniversitede okuyor bununla gurur duymalıyız. Türkiye şaha kalktı
08 Mayıs 2021 02:06

BilinmeyenMaceracı
Şube Müdürü
İnsanların başarısızlıkları için sürekli bir kılıf üretme çabası beni rahatsız ediyor. Sanki herkes her yere torpille gelmiş gibi. Bu sizi rahatlatıyor, stresinizi alıyorsa bişey diyemem ama antitez üretmek de beni rahatlatıyor

başarısızlık yok.mülakatlı alan yerlerin hepsinde torpil var.aksini söyleyen torpille girmiştir.Bu aksini söyleyen de tek sensin.bu kadar belli etme tamam torpilin kim demicez

08 Mayıs 2021 09:19

ekonomikk.çöküş
Yasaklı

Çünkü ülke sonunda Irak veya Suriye gibi olmayı hak eden cahillerle dolu bir Ortadoğu ülkesi!

08 Mayıs 2021 09:35

inanoner
Aday Memur

belediyelere yerleşenlerin yüzde 90 ı torpille yerleşiyor. adalet bakanlığı alımları yani mülakat olan tüm alımların yüzde 90 ı torpille oluyor. kalksın mülakat gör bak o parti köpekliği yapan adamlar partiye uğrar mı

08 Mayıs 2021 20:05

Burak2019
Memur
Türkiye'yi beğenmeyip eleştiriyorsunuz ama bizdeki kadar üniversite mezunu veren ülke yok dünyada. Dün bi haber okudum Türkiye'de 10 milyon üniversite öğrencisi varmış şu anda ve ülkemizin 9'da 1'i üniversitede okuyor bununla gurur duymalıyız. Türkiye şaha kalktı
hanzel, 3 gün önce - Alıntıya git

Türkiye'de 8 milyon üniversite öğrencisi var. Yarısı açık öğretim falan, yani örgün eğitim 4 milyon civarı öğrenci var. Ama iş yok. İş olmadıktan sonra çok üniversite olmasının bir anlamı yok.

08 Mayıs 2021 21:28

hanzel
Genel Müdür

Türkiye'de 8 milyon üniversite öğrencisi var. Yarısı açık öğretim falan, yani örgün eğitim 4 milyon civarı öğrenci var. Ama iş yok. İş olmadıktan sonra çok üniversite olmasının bir anlamı yok.

Burak2019, 3 gün önce - Alıntıya git
Üniversiteler kontrolsüz büyüdü
08 Mayıs 2021 21:39

BilinmeyenMaceracı
Şube Müdürü
Üniversiteler kontrolsüz büyüdü
hanzel, 3 gün önce - Alıntıya git

burda haklısın yarısı kapatılmalı

09 Mayıs 2021 00:32

gıdıklı
Şef

Belediyelerde puanıyla hakkıyla çalışan çok kişi vardır, tam terside, asıl sorun şu oy kaygısı ile hizmet üretmeye çalışan bu kurumlar kadar, verdiği oydan veya içerisinde bulunduğu siyasi topluluktan dolayı kamu kurumu olan bu yerlerde şahsi hak iddia ve talep etmesidir. belediyelerin asıl sorunu vatandaşın şahsi taleplerini kamu hizmetinin önünde görmesidir. Bnelediyelerin asıl sıkıntısı budur. Herkes hizmet ister ama ilk olarakta kendi şahsi taleplerini herşeyin önünde görür

09 Mayıs 2021 10:45

RedDeadRedemption
Aday Memur
Bu yazışmaları okuyunca Hanzelin doğruları söylediği ve eksilendiği durum ortaya çıkmış. Bizim insanımız böyle doğrulara kulak kapatıyor. Belediyelerde iş imkanı önünüze gelse hiçbiriniz Kpss ye hazırlanmazdınız bile. Burda sorun işe girende değil işe girenin hiçbir suçu yok bana göre. Çünkü hangimize o imkan doğarsa burda dürüstlükten bahseden herkes üstüne atlar o işin. Sadece o imkan bizlere doğmadığı için içimizde öfke oluşmuş o kadar. Bütün belediyeler kpss olmadan işe alıyorsa işe girende değil alanda kabahat aranmalı. Yoksa herkesin geçim problemi var, herkesin paraya işe ihtiyacı var imkan bulan çalışıyor sadece.
10 Mayıs 2021 21:03

gevax85168
Aday Memur

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Toplam 39 mesaj