Editörler : supporters.
02 Mayıs 2021 23:05

Neresi?

Aydın mı Antalya mı? Ya da başka bir yer..

Artık temelli yerleşecek ve çalışacak olsanız hangi şehiri tercih ederdiniz ve neden?

kas.wet
Kapalı
02 Mayıs 2021 23:17

antalyada çok uzun süre kalmadım sadece tatil yada eğitim için ara ara gittim ama aydınla ilgili merak ettiğin detaylar varsa yanıtlayabilirim.. uzun süredir aydındayım..

03 Mayıs 2021 00:53

Çok teşekkür ederim. Uzun süre yaşamak uygun bir şehir mi? Bana da bu konuda ısrarcı olan yakınlarım var. Şöyle güzel böyle güzel, elinde sepetiyle yeni mahsül ürün satanları görürsün, ucuza kaliteli ve doğal olarak beslenirsin.Yeni ve güzel ferah geniş evler bolca mevcut diyenler var. Kararsız kaldım..

Sizce mevcut düzeni bozup orada yenibir düzen kurmaya değer mi? Söylenildiği gibi bir memur için yalanacak en ideal şehir mi? Artıları ve eksileri şeklinde yazarsanız memnun olurum, tabi zahmet olmayacaksa..

03 Mayıs 2021 17:21

Uzun süre yaşamak uygun bir şehir mi?

Sizce mevcut düzeni bozup orada yeni bir düzen kurmaya değer mi? Söylenildiği gibi bir memur için yaşanacak en ideal şehir mi?

03 Mayıs 2021 17:22

Uzun süre yaşamak için uygun bir şehir mi?

kas.wet
Kapalı
03 Mayıs 2021 18:28

uzun süre yaşanır mı derken.. keşke hangi kurumda görevlisiniz onu söyleseniz daha çok yardımı olur ya da tek tek sorsanız? örneğin her zaman yeni bir

konutu uygun fiyata bulabilirsiniz ..

ya da .. diğerlerinide siz sorun ben yazayım rastgele cevaplamak saçma oluyor..

mesala pazarını organik ürün bulma imkanını sorabilirsiniz, ya da trafiğini ya da insanlarını sizin için önem sırasından başlayıp sorabilirsiniz..

her şeyi bizden beklemeyin..)

Paytarovic
Aday Memur
03 Mayıs 2021 21:46

Deprem riskinin en az olduğu, büyük bahçesi olan içinde çardak olmazsa olmazım olan birkaç sebze yetiştirebileceğim birkaç tane hayvan besleyebileceğim herhangi bir sahil şeridinde evim olsa fena olmazdı

kas.wet
Kapalı
03 Mayıs 2021 22:06

aydını hiç düşünmeyin o zaman burda yılda 10 deprem garanti..

Paytarovic
Aday Memur
06 Mayıs 2021 00:42

Aydın'a bir kez gitmiştim ama çok sevdim tam benim yaşayacağım bi yer aslında. Ne çok büyük ne çok küçük, ne çok kalabalık ne de çok sakin. İnsanları da çok anlayışlıydı bilemiyorum belki de bana öyle denk geldi. Müstakil bir evim olsa depremi belki de göz ardı edebilirim:) güzel şehir ne diyeyim.
kas.wet, 3 yıl önce

aydını hiç düşünmeyin o zaman burda yılda 10 deprem garanti..

06 Mayıs 2021 04:03

Sağolun, katkılarınız için..

Paytarovic, 3 yıl önce
Aydın'a bir kez gitmiştim ama çok sevdim tam benim yaşayacağım bi yer aslında. Ne çok büyük ne çok küçük, ne çok kalabalık ne de çok sakin. İnsanları da çok anlayışlıydı bilemiyorum belki de bana öyle denk geldi. Müstakil bir evim olsa depremi belki de göz ardı edebilirim:) güzel şehir ne diyeyim.

kas.wet
Kapalı
06 Mayıs 2021 17:51

çalışma hayatınızda ( memursanız) mutsuz olabilirsiniz ama aydında..

08 Mayıs 2021 15:22

Neden?

kas.wet
Kapalı
08 Mayıs 2021 16:21

liyakata dayalı olmayan ilişkiler ve siyasetin biraz daha ön plana çıkmasından..

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi