Editörler : ayşegül bgm
03 Mayıs 2021 17:28   

Kapalı
Yeni bir duyum daha

Yavuz Raci DEMİR adlı muhabirin bakanın bugünkü yaptığı açıklama sonrası alım hakkındaki sorusuna bakanın basın danışmanı ?Yakında müjdeli haberi vereceğiz.? cevabını vermiş..

03 Mayıs 2021 17:31

Atamabekleyenhemşre
Aday Memur

Ay hocam kalbimde kelebekler teşekkürler vallahi olmazsa da nasip ama mutlu oldum

03 Mayıs 2021 17:41

fizyorex
Daire Başkanı

Hocam kaynak neresi link var mı

03 Mayıs 2021 17:44

Öldü
Memur

Basın danışmanı mı demiş

03 Mayıs 2021 17:46

agizdis
Kapalı

sıradaki duyumumuz da çalışma yok diyenlere gelsin

03 Mayıs 2021 17:50

Yakubser
Kapalı

Arkadaşlarımız muhabirin kendisiyle iletişim halindeydi. Muhabir canlı yayında soramamış. Toplantı sonrası sorduğunda basın danışmanı tarafından verilmiş bu bilgi.

03 Mayıs 2021 17:52

fizyorex
Daire Başkanı

Arkadaşlarımız muhabirin kendisiyle iletişim halindeydi. Muhabir canlı yayında soramamış. Toplantı sonrası sorduğunda basın danışmanı tarafından verilmiş bu bilgi.

Yakubser, 1 ay önce - Alıntıya git

saglikmevzuat ı bekliyoruz

03 Mayıs 2021 17:59

Öldü
Memur

saglikmevzuat ı bekliyoruz

fizyorex, 1 ay önce - Alıntıya git

Neden

03 Mayıs 2021 18:02

Ayşe Firuze
Şef

Ne zmn olmuş bu nerden duydunuz . Inanalim mi

03 Mayıs 2021 18:14

Bayblade
Şef
Hocalarım lütfen hemen inanmayın , başından savmak için de denilebiliyor önceden yapıldı çok kez , dün de başka muhabire yıl sonu denmiş ,şimdi de başkasına bakan bayram sonu gidecek yerine gelecek bakana soracağız denilmiş. Bakana sorulan sorular belli , inşallah müjde yakında açıklanir
03 Mayıs 2021 18:15

Yakubser
Kapalı

Bu duyumdan sonra şunu da eklemeyi faydalı görüyorum. Resmî gazetede çıkan son kararlardan sonra kamudaki atamalar Cumhurbaşkanlığına bağlandı. Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığına yapılacak alımların müjdesini bizzat Cumhurbaşkanının vermesi buna delildir. Yakın zamanda yapılması planlanan Sağlık Bakanlığı alımının müjdesini de Sağlık Bakanından değil Cumhurbaşkanından bekleyelim. Fikrim bu yönde..

03 Mayıs 2021 18:26

Öldü
Memur

İnşallah yakın zaman yakındır.

03 Mayıs 2021 18:39

aisezreal
Daire Başkanı

hocam şehir şehir dolaşıyorlar zaten.. alım çalışmaması olmaması mümkün mü? bence şuanda kadro sayılarının dağılımları ve personel ihtiyaçları belirleniyor.

03 Mayıs 2021 18:50

Lisans hemş
Memur

Yakubser, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam inş güzel şeyler olur, ama şuanki yeni alimdan daha çok yeni mezunlar gelmeden yapılsa alımlar iyi olur.Sonra olursa işimize yaramayacak yada hazirandan sonra yüklü alım yapılmalı .Biliyorum ihtiyacda beklemiyorlar fakat sanki yeni mezunları bekliyorlar gibi hissediyorum.Ve benim tespitm düşüncem vaka sayıları pik yapıp sonra düşünce alıma çıkıyorlar .

03 Mayıs 2021 19:15

Öldü
Memur

Muhabir yanlış anlaşılma oldu sormadım demiş

03 Mayıs 2021 19:17

Öldü
Memur

Kendimizi paralıyoruz boş boşuna yazıktır

03 Mayıs 2021 19:40

fizyorex
Daire Başkanı

Muhabir yanlış anlaşılma oldu sormadım demiş

Öldü, 1 ay önce - Alıntıya git

dalga mı geçiyorlar ya

03 Mayıs 2021 19:46

Atamabekleyenhemşre
Aday Memur

Ya böyle şeyin yanlış anlaşılması mı olur soru mu yanlış anlaşılmış cevap mı dalga geçiyorsunuz vallahi herkesin sinirleri gerildi ya

03 Mayıs 2021 20:01

Bayblade
Şef
Muhabirin soru sormadigi ve yanlış anlaşılma olduğu ortaya çıktı..yine olan bize
03 Mayıs 2021 20:02

ata198
Aday Memur
Muhabirin soru sormadigi ve yanlış anlaşılma olduğu ortaya çıktı..yine olan bize
Bayblade, 1 ay önce - Alıntıya git

Kaynak ne hocam?

Telegram gruplarında konuşma ss leri dönüyor.

03 Mayıs 2021 20:05

Ezgilii
Aday Memur
Bayblade, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam ss var mı peki sormadım dediğine dair
Toplam 38 mesaj