Editörler : hopali
03 Mayıs 2021 21:58   

Kapalı
Mülakat!

Bildiğimiz gibi branşların 3 katı kadar aday çağırıldı mülakata. İlk 20binde olanlar sınavdan çıkalı çok oldu dolayısıyla bilgilerde silindi. Kontenjanın dışında olduğu için sınava çalışanların bilgisi daha taze bu kişilerin mülakat performansı ilk 20 binde olanlarınkinden daha iyi olacaktır. İlk 20binde olanların bu yüzden kontenjan dışına itilme ihtimali olabilir mi? Böyle bir durum söz konusu olursa kpss'nin tamamen kaldırılıp atamaların sadece mülakata göre yapılması gerekmez mi?

03 Mayıs 2021 22:40

Didemm91
Şef

Öyle bir şey olmaz. Sınav puanları boşuna mı alındı ? Geçerli olan KPSS puanıdır.

03 Mayıs 2021 23:00

nevvbahar
Aday Memur

Bildiğimiz gibi branşların 3 katı kadar aday çağırıldı mülakata. İlk 20binde olanlar sınavdan çıkalı çok oldu dolayısıyla bilgilerde silindi. Kontenjanın dışında olduğu için sınava çalışanların bilgisi daha taze bu kişilerin mülakat performansı ilk 20 binde olanlarınkinden daha iyi olacaktır. İlk 20binde olanların bu yüzden kontenjan dışına itilme ihtimali olabilir mi? Böyle bir durum söz konusu olursa kpss'nin tamamen kaldırılıp atamaların sadece mülakata göre yapılması gerekmez mi?

ne okudum ben az önce??

03 Mayıs 2021 23:23

Yazılımcısınıfcı
Kapalı

Düzeltme

*Mülakata branşlara dağıtılan kontenjanların 3 katı kadar aday çağrılmakta

03 Mayıs 2021 23:24

Yazılımcısınıfcı
Kapalı

ne okudum ben az önce??

nevvbahar, 5 gün önce - Alıntıya git

Hocam yanlış yere odaklanmışsınız.

04 Mayıs 2021 01:55

cinin
Memur

Hocam yanlış yere odaklanmışsınız.

Yazılımcısınıfcı, 5 gün önce - Alıntıya git

Mülakat zırvalığını bu kadar büyütmeyin puanınız aynı kalacak yahu:)

06 Mayıs 2021 13:18

psikolojikdanışman42
Genel Müdür

hebele hübele bir şeyler söyleyip geçseniz de herkese puanı yuvarlanp verilck. çok da dert etmeyin.

Toplam 6 mesaj